Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото

31-10-2016, 12:33
1413
0
Здається, що зробити з паперу пістолет надзвичайно просто – потрібно просто згорнути кілька разів паперовий лист і загнути в потрібних місцях. Насправді, існує безліч схем і варіацій виготовлення цього вогнепальної зброї – ними ми з вами поділимося.

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фотоЯк робити з паперу пістолет
Бажаємо звернути вашу увагу на те, що для виготовлення подібної вироби не потрібно брати звичайну білий папір – краще всього віддати перевагу матеріалу жорсткіше, адже тоді зброя не буде м'ятися і рватися в дитячих руках. Отже, як зробити з паперу пістолет Макарова.

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


1. Для виготовлення ствола слід взяти аркуш формату А4 і скласти його кілька разів по довжині.
2. Аналогічні маніпуляції виконайте з другою листом. При цьому пам'ятайте, що ви майструєте рукоятку, ось чому результат повинен вийти ширше стовбура.
3. Обидві отримані заготовки розправте, потім накладіть меншу частину на велику. Нижню деталь візуально розділіть на половини-праву і ліву сторону по черзі загніть до центру. Потім ще разок загніть до центру деталь. Тонку частину при всіх цих діях використовуйте для більш ровненького згинання.
4. У підстави заготовки зробіть невелику дірочку при допомогою ножиць.
5. Поверніть короткою стороною на себе новий А4 зігніть до середини. Він потрібен для створення спускового гачка, ось чому згини повинні бути дуже дрібними. Відріжте ту частину аркуша, що залишилася незадіяною. Отриману заготівлю складіть удвічі і засуньте в ту дірочку, що ви вирізали біля рукоятки.
6. Половинки тонкої заготовки просмикніть в кишеньки широкою. Звернемо увагу на те, що згинати краю слід дуже акуратно – куточки обов'язково повинні вийти рівними. Зайву частину спускового гачка потрібно буде обрізати, якщо потрібно.
7. Візьміть ще один листок – ширина його повинна дорівнювати ширині рукоятки. Останній край підігніть та закріпіть його скотчем, в результаті у вас вийде гарна й охайна рукоять.
8. З останнім листочком проробіть ті ж маніпуляції, що і зі спусковим гачком. Правий краєчок підігніть до лівого таким чином, щоб залишився виставленим назовні куточок, і цей куточок обріжте. Просуньте цю деталь в задню частину дула, ось у вас вийшло чудове зброю, зроблену своїми руками. Вам напевно буде цікаво, як зробити літак з паперу – така іграшка неодмінно сподобається хлопчику.
Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фотоЯк зробити пістолет з паперу, який стріляє
Візьміть кольоровий паперовий лист і скачайте його в трубочку. Отриманий елемент зафіксуйте в такому положенні за допомогою скотча, адже в іншому випадку він може размотаться назад. Цвітну трубочку закрутіть в звичайний білий аркуш.

Краї білої трубочки закріпіть скотчем, а потім вийміть зсередини кольорову – у вас вийшло дві заготовки, що мають різний діаметр. Аналогічним чином вам слід змайструвати ще 6 коротких трубочок і 1 довгу. Скріпіть їх між собою клеєм.

Візьміть новий кольоровий листочок, відігніть нижній краєчок трикутника і відзначте місце торкання основної частини листа з однією його стороною. У цьому місці зробіть надріз. Отриманий квадрат, почавши з одного куточка, скрутіть в трубочку.

Відміряйте довжину довгою білою «цигарки», відміряйте ще додатково сантиметр-півтора і зробіть загин на цій позначці. Загнутий елемент помістіть всередину білих (при цьому заздалегідь слід обрізати коротку частину, щоб вона на півсантиметра була коротше короткої трубки). Обріжте куточок кольоровий трубочки і проклейте його разом з торцевою частиною.

