Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Новорічні поробки: схеми і шаблони

Новорічні поробки: схеми і шаблони

31-10-2016, 12:16
3774
0
Різноманітні новорічні вироби, схеми яких ми вам сьогодні покажемо разом з короткими рекомендаціями щодо виконання, будуть точно по силам абсолютній більшості. Це дуже до речі для тих, хто захоче вироби до Нового року перетворити і прикраси для квартири, і сувеніри для рідних і близьких.


Новорічні схеми і шаблони вироби з паперу
Найпопулярніші новорічні схеми і шаблони – вироби з паперу . Саме для них існує величезна кількість майстер-класів, ідей і втілень, які ви можете знайти, в тому числі, і на нашому сайті. Чому саме для паперових виробів так важливі шаблони ми розуміємо, коли вчимося вирізати сніжинки – адже кожен їхній сектор повинен бути абсолютно ідентичним.

Новорічні поробки: схеми і шаблони


Саме тому, що шаблони дозволяють привнести нове в уроки творчості для малюків, їх часто використовують для створення новорічної вироби в дитячий сад . Адже треба навчитися не тільки малювати, вирізати щось намальоване, але і вчитися повторювати шаблони, обводити їх, бачити, що на підставі одного шаблону виходять абсолютно ідентичні малюнки, які так добре можуть підійти для аплікації. Листівки, які ви бачите вище, виконані в техніці скрапбукінгу, причому в основі їх лежить єдиний шаблон різдвяного дзвоника.
Новорічні поробки: схеми і шаблони


Такий шаблон ви можете зробити досить товстим, щоб зручно було фіксувати його на аркуші паперу або щільного картону і зручно б було обводити. Для кожної листівки знадобиться саме такий складний візерунок, схожий на два суміщених дзвони – коли ви виріжете з його допомогою картонну заготівлю, вам потрібно буде тільки зігнути її навпіл і основа листівки буде готова. Подальше її декорування – це справа тільки вашого особистого смаку і умінь, або ж умінь ваших дітей, якщо робота призначена для них. Поверхню можна розфарбувати, покрити аплікацією, наклеїти зверху тканина, обгортковий папір і так далі. Для подібних новорічних виробів своїми руками схеми, шаблони – це лише створення основи, тому готові вироби у двох майстрів можуть бути абсолютно різними.

Наступна велика група паперових виробів до Нового року своїми руками , які виконуються саме за допомогою шаблонів – це розпис новорічними візерунками стекол вікон або міжкімнатних дверей. Багато шаблони продаються вже в готовому вигляді, але навіщо ж платити зайві гроші, коли все це різноманіття ви зможете без зусиль знайти в мережі і просто роздрукувати. Тільки не забувайте, що друкувати обов'язково потрібно на якісному папері, щоб вона не размокала під дією фарби або так званого «штучного снігу», аерозольні балончики для декорування скла з яким продають повсюдно. Якщо ви бачите, що на трафареті багато дрібних деталей, то використовуйте самий якісний матеріал для його основи з усіх доступних вам. Самі базові елементи, особливо ті, в яких площа заповнення являє собою прості фігури (свічка, півмісяць, дзвіночок) можна зробити і на основі звичайних листів офісного паперу.

Новорічні поробки: схеми і шаблони

Новорічні поробки: схеми і шаблони

Новорічні поробки: схеми і шаблони


Вдалі для декорування подібні новорічні вироби з паперу, схеми яких ми наводимо, ви можете використовувати не тільки для вікон, але і для стін або меблів.

Новорічні поробки: схеми і шаблони


Красиво виглядають і більш складні новорічні вироби з паперу своїми руками. Схеми виробів-орігамі можна легко пристосувати до новорічної тематики, наприклад, такі ось різнокольорові зірки, якими може дуже яскраво бути прикрашена кімната.

Новорічні поробки своїми руками: схеми
Новорічні поробки: схеми і шаблони


Для яких же ще новорічних виробів своїми руками схеми і покрокові рекомендації є обов'язковими умовами успішного виконання? Звичайно ж, для всіх традиційних видів рукоділля. І в'язання, плетіння, вишивка без докладних і зрозумілих схем можуть виявитися завданням досить хитромудрим.

Новорічні поробки: схеми і шаблони


Звичайно, досвідчені умільці можуть придумати схеми і самостійно, а для всіх інших їх описати, і підказати, як виконати ту чи іншу роботу максимально просто. Вище ви бачите нескладну схему, за якою нитками і гачком сплітається відмінна сніжинка, яка зможе стати частиною великої новорічної гірлянди. Позначення цілком традиційні і зрозумілі для тих, хто вже працював зі схемами з в'язання гачком: повітряні петлі, стовпчики з накидом, а окремо промальовано, як сплітати трилисник, який вінчає всі вершини сніжинки. Докладно про кількість повітряних петель показано на верхній частині схеми, а решта частини робите за аналогією.

Новорічні поробки: схеми і шаблони


Любительок вишивки порадують картини та інші подібні новорічні вироби з бісеру, схеми яких можуть зображати як складні сюжети, так і прості, як новорічна ялинка. Схему ви можете використовувати також для вишивання хрестиком, навіть нитками готова картинка вийде яскравою і ефектною.

Новорічні поробки: схеми і шаблони


Але якщо хочете, то два цих матеріалу ви цілком можете поєднати у своїй роботі. Так вийде вбити двох зайців – і ви не витратите багато досить дорогого бісеру, але з іншого боку, нитяною ялинці явно не вистачатиме гламурного блиску. Тому дієте наступним чином: вишиваєте всю основу зеленими нитками, а ті місця, які за схемою повинні займати ялинкові іграшки, залишаєте порожніми. Потім, нанизуючи голкою бісер, формуєте на канві маленькі кулі, використовуючи щоразу для сусідніх елементів бісер різних кольорів. Картинку можна оформити як листівку, якщо вставити її всередину картонної рамки.
Читайте також
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Новорічні вироби для дітей 3-4 років
Новорічні вироби для дітей 3-4 років
У віці 3-4 років діти надзвичайно допитливі і активні. Не виняток становить і творча їх сторона - вони люблять експериментувати і творити. Вироби
Новорічна аплікація для дітей 6-7 років
Новорічна аплікація для дітей 6-7 років
Як правило, у першокласників уже чудово розвинена моторика рук, до того ж, вони стали більш усидчивыми і зосередженими. Тому їм легко можна дати
Новорічні маски для дітей своїми руками - шаблони
Новорічні маски для дітей своїми руками - шаблони
Новорічні маски - незмінний атрибут дитячих свят і карнавалів напередодні головного свята року. І зовсім не обов'язково купувати їх, адже можна з
Сніжинки до Нового року
Сніжинки до Нового року
Прикраси до Нового року дуже просто зробити і своїми руками, залучаючи до цього процесу дітей. Спільна творчість, як відомо, згуртовує, а прикраса