Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих

1-11-2016, 14:06
5185
0
У даній статті ми розповімо вам, які можна виготовити вироби золота осінь, адже саме ця пора багата на врожаї і вражає буйством фарб. А що таке золота осінь? Це невеликий період у кінці вересня і на початку жовтня. А ще це чудовий час року, яке оспіване в віршах російських поетів, відображене на великих полотнах талановитих художників, цього часу присвячені пісні сучасних авторів і музичні твори композиторів минулих років. Незважаючи на те, що літо закінчилося, на вулиці ще тепло. Сонечко весело грає відблисками на кольорових листках, на землі можна знайти величезну різноманітність листя, шишок, жолудів, корчів і гілочок.

Коли настає золота осінь, поробки з природного матеріалу стають відмінним розвагою для всієї родини.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Як здорово зібратися після прогулянки за столом і разом з малюком зібрати всю принесену з прогулянки «здобич» і спробувати зробити вироби на золоту осінь своїми руками .
Це заняття захопить як малюків, так і старших хлопців. Багато дорослі також із задоволенням займаються з дітьми, майструючи всілякі цікаві штучки і змагаючись у винахідливості та фантазії.

Часто потрібні вироби в сад золота осінь , виготовлення таких робіт входить у навчальну і розвиваючу програму дошкільного виховання. Виготовлення оригінальних штучок на основі осіннього природного матеріалу в групі дитячого саду під керівництвом вихователя вчить дітей взаємовиручку і вмінню працювати в команді. Складність таких робіт, звичайно, повинна враховувати вік дитини. Першим етапом цього творчого процесу, звичайно ж, є прогулянка. Тому слід відправитися «на полювання» за необхідним матеріалом в найближчий парк, сквер, лісок, особливо добре знайти місце, де багато дубів або каштанів. При цьому важливо попередити дітей, щоб вони знаходилися поряд з дорослими і брали в руки лише відомі і зрозумілі їм предмети.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Вироби на тему золота осінь своїми руками з жолудівВироби на тему золота осінь можна робити з всього, що потрапить під руку. Наприклад, з жолудів і сірників виходять відмінні чоловічки. Для цього треба набрати жолудів, бажано цілих і з капелюшками. Потім їх треба помити і просушити. Після цього можна приступати до виготовлення чоловічків.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих

Найбільший жолудь нехай буде тулубом. З нього можна зняти капелюшок, і увіткнути по боках дві сірники, це будуть ручки, знизу два сірники, це будуть ніжки, і половинку сірники зверху, це буде шия. На сірник-