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


Керуючись схемою, викладіть заготовки на відрізки з розмірами, червоним виділені ті ділянки, де необхідно зробити прорізи. Виріжте заготовки за допомогою гострого канцелярського ножа. Візьміть ще одну кольорову трубочку-заготовку, відріжте від її краю кут і проклейте його. Потім вставте в біленький футляр до рівня надрізу, а зайве відріжте ножицями.

Перевірте правильність дії – засипте в дуло декілька кулькових патронів (їх можна придбати в дитячих магазинах), при їх проштовхуванні вони повинні вільно виходити з дула.

Дві трубочки-заготовки з розмірами покладіть таким чином, щоб отвори були суміщені і склейте один з одним. Затвор зброї (а це вийшов саме він) слід приклеїти до основної конструкції, туди ж слід додати і ще один білий відрізок. Зріжте чергову дірочку в 15-2 см – туди можна буде засипати кульки-патрони. В стовбур вставте кольоровий шток.

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


Візьміть довгу кольорову заготівлю, изогните її, як на фото, зробіть відмітку на рівні довжини стовбура – потім ви просто одріжете її. Гарненько проклейте обрізану частину (обробіть і ту частину, яка входить в стовбур).

Наступний кольоровий фрагмент робиться з скрученого, а потім і сплющенного листочка. Його потрібно заміряти, а потім проклеїти по контуру вашої вироби. Черговий елемент змотайте, прикладіть потрібним чином і зробіть всі необхідні позначки. Край обріжте ножицями.

Загніть заготовочку з боку обрізаного краю, при цьому попередньо зафіксувавши там резиночку. Даний ділянку проклейте і добре зафіксуйте скотчем.

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


Торець задній частині «підствольника» проклейте і вставте в нього попередню деталь, натягнувши гумку. Тепер залишилося лише зарядити кульки у верхню частину, штоком їх проштовхнути, пересмикнути затвор і можна стріляти.

Тепер ви знаєте, як зробити пістолет з гумок, з паперу саме час дізнатися, як зробити з паперу меч .

Пістолет з паперу, який стріляє
Виготовлення такого пистолетика – прекрасний спосіб відволіктися від стресів, ну а дитині таке заняття доведеться по душі, тільки, звичайно ж, не варто носити паперовий результат праць в школу, а ось на вулиці цілком можна і пограти.

Покладіть горизонтально паперовий листок і зробіть знизу згин шириною в півтора дюйма (нагадуємо, що один дюйм дорівнює 254 см). Продовжуйте згинати матеріал, обертаючи його навколо первісного вигину таким чином, щоб в результаті вийшла плоска трубка шириною в ті самі півтора дюйма. Обидва краєчка листа заклейте стрічкою – таким способом ви зможете його з'єднати, також заклеїти потрібно буде і краю вздовж довгої сторони. Зігніть трубку навпіл, роблячи по центру гострий вигин.

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


Ну а тепер вам залишилося повторити всі ці маніпуляції – знадобляться ще трубки розміром 1 і 05 дюйма.

Візьміть четырехсантиметровую деталь і по центру розігніть її таким чином, щоб стало видно вигин. Потім від центральної точки до країв по довгій стороні відміряйте 254 див. Матеріал зігніть по цих відмітках вниз, при цьому краї повинні з'єднатися прямо під нижньою точкою згину в центрі.

У центральному вигині виконайте невеликий проріз для «гнізда» курка, у довжину вона повинна дорівнювати 05 дюйма. Для більшої зручності відрізання вам потрібно буде зробити тимчасовий згин – протилежний центральному. Застерігаємо вас, щоб ви не відрізали занадто багато.

Матеріал зігніть знову по центру – кутові секції повинні зійтися один з одним. От у вас і вийшла збройова основа, в якій будуть стояти курок і стовбур.

Візьміть смужку розміром 25 см, вільний кінець її просмикніть через обидва вигину рукоятки – у вас повинна вийти пистолетоподобная виріб. При цьому слід переконатися, що обидва кінчика проходять через кишені правильно.

Ззаду виконайте невеликий виріз, на якому буде триматися курок. В кишеню вставити елемент на 1 см (туди, де ваш палець потім буде лягати на курок). Штовхніть його таким чином, щоб на місці курка і ззаду вгорі висовувалася смужка. Відріжте зверху зайве.

