Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони

Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони

31-10-2016, 11:56
2546
0
Головне завдання сьогоднішньої статті – познайомити вас з прикладами прикрас до Нового року 2017 з паперу . Цей матеріал коштує недорого, проте з його допомогою можна придумати і втілити в життя прекрасні вироби до Нового року своїми руками , якими можна прикрасити новорічну ялинку, і скла зимових вікон, і листівки з добрими новорічними побажаннями.


Прикраси з паперу до Нового року 2017
Почнемо, напевно, з простого, але дуже ефектного способу декорування ялинкових іграшок. Такі прикраси з паперу до Нового року 2017 ви можете зробити в будь-якій кольоровій гамі, яка буде модною до того часу, доповнити декором: бісером, намистинами, блискучими камінчиками і іншим.

Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони


За допомогою клею ми будемо кріпити на вже готовий кулька паперові елементи, які заздалегідь зробимо у великій кількості. Але так як на поверхні кульки вони не будуть розташовуватися надто щільно, то потрібно задекорувати і саму поверхню кулі під відтінок паперових троянд. Щоб не возитися з фарбою, просто підберіть потрібного кольору повітряна кулька, відріжте у нього хвостик і надіньте на ялинкову іграшку. Зафіксуйте краю за допомогою стандартного фіксатора, який надівається на кулю, просуньте всередину стрічку.

Вирізування елементів відбувається наступним чином: аркуш паперу ділите на кола, кожен расчерчиваете спіраллю і по ній вирізаєте. Все що вам потрібно далі – це скрутити отриману спіральну смужку щільніше і зафіксувати клеєм її кінчик. Ці елементи наклеюйте на поверхню кульки в довільному порядку. Можна рекомендувати такий спосіб, як чудовий варіант новорічних подарунків на Новий рік 2017 робимо своїми руками ми їх швидко, а виглядають готові кульки складним виробом.
Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони


Для малюків обов'язково варто порекомендувати зробити паперового півника. Вони взагалі ідеальні варіанти виробів на Новий рік 2017 , так як саме Півень стає покровителем 2017 року, і в школі, і в саду обов'язково малюків будуть займати подібними роботами. Якщо школярі можуть зробити вже щось складніше, то для садіковського рівня чудово підійде така саморобка. В даному прикладі півник односторонній, тобто всі елементи, такі як хвостик, крила, дзьоб клеяться на іншій стороні фігурки. Але якщо ви хочете використовувати його, наприклад, як ялинкову іграшку або частина підвісної композиції, то просто зробіть аналогічну синю фігурку, тільки в дзеркальному відображенні і наклейте на іншу сторону.


Вирізаємо з паперу Новий рік 2017
Окремою великою темою слід зробити прості і складні роботи, які ми вирізаємо з паперу на Новий рік 2017 . Це відомі техніки кірігамі, витинанка або вытыканка – загалом, назв багато, а суть одна – візерунок на паперовому аркуші не малюється, а вирізається ножицями або макетним ножем. Чим складніше візерунки, тим більша вправність потрібна для роботи, але і сама робота виходить красивою чудо.

Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони


Для бажаючих освоїти ці техніки пропонуються різноманітні колекції трафаретів з паперу. На Новий рік 2017 особливою популярністю можуть похвалитися, звичайно, півники, і курочки в самих різних варіантах. В якості цікавої об'ємної вироби можна запропонувати таку саморобку кірігамі, яку можна використовувати для сервірування святкового столу.

Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони

Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони

Основою для вироби стануть дві однакові вытыканки з паперу до Нового року 2017 , на яких зображений півень. Ви бачите на картинці вище, як виглядає такий шаблон. Коли кожна половинка майбутнього півня готова, вони повинні з'єднатися між собою за допомогою виступаючих частин підстави. Для надійності додатково слід використовувати крапельку клею.

Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони


Витинанки також можна успішно використовувати для декорування листівок, особливо це стосується трафаретів, які мають багато дрібних ажурних вирізів. В якості прикладу можна навести листівку з зображенням ангела, яку ви бачите вище. Для такої роботи потрібна не тільки охайність і вправність, але і хороша за якістю папір, яка дозволить вирізати настільки дрібні деталі. Зате зробивши картинку, вам не знадобиться більше нічого винаходити – наклеюєте вирізану деталь на картонний фон контрастного кольору і максимум додатково декоруєте блискітками або іншими дрібними деталями.

Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони


В останньому прикладі оригінальної роботи поєднується і техніка вирізування, і техніка створення об'ємних модульних виробів. Для створення такої зірки, яку ви бачите на ілюстрації, вам знадобиться п'ять модулів. Для формування кожного використовуйте наступний шаблон з паперу на Новий 2017 рік .

Новий рік 2017 з паперу. Кращі ідеї і шаблони


Деталі за шаблоном вирізають ажурними, але щоб вони тримали форму, їх треба приклеїти на основу з більше щільного паперу і ще раз вирізати по контуру шаблона. Тепер кожна деталь згинається в чотири рази і згортається, щоб вийшов один промінь. Чотири деталі склеюємо заздалегідь, а одну залишаємо в розібраному вигляді. Склеюємо торцями чотири променя, а п'ятий спочатку приклеюємо до торців сусідніх променів і вже тільки після цього зводимо кінці деталі один до одного і фіксуємо. В такій техніці, до речі, можна зробити різдвяну зірку на жердині для колядувань, тільки масштаб її збільшиться в кілька разів.
Читайте також
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете