Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби "Зима". Кращі майстер-класи для дітей

Вироби "Зима". Кращі майстер-класи для дітей

31-10-2016, 11:56
2284
0
На дитячих різноманітних виробах зима постає перед нами в найкращому своєму образі – чарівного пори року, коли навколо іскриться і виблискує лід, а дерева і будинки вдягають теплі снігові шапки, наступають найулюбленіші і веселі свята. Що і говорити – зимові вироби, фото, ідеї та майстер-класи яких ми сьогодні подивимося, чи будуть робитися малюками з величезним задоволенням.


Дитячі вироби "Зима"
Головний персонаж сьогоднішніх дитячих виробів – зима в її найкрасивіших проявах. Так як у виборі матеріалів для зимових виробів своїми руками ми зовсім не обмежені, то можемо придумати роботи і для зовсім маленьких за віком майстрів, і для умільців постарше, в залежності від того, що вже вміє дитина і з якими техніками творчості він знайомий.

Прості вироби «Зима» для дитячого садка зажадають від вас лише невеликої кількості матеріалів, нас чекає насипна аплікація. В цьому випадку ми будемо приклеювати не шматочки білого або кольорового паперу, а будь сипучі матеріали, які створять на поверхні цікаву фактуру. Головне – знайти такий матеріал, який буде вам найбільше нагадувати сніг. Можна, звичайно, пофарбувати білою фарбою манну крупу, добути білий кварцовий пісок, але навіщо це все робити, коли необхідне ви можете відшукати на будь-якій кухні – звичайну кухонну сіль.

Вироби "Зима". Кращі майстер-класи для дітей


Для виконання роботи запропонуйте малюкові аркуш картону синього або чорного кольору. На ньому потрібно намалювати контури дерев за допомогою клею ПВА, потім насипати зверху шар солі і дати висохнути. Після закінчення роботи залишиться тільки скинути зайву сіль і насолоджуватися готовим зимовим пейзажем. У роботи є невеликий нюанс – клей ПВА висихає хоч і не миттєво, але все-таки досить швидко, так що радимо малювати по кілька деталей, присипати, а після цього переходити до наступної частини малюнка. Як бачите на фото, для малюків можна використовувати в малюнку абсолютно прості форми, а для діток постарше цілком можна малювати більш деталізовані зображення.
Вироби "Зима". Кращі майстер-класи для дітей


Велика кількість поробок на тему «Зима » - це об'ємні моделі зимового пейзажу, в яких може відтворюватися один будиночок або ціле село, узлісся або міські вулиці. Головне – передати по-справжньому зимовий настрій у своїй роботі. Зимові вироби для дитячого садка можуть бути колективними або індивідуальними. Наприклад, з будиночком, який зображений на фото вгорі, може впоратися і одна дитина, з невеликою допомогою мами або тата. Насамперед формується каркас для хатинки за допомогою клею і макаронів, він декорується крупною сіллю, яка зображує полій. Дах будиночка - це кілька шарів білих ватяних дисків, а сніг навколо – крихти пінопласт.

Вироби "Зима". Кращі майстер-класи для дітей


Ще одна зимова композиція – це робота гідна виставки творчих робіт. Для неї потрібно покрити аерозольною фарбою гілочки горобини, а цю роботу краще не довіряти дітям, так і самим працювати в приміщенні з відкритим вікном. Щоб фарбування була більш акуратною, скрутіть пакет із цупкої журнального паперу, всередину покладіть гілку і направляйте балончик всередину пакета. У банку треба покласти білий синтепон, трохи розпушений пальцями, щоб він був схожий на справжній білий сніг. Залишається тільки поставити просушені після фарбування гілки всередину і декорувати банку тасьмою.


Дитячі вироби на тему "Зима"
В якості прекрасного зразка дитячих поробок на тему «Зима » давайте подивимося на красивий зимовий пейзаж нижче. Робота, яку ви побачите, виконана в дитячому саду, причому без допомоги вихователя або вчителя.

Вироби "Зима". Кращі майстер-класи для дітей


Головний же секрет майстер-класу ми прибережемо, а поки підготуємо для нових виробів на зиму своїми руками аркуш цупкого паперу. Його потрібно повністю покрити фоновим кольором, наприклад, синім, як у нашому прикладі. Для того щоб лист вийшов дійсно схожим на синє вечірнє небо і сніг, який відображає це небо, нам знадобляться трохи різні за насиченістю відтінки синього кольору. Щоб цього домогтися, потрібно змішувати на панелі синю і білу гуаш у різній пропорції.
Вироби "Зима". Кращі майстер-класи для дітей


На фото ви бачите, який повинен вийти кінцевий результат усіх зусиль – синій градієнт, який переходить від більш насиченого внизу картинки до прозорого верху. Коли фарба на основі просохне і не буде братися на пальці, настає час приступати до нашої секретної технології малювання. Якщо ж синя фарба ще буде невисохлою, це може в буквальному сенсі змастити все враження від майбутньої картини.

Подаруйте дітям по кілька листочків звичайної пекінської капусти, бажано брати листочки цілі, на яких є серцевина і добре гофровані листи. Для зображення кущів листи можете розірвати навпіл по горизонталі і залишити тільки верхню частину. Кожен аркуш потрібно добре пофарбувати білою гуашшю за допомогою пензлика і, не даючи фарбі висохнути, прикласти забарвленою стороною на синій тонований аркуш-основу.

Вироби "Зима". Кращі майстер-класи для дітей


Трохи потримайте пальчиками лист, притискаючи його до поверхні паперу, але, не зрушуючи, як ніби ставите друк, після чого акуратно приберіть і приступайте до наступного елемента. В якості завершального штриха поставте невеликі білі цяточки на вільних частинах малюнка, ніби на дерева падає справжній січневий сніг.
Читайте також
Вироби на тему
Вироби на тему "Моя родина"
Якщо ви хочете зробити з дитиною саморобку на тему "Моя родина", перше, що приходить на розум - створення сімейного дерева. Знадобиться зовсім
Вироби на Олімпіаді своїми руками
Вироби на Олімпіаді своїми руками
Олімпійські ігри - справжнє свято світу і спорту! Щоб ваша дитина перейнявся їх духом, запропонуйте йому зробити цікаві поробки на олімпійську
Вироби на тему
Вироби на тему "Зима"
Зима - прекрасний час, щоб зайнятися з дитиною творчістю і майструвати різноманітні вироби. Пропонуємо вам кілька ідей для створення композицій на