Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Казкові герої своїми руками: покрокових майстер-класи з фото

Казкові герої своїми руками: покрокових майстер-класи з фото

31-10-2016, 12:19
3840
0
Якщо темою творчого завдання оголошуються казкові герої, своїми руками зробити персонажа улюбленої історії чи мультфільму, то ви можете бути впевненими в тому, що діти будуть намагатися з усіх сил. Адже ні квіточки, і пейзажі, натюрморт, ні вироби з фруктів своїми руками не викличуть такого шквалу емоцій. Звичайно, краще всього вибирати такі теми для вироби, які будуть найбільше цікавити саме вашого учня. Ну а ідеї, які ми запропонуємо, можна сміливо назвати універсальними і застосовувати майстер-класи до різних зображень героїв.


Виріб казковий герой своїми руками
Найпростіший спосіб, якщо вам поставили виконати виріб казкового героя своїми руками – це аплікація. Причому для малюків, які ще не дуже добре вміють вирізати паперові елементи, буде цікаво зробити пластилінову аплікацію, в якій розфарбовування улюбленого героя відбувається за допомогою невеликих пластилінових кульок.

Казкові герої своїми руками: покрокових майстер-класи з фото


По-перше, така саморобка буде розвивати дрібну моторику, адже пальчиками потрібно буде скрутити досить велика кількість кульок різних кольорів. Їх краще зробити заздалегідь, щоб не відволікатися в процесі роботи. Обов'язковий шаблон з колірними підказками, який саме колір потрібно ліпити до якої частини фігури. Шаблон можна роздрукувати на альбомному аркуші, а можна, якщо малюнок простий, як казкові герої своїми руками, фото одного з яких ви напевно впізнали – Крош з Смішариків, то і перемалювати на картонний аркуш. Звичайно, найбільш привабливо буде виглядати робота, в якій кульки наліплені один до одного дуже близько, але якщо у вас не виходить, то постарайтеся хоча б дотримати правильне чергування кольорів. Торцювати кульки найзручніше буде дерев'яною паличкою або ковпачком від фломастера, який і залишить такі характерні фактурні крапочки на поверхні пластиліну.

Не секрет, що інтереси у дітей різних поколінь може змінюватися досить сильно, тому з таким же захопленням, як ми свого часу робили в виробах своїми руками казкових героїв заячої хатки – лисицю, зайчика, півника, сучасні малюки будуть робити поробки з фиксиками, рятувальником Дієго або котом Томом дитячої гри. Запропонуйте їм зробити корисну річ – фетровий чохол для телефону, на якому буде нанесено зображення улюбленого казкового героя своїми руками .
Казкові герої своїми руками: покрокових майстер-класи з фото


В даному випадку лицьову сторону телефону прикрашає зображення чарівного Ам-Няма з популярної комп'ютерної головоломки. Аплікація, як вже зрозуміло на фото, також виконується тканиною іншого кольору і, може бути, іншої фактури, якщо ви не хочете купувати велику кількість різнокольорового фетру і хочете використовувати те, що вже є в запасах. Приклеювати тканину до тканини може бути не найкращою ідеєю, оскільки як поверхня може покритися горбами, краще пристрочивши деталі або нашити вручну. По такій же техніці ви зможете зробити новорічну іграшку казкового героя своїми руками .

Завжди весело робити сніговика своїми руками, а улюбленого Олафа, добряка-сніговика з мультфільму - подвійно. Подарувати кому-небудь в подарунок або ж залишити для себе, у будь-якому випадку така іграшка казкового героя своїми руками та в процесі створення принесе всім вам масу позитивних емоцій.

Казкові герої своїми руками: покрокових майстер-класи з фото


Не тільки сніговики з шкарпеток своїми руками можуть бути єдиним варіантом створення фігурки. Наш Олаф складається з білосніжних фетрових деталей, зшитих між собою і набитих наповнювачем, з червоним носом-морквиною, який пришивається нитками, а от обличчя сніговика, так як на ньому багато дрібних деталей «розфарбовується» аплікацією – детальки приклеюються на базову фігуру. Всі деталі фігурки кроїти слід на аркуші фетру, попередньо зафіксувавши шаблон на ньому шпилькою. Так як фетр не вимагає припусків, то вирізати кожну деталь потрібно акуратно. Набивати всі деталі потрібно холофайбером, який буде відмінно тримати задану фору і його легко помістити всередину. Готового Олафа можна використовувати як ялинкову іграшку, казковий герой своїми руками як раз і асоціюється з новорічною магією, холодом і снігом.

Якщо ви хочете зробити казкових героїв з паперу своїми руками , але не можете придумати для цього цікаву форму, оригінальну ідею, то її запропонуємо вам ми. Це подарунковий пакет, що буде так добре виглядати під новорічною ялинкою, а зображує цей пакет улюбленого казкового героя. Для поробок на тему казок навіть і не так важливо, щоб пакет був за формою схожий на героя, достатньо щоб спостерігалися впізнавані деталі.

Казкові герої своїми руками: покрокових майстер-класи з фото


Так, в даному випадку новорічні казкові герої своїми руками представлені всі тим же Олафом і для досягнення зовнішньої схожості достатньо взяти білий базовий картон, схожий на поверхню сніговика, наклеїти паперові риси обличчя, і зробити впізнаваний елемент. З цим у нашому прикладі відмінно справляються ніс-морквина і білосніжні зуби.


Костюм казкового героя своїми руками
Втім, часто перед батьками стоїть інше завдання – зробити костюм казкового героя своїми руками . Вирішувати це завдання можна по-різному. Якщо у вас досить непогані швейні навички, то можна взяти зображення героя і спробувати розкласти костюм або плаття на прості складові, повторити їх з не дуже дорогої тканини, зате зовнішню схожість з популярним персонажем обов'язково зробить малюка або малу зіркою на будь-якому ранку.
Казкові герої своїми руками: покрокових майстер-класи з фото


Цим шляхом йде більшість батьків, створюючи костюми казкових героїв своїми руками. Фото , яке ви бачите вище, показує, як мама зробила донечку маленькою копією Белль з мультфільму.

Казкові герої своїми руками: покрокових майстер-класи з фото


Але можна піти й по іншому шляху, особливо, якщо ви не дуже любите шити. Сплітаючи гачком шапочку простий в'язки і прикрасивши її аплікацією, ви можете не менш успішно зробити казкового героя своїми руками – смішного міньйона. Для цього достатньо підібрати речі, наявні в дитячому гардеробі: жовту водолазку і синій джинсовий комбінезон.
Читайте також
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Виріб ялинка своїми руками
Виріб ялинка своїми руками
Кожен прикрашає дім до новорічних свят по-своєму. Хтось обмежується ялинкою з іграшками та гірляндами, а хтось намагається додати святковий декор в
Вироби з долоньок
Вироби з долоньок
Виявляється, існує така техніка дитячої творчості, як створення виробів з відбиток долоньок. Це дуже захоплююче і веселе заняття, яке подобається і
Вироби казкових героїв своїми руками
Вироби казкових героїв своїми руками
Світ дитинства завжди наповнена казковими героями і чудесами. Не потрібно руйнувати цей світ, дозвольте дитині жити в ньому і допомагайте створювати