Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи

31-10-2016, 12:18
1161
0
Важко собі уявити, але сніговик з ниток може бути виготовлений в найрізноманітніших техніках рукоділля – ви можете змайструвати фігурку снігової людини з нитяних куль, помпонів, можна пов'язати сніговика-амігурумі, а можна задовольнитися і плоским варіантом для аплікації. Ми познайомимо вас з усіма цими техніками, і ви можете своїми руками створити чудовий декор для будинку і подарунки для друзів.Сніговик з ниток і кульок
Відкриває нашу добірку чудова виріб, що підкориться навіть п'ятирічним дітям. Ви зможете зробити об'ємну фігурку улюбленого дитячого героя.

Малюкові можна доручити надувати круглі повітряні кульки – адже то дуже корисне заняття для розвитку легенів. Нехай малюк надує його до необхідного розміру (насамперед буде робити найбільший «снігова куля»). Потім знадобиться надути ще пару кульок, кожен повинен бути менше попереднього – для серединки і голови.

Налийте в тарілочку трохи клею ПВА і протягніть через клейовий склад нитку. Візьміть в'язальну пряжу будь-якого відтінку синього, до речі, якщо у вас буде мало якогось відтінку, то не тушуйтесь – візьміть інші, вийде дуже симпатично. Проклеєної пряжею обмотайте надута кулька в будь-якому порядку.

Залиште нитяні кульки до повного висихання в підвішеному стані, підготуйте тим часом картонна основа, на якій і розміститься згодом виріб. Вам також знадобиться металізована папір для вирізання сніжинок, якими згодом буде декорована картонка.

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


В руках герой буде тримати мітелко – для її виготовлення скатайте за допомогою спиці газетний лист, зробіть мітелко, зафіксуйте в такому положенні скотчем. Ну і, звичайно ж, чарівництво буде неповним без шикарного циліндра, для виготовлення якого також стане в нагоді металізована папір. Намалюйте коло, діаметр його повинен підходити за розміром під самий маленький нитяною куля, також намалюйте прямокутник. Ці деталі зберіть в циліндр, також зробіть і цукерки, який будуть виглядати зверху.

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Проколіть і дістаньте повітряні кульки, з'єднайте між собою кулі, використовуючи клей і ниточки, спершу зшийте, а потім склейте для надійності. Приклейте також і інші деталі – циліндр, очі (можна взяти готові очі, гуглі), рот і посмішку. Газету використовуйте для створення трубочок-ручок, прикріпіть їх, поставте мітелку. Приклейте на картонне підстава сніжинки, а потім закріпіть на картонці і саму об'ємну фігурку. Ось і вас, і вийшов сніговик, своїми руками зроблений!

Сніговик з ниток своїми руками – фото:Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Сніговик з ниток своїми руками – покроковий опис
Ваша дитина напевно зрадіє новій іграшці у вигляді сніговичка, що складається з помпонів. Робиться вона дуже просто, так що під вашим керівництвом навіть малюк впорається із створенням помпончиков. Ну а сніговика з ниток покрокові фото допоможуть вам розібратися в ході процесі виготовлення вироби.

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Якщо ви ще не вмієте створювати такі пухнасті заготовки, то неї засмучуйтеся – це досить просто. Насамперед слід створити картонне незамкнутого кільця, для кожного помпончика потрібно підготувати дві штучки. Зовнішній діаметр картонного шаблону і буде визначати розмір помпона.

У нашому майстер-класі пухнасті заготовки матимуть такі розміри: 6 6 і 45 див. Природно, для своєї вироби ви можете вибирати ті розміри, які вам подобаються.

Тепер шаблони вам слід скласти за розмірами попарно і обмотати їх білою пряжею. Від щільності намотування безпосередньо залежатиме густота помпонів, не шкодуйте матеріал, тоді у вас вийде більш пухнаста фігурка.

