Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби в початковій школі до Нового року. Ідеї та майстер-класи

Вироби в початковій школі до Нового року. Ідеї та майстер-класи

31-10-2016, 12:19
1791
0
Вироби в початковій школі , приурочені до новорічних свят, можуть бути більш складними, ніж ті «саморобки», які здатні зробити діти 5-6 років. Школярам по плечу справжні хендмейд-щедеври, особливо, якщо ви будете пояснювати покроково всі роботи і допомагати робити найбільш складні стадії.

Вироби в початковій школі до Нового року. Ідеї та майстер-класиНоворічні вироби в початковій школі
Об'ємна сніжинка

Напередодні Нового року обов'язково слід прикрасити клас, щоб створити у дітей святковий настрій, для цього знадобляться вироби з паперу в початковій школі . Створіть разом з дитиною велику об'ємну сніжинку, і якщо кожен учень створить таку, то клас буде прикрашений на славу!

Візьміть кілька аркушів звичайного офісного паперу формату А4 зробіть так, щоб кожен прямокутник перетворився на квадрат – все знадобиться 2 заготовки. Кожну складіть по діагоналі, щоб вийшов трикутник. Трикутник знову складіть навпіл і вирізати на підставі «галочку». Накресліть кілька ліній, їх потрібно буде розрізати, при цьому до центру доходити не можна. Розгорніть дві заготовки.

Вироби в початковій школі до Нового року. Ідеї та майстер-класи


Склейте за допомогою ПВА по одному промінцю з чотирьох боків до центру сніжної красуні, проробіть аналогічні маніпуляції і з другої заготівлею. Склейте їх між собою зворотними сторонами. Тепер залишилося підвісити на ниточку і такий виробом з паперу початкова школа може бути прикрашена.

Аплікація-картина

Вельми популярна робота з папером в початковій школі, вироби можуть виглядати надзвичайно привабливо. Пропонуємо вашій увазі майстер-клас з виготовлення об'ємної аплікації-картини. Її цілком можуть зробити школярі молодших класів, адже вони набагато краще справляються з ножицями, ніж детсадовцы.
Вироби в початковій школі до Нового року. Ідеї та майстер-класи


Отже, насамперед необхідно у 3 примірниках роздрукувати картинку на зимову тематику, наприклад, нехай це будуть засніжені будиночки і прикрашена ялинка. Нехай дитина дуже акуратно видалить великі деталі, а потім за допомогою клею ПВА «посадить їх на аркуш картону. На картонний аркуш клеїти слід в довільному порядку, щоб все вмістилося, адже потім все одно треба буде вирізати знову.

Візьміть двосторонній скотч і наклейте у кількох місцях на зворотну сторону вирізаною деталі, така маніпуляція дозволить надати в результаті картинці обсяг. Тепер необхідно прикріпити деталі до самої першої роздрукованої картині, яку потрібно було залишити недоторканою. Починайте з заднього плану, а потім переходите до переднього.

Вироби в початковій школі до Нового року. Ідеї та майстер-класи


Для того щоб картина-аплікація виглядала ще більш ефектно, її слід обрамити дерев'яної рамочкою. Така виріб в школу зможе стати справжнім прикрасою класу. До речі, можна зробити аналогічну виріб для мами в початковій школі , приурочивши її до 8 березня – на картині може бути зображена, наприклад, ваза з квітами.Вироби до Нового року в початковій школі
Звичайно ж, вироби в початковій школі своїми руками діти роблять не тільки за допомогою паперу, адже на світі існує безліч цікавих матеріалів для творчості.

Вироби в початковій школі до Нового року. Ідеї та майстер-класи


Снігова куля
Разом з батьками школярі з задоволенням створять снігова куля - новорічну поробку в початковій школі своїми руками . Цей процес, напевно, настільки зацікавить дитину, що він з задоволенням буде чекати появи хімії і фізики у шкільній програмі.

Отже, в першу чергу вам необхідно роздобути відповідну посудину, можна взяти пластиковий куля з кришкою, що призначається спеціально для такої цікавої вироби в початковій школі, а можна взяти саму звичайну банку з кришкою – може вийти теж дуже красиво.

Ємність переверніть догори дном (для стійкості можна покласти посудину в чашку). До кришки приклейте зсередини якісь фігурки на новорічну тему, наприклад, це може бути хатинка, ялинка, сніговик. Звичайно ж, дитина захоче, щоб вся ця краса заносилася снігом, ось чому слід взяти клей для пластику, перемішати його з штучним снігом або блискітками, отриману масу нанести на дно посудини. Слід дочекатися повного затвердіння клею.

Кулька заповніть сумішшю дистильованої води і блискіток. Щоб блискітки могли в результаті красиво кружляти, імітуючи сніг, необхідно у воду додати деяку кількість гліцерину – вона повинна мати консистенцію надзвичайно рідкого тіста. Чим більше гліцерину ви додасте, тим більш в'язким вийде розчин, і тим повільніше буде опускатися «сніг».

Тепер залишилося лише по колу зіткнення кулі з кришкою нанести невелику кількість клею і надягти кришку. Після висихання «мастерилку» неодмінно переверніть і переконайтеся, що рідина не витікає.

Вироби в початковій школі до Нового року. Ідеї та майстер-класи


На уроках технології можуть бути зроблені і колективні вироби в початковій школі , приурочені до свят, свят. Наприклад, можна зробити чарівну ялинку з відбитків дитячих долоньок. Кожному учневі треба дати аркуш паперу зеленого кольору і попросити обвести олівцем прикладену п'ятірню. Потім учні повинні акуратно вирізати долоньки.

На великому щільному аркуші слід намалювати трикутник – обриси майбутньої ялинки. Тепер нехай кожен школяр приклеює пальчиками вниз заготовку в потрібному порядку. Вийде чудова виріб в школу початкового класу , яку можна буде прикрасити традиційним та паперовим декором.

Зробіть та інші вироби на тему школа .
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Об'ємні вироби з паперу
Об'ємні вироби з паперу
Цікаві та незвичайні вироби з паперу можна робити і об'ємними. Підключивши трохи уяви і фантазії, взявши на замітки деякі наші ідеї, можна придумати
Сніжинки до Нового року
Сніжинки до Нового року
Прикраси до Нового року дуже просто зробити і своїми руками, залучаючи до цього процесу дітей. Спільна творчість, як відомо, згуртовує, а прикраса