Для того щоб зарядити зброю, необхідно взяти резиночку, розтягнути її від початку і до кінця іграшки-пістолета. Вона повинна лягти позаду прорізи і при цьому вище одного куточка смуги в 1 див.

Якщо попереду стовбура гумка триматися буде погано, то можна зробити попереду мініатюрний виріз, у який вона і ляже. Під час натягування резиночки матеріал може зім'яти, якщо раптом ця неприємність сталася, то ви можете армувати стовбур, приклеївши до нього з боків парочку стрижнів.

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


З допомогою мистецтва орігамі ви можете змайструвати також і кулі-сюрікени. Один кут такої кулі слід поставити між половинками стовбура біля курка. Після пострілу гумка повинна зачепити сюрікени і вистрілити їм.


Як зробити з 1 аркуша паперу пістолетДля виготовлення такої простенької вироби вам знадобиться лише один А4 – його потрібно буде скласти таким чином, щоб у результаті вийшов квадрат, а ось зайве потрібно відрізати.

Зігніть верхню половинку по горизонталі навпіл таким чином, щоб край його був посередені. Аналогічним чином поступите і з низом. Зрештою, папірець потрібно буде зігнути по горизонталі, отримавши в результаті багатошарову плоску смужку. Зігніть по діагоналі елемент, щоб сформувати ручку пистолетика. Ну а для того щоб іграшка придбала закінчений вигляд відігніть зверху всередину частину заготовки. «Як зробити пістолет з паперу» відео допоможе вам краще розібратися в процесі створення іграшки-пістолета.

Читайте у нас і як зробити ракету з паперу .

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фотоЯк зробити з паперу 1 пістолет
Складіть аркуш А4 навпіл, потім отриманий результат складіть два рази вдвічі. Проведіть по місцю згину рукою, щоб краще загнути його. З обох сторін загніть краю вниз, щоб вийшли обриси літери «П». Потім «П» складіть навпіл, трансформуючи її в «Р».

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


Ще один листочок складіть аналогічним чином, а потім отриману смужку складіть навпіл. Вставте другий елемент у букви «Р», у верхню її частину. От у вас і вийшов легко і просто пістолетик, втім, якщо текстовий опис вам здалося трохи незрозумілим, то завжди можна подивитися пістолета з паперу відео . Дізнайтеся та як зробити руку з паперу .

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


Цікавим варіантом буде пістолет з паперу, який стріляє гумками . Якщо ви змайструєте таку іграшку, то поясніть дитині, щоб він був надзвичайно обережним під час її використання.

Як зробити з паперу пістолет? Майстер-класи з фото


Кожному батьку цікаво дізнатися, як зробити пістолет, що стріляє гумками, з паперу адже діти від таких іграшок просто в захваті. Навіть якщо ваше чадо до цього моменту не цікавилося зброєю, то напевно хлопчисько захоче спробувати повторити всі ваші дії і змайструвати самостійно таку чудову іграшку.
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Об'ємні вироби з паперу своїми руками
Об'ємні вироби з паперу своїми руками
Папір - простий доступний матеріал, з якого можна зробити різноманітні іграшки, наприклад, об'ємні вироби, виконані різними техніками. Діти обожнюють
Вироби з паперу та картону
Вироби з паперу та картону
З картону, паперу можна вигадати різні ідеї для творчості. Не потрібні спеціальні матеріали, найчастіше досить підручних засобів. Деякі варіанти
Як зробити з паперу вертоліт?
Як зробити з паперу вертоліт?
Хлопчики різного віку дуже люблять возитися з різними моделями техніки. І вертоліт, зроблений власними руками, може стати справжнім предметом
Як зробити з паперу ромашку?
Як зробити з паперу ромашку?
Створення квітів з паперу - одне з найулюбленіших занять дітей. І навіть такий простий, здавалося б, квітка, ромашка, можна виготовити різними