Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби з паперу на Новий рік. ТОП-10 ідей

Вироби з паперу на Новий рік. ТОП-10 ідей

1-11-2016, 09:17
1699
0
Не просто так час і мода не владні над виробами з паперу на Новий Рік адже це чудовий спосіб зробити та прикраси для ялинки, і невеликі сувеніри, які можна презентувати друзям. Але найцікавіше, що при мізерних витратах фінансів, якщо брати в порівнянні з іншими способами виконання виробів до Нового року своїми руками ви можете буквально блискавично зробити по-справжньому ошатну, просту і зрозумілу роботу. Ми розглянемо лише кілька порад, які, звичайно, не в повній мірі відображають всі паперове різноманітність, яке твориться в мережі, але і серед них ви відшукаєте для себе кілька чудових ідей.


Зробити саморобку на Новий Рік з паперу"Мастерилки" і вироби на Новий Рік завжди можна умовно поділити на кілька великих груп і вибирати з тієї категорії, яка в даний момент часу вам і потрібна. Це, в першу чергу, різноманітний декор, головне призначення якого – прикрашати ваш будинок, будь то ялинкові іграшки, наклейки на вікна, об'ємні мобілі, гірлянди, наповнюють кімнату атмосферою свята. Друга велика група – всі майстер-класи, які стосуються того, як зробити саморобку на Новий Рік з паперу , яку б ви могли презентувати своїм рідним. У цьому випадку до паперовим презентів можна віднести і листівки, і красиве, оригінальне оформлення подарункових коробок і так далі.

Вироби з паперу на Новий рік. ТОП-10 ідей


Деякими виробами до Нового року ви цілком зможете розважити малюків, адже робити їх можна з надзвичайною легкістю. Наприклад, це може бути листівка, об'ємна, яскрава і святкова, але робити її дуже просто. Якщо ви хочете спочатку потренуватися у її виконанні, то використовуйте звичайну кольоровий папір. Однак найбільш ефектно подібні вироби з кольорового паперу на Новий Рік виглядають, якщо для їх виготовлення взяти не звичайну, а більш щільну, так звану крафтовую папір. Її зазвичай без проблем можна придбати у відділах для хенд-мейду, часто її використовують для аплікацій та скрапбукінгу. Різнокольорові смужки крафтового паперу необхідно згорнути в трубочки. Рівняти ножицями довжину можна або на етапі заготівлі, або вже на готових рулончиках. Їх необхідно розташувати на аркуші паперу так, як це зображено на прикладі, щоб в результаті вийшла ялинка. Для більшого ефекту обов'язково прикрасьте її, якщо не великими стразами, то хоча б намистинами або блискітками, це додасть святковості вашої аплікації.

Вироби з паперу на Новий рік. ТОП-10 ідей

Ще простіше буде зробити ялинку, особливо, якщо довго збирати матеріал для цього. Така виріб являє собою колекцію фантиків від цукерок, але, насаджені на металеву основу певним чином вони стають чудовою новорічною ялинкою. Втім, ви цілком можете використовувати такі ж красиві квадрати крафтового паперу, так як сама конструкція дуже проста, то вся її оригінальність буде полягати саме в красі вихідного матеріалу. Дерев'яну шпажку закріпіть у кожному пластиковому стаканчику, який заповнюється для цих цілей пластиліном. Тепер нанизуйте фантики, але не цілі, а з кожним шаром все меншого і меншого розміру (зайве відрізаєте ножицями). Верхівку просто оформляєте за допомогою фольги або вивернутого навиворіт фантика.

Вироби з паперу на Новий рік. ТОП-10 ідей


Поєднавши дві попередні техніки в одну, ви можете зробити ще один цікавий варіант виробів, якими можна прикрасити сервірування святкового столу. Вони добре виконають таку функцію, так як в їх основі дерев'яні шпажки, які можна увіткнути і мандарини, і у святковий торт. Робляться вони нескладно, потрібно взяти трикутну основу з будь-якого щільного матеріалу, обернути його, наприклад, паперовою серветкою з підходящим малюнком, закріпити клеєм. Далі настає черга техніки аплікації, коли наклеюється бежевий коло, на який наносяться борода, особа, шапка Діда Мороза, чого виріб стає об'ємною. Залишається тільки приклеїти цей трикутник до дерев'яної шпажці.

Вироби з паперу на Новий рік. ТОП-10 ідей


Орігамі завжди були самими складними різновидами паперових виробів на Новий Рік, але якщо мова йде про модульному орігамі, то все не так страшно, навчитися збирати трикутні модулі може кожен. Допоможуть вам детальніше розібратися в тому, як правильно зібрати подібні вироби з паперу на Новий Рік відео -уроки і покрокові фотографії, на яких описується правильна послідовність з'єднань всіх модулів в одну фігуру.


Вироби з паперу на Новий Рік 2016
Вироби з паперу на Новий рік. ТОП-10 ідей

Тематикою виробів з паперу на Новий Рік 2016 стали всілякі мавпочки. І необов'язково, що для їх виконання ви повинні використовувати складні техніки начебто пап'є-маше, достатньо буде буквально декількох квиллинговых смужок, щоб створити нехай схематичне, але дуже симпатичне зображення мавпочки.

Вироби з паперу на Новий рік. ТОП-10 ідей


Додатковий обсяг завжди мають вироби з гофрованого паперу. На Новий Рік ви можете використовувати замість смужок для квілінгу не тільки гофрований папір, але і нарізаний на смуги гофрокартон. Так аплікація буде відрізнятися від звичного, паперового. У такій техніці виконана ялинка, яку ви можете бачити на прикладі вгорі. Фігури, які використані для її складання є класичними – крапельки, кола, все це можна навчитися робити буквально за одне заняття. Доповнити аплікацію найкраще намистинами різних кольорів, причому, ви можете спочатку купити самі намистини, а потім вже підібрати розмір елементів аплікації, використовуючи різну довжину вихідних смужок і ступінь їх стиснення.
Читайте також
Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
З кольорового паперу можна зробити чудовий букет троянд у мініатюрному форматі . Над їх виготовленням можна експериментувати, щоб в результаті
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Вироби з паперу - ялинка
Вироби з паперу - ялинка
Як прикрасити з дитиною квартиру до Нового року? Найголовніше прикраса свята - це ялинка. З паперу зробити маленьку красиву лісову красуню простіше