Заздалегідь підготуйте також і невеликий шматочок такої ж нитки, адже вам буде потім складно відволікатися в процесі намотування і розрізання. Затисніть гарненько в руці заготівлю, ножиці вставити між двома картонками і розріжте нитки. Після того, як весь матеріал буде розрізано, вам потрібно буде вкласти заздалегідь підготовлений відрізок в отриману щілину. Добре затягніть її вузлом. У вас вийшов безформний помпончікі – обріжте все зайве і торчащее, в результаті повинен вийти рівний і пухнасті «снігові грудочки». За допомогою термоклея поставте їх один на одного і закріпіть в такому положенні.

Приклейте чорні намистини-очі, ніс-морквину, заздалегідь вирізаний з помаранчевого або червоного фетр і набитий холлофайбером. Фетр синього кольору знадобиться для виготовлення циліндра, його можна зробити так, так і в першому майстер-класі – з'єднати разом дві деталі. Порожнечу всередині набийте все тим же холлофайбером, по краях капелюх можна обшити бісером. Якщо бажаєте, то головний убір можна прикрасити гілочкою гостролиста – вона робиться на основи трьох фетрових листочків і такої ж кількості червоних бісеринок-ягід. Гостролист пришийте на циліндр. Все той же термоклей нагоді для фіксації головного убору на маківці сніговичка.

Для виготовлення ручок фігурки необхідно кілька відрізків дроту обмотати коричневою пряжею, ручки нехай вінчають рукавиці (для них використовуйте червоний фетр). Вклейте ручки термоклеєм в середній помпон. Якщо ви вмієте в'язати, то просто зв'яжіть крихітний шарфик і пов'яжіть на шию вашому виробі.Сніговик з ниток своїми руками, покрокові фото:Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Ось і готовий милий новорічний сніговик своїми руками !Як зробити сніговика з ниток
Ми звикли до зовнішнього образу сніговика з мітлою і відром на голові, просимо вас розвіяти стереотипи і зв'язати милого гламурного сніговичка, навіть, швидше, снігову бабу.

Працювати слід спицями № 2 також для роботи знадобиться голка для зшивання і гачок № 18. В'яжіть завжди лицьовими петлями, за винятком сумочки.

Для виготовлення тільця наберіть 6 петель білої пряжею.
2 і 3 р. – 12 п (вывяжите 1 лицьову з лицьової, другу витягніть з попереднього ряду – повторюйте до кінця ряду).
4 р. – 18 п (лицьова, вывяжите 1 лицьову з лицьової, другу витягніть з попереднього ряду – повторюйте раппорт до кінця ряду).
5 і 6 р. – 24 п (2 осіб., вывяжите 1 лицьову з лицьової, другу витягніть з попереднього ряду – повторюйте раппорт до кінця рядки).
7 та 8 р. – 30 п (3 осіб., вывяжите 1 лицьову з лицьової, другу витягніть з попереднього ряду – повтор раппорта до кінця рядка).
9 р. – 36 п (4 особових, зв'яжіть 1 лицьову з лицьової, другу витягніть з попереднього ряду – повтор раппорта до кінця рядка).
10-26 р. – 36 петельок.
27-28 р. – 30 п (4 осіб, 2 осіб. разом провяжите) – повтор до кінця.
29-30 р. - 24 п (3 осіб, 2 осіб. разом провяжите) – повтор до кінця.
31 р. – 18 п. (2 осіб, 2 осіб. разом провяжите) – повтор до кінця.
32 р. - 12 п (1 осіб, 2 осіб. разом провяжите) – повтор до кінця.
33-36 р. – рівне в'яжіть по 12 петелечек.
37 р. – 18 п.
38 р. – 24 п.
39 р. – 30 п.
40-47 р. – 30 п.
48-49 р. – 25 р.
50-51 р. – 18 п.
52-53 р. – 12 п.
54-55 р. – 6 п.

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Перенесіть всі 6 петельок на гачок, потім простягніть нитку і затягніть. Закріпіть і обріжте. Зшийте до половини тулуб товстою голкою. Виверніть виріб і його набийте холлофайбером. Потім зашийте до кінця потайним швом.

Для в'язання капелюшки у першому рядочке синьою пряжею наберіть 6 петельок.
2 р. – 12 шт.
3-4 р. – 18 шт.
5-6 р. – 24 шт.
7-8 р. – 30 шт.
9 р. – 60 шт.
17 р. – 72 шт.
18-22 р. – 72 шт.

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Петелечки закрийте гачком і можна констатувати, що капелюшок для сніговика гачком готова, її потрібно буде лише по колу зашити, щоб вийшов гурток.

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Для виготовлення сумочки блакитною ниткою наберіть 8 петельок + 2 кромочні, в'яжіть 14 рядочков лицьовій гладдю (чергуйте ряд лицьовими – ряд виворітними). Гачком закрийте в'язку з вивороту, підхоплюючи пеетльки. Сумочка готова.

Для носика-морквини гачком наберіть ланцюжком 4 петельки, в першу провяжите 3 стовпчики з накидом. Перший і останній стовпці з'єднайте за допомогою полустолбика, зафіксуйте нитка. Щільно пришийте «морквину» до голови. Чорною ниткою вишийте рот і очі – французькими вузликами. Пришийте головний убір. Пришийте сумочку-кроссбоди. Можна вишити орнамент на сумочці за допомогою паєток.

Це надзвичайно простий майстер-клас, навіть новачкам не знадобиться сніговика з ниток відео , щоб досконально розібратися у всіх етапах виготовлення.

Неодмінно дізнайтеся, з чого зробити ніс сніговикові , адже вам напевно захочеться випробувати і інші техніки виготовлення такої вироби.

Сніговик з ниток – фото:
Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Сніговик з ниток своїми руками – в'язана аплікація

Плоску фігурку снігової персони можна використовувати для аплікацій, а можна знайти їй і практичне застосування, наприклад, використовувати в якості декоративної кухонних прихватки.

Коло білої пряжею в'яжіть точно так само, як і при в'язанні круглої серветки – стовпчиками з одним накидом. Зв'яжіть одну штучку побільше для тіла і одну поменше – для голови.

Зв'яжіть 3 маленьких кружечка для гудзиків, а от очима послужать пара темних гудзиків. Оранжевий ніс в'яжіть стовпчиками без накиду – починайте з самої широкої частини (підстави), а потім просто зробіть з двох сторін убавки.

Посмішку сніговичка вишийте швом «вперед голку». Декоративний шарфик зв'яжіть рельєфними стовпчиками, стовпчиками без накиду або будь-який інший різновидом в'язки. Прив'яжіть нитяні пензлика.

Сніговик з ниток: фото, ідеї та майстер-класи


Для рукавиці також задійте столбички без накиду, зв'яжіть кілька таких петель в один крайній стовпчик – вийде пальчик. Рельєфними стовпчиками зв'яжіть манжет.

Аплікація-картина

Якщо у вас залишилося багато обрізків пряжі, які вже будуть непридатними для в'язання, то разом з дитиною ви зможете створити дуже красиву аплікацію-картину на зимову тему.

Звернемо вашу увагу на те, що спершу слід підготуватися до роботи – дуже дрібно нарізати ниточки, буквально на частки міліметра. Отрезочки розподіліть по коробочках, щоб зручно було працювати згодом. Завданням ж дитини буде підбір кольору, а також розподіл нитяною «посипання» на промазаної клеєм поверхні картону. Після цього необхідно прим'яти матеріал пальцями, щоб він краще тримався. Звертаємо вашу увагу на те, що робота повинна виконуватися по етапах, тобто спершу слід оформити біле або блакитне тіло сніговика, дати добре висохнути, а потім вже приступати до коричневої волоті або помаранчевого носі.

Дізнайтеся, з чого можна зробити сніговика ще, адже для виготовлення снігового чоловічка можна використовувати і фетр, і пластикові стаканчики, і ватні диски, і полімерну глину, і пластикові пляшки і ще безліч матеріалів.
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Як зробити курчати своїми руками?
Як зробити курчати своїми руками?
Діти дуже люблять майструвати вироби, особливо звіряток і пташок. Найпростішим прикладом, який можна зробити, є виріб курчати, яка під силу і
Саморобка
Саморобка "Сніговик" своїми руками
Створити новорічний настрій взимку дитині дуже просто, підключивши його до прикраси будинку і створенню зимових виробів. Наприклад, можна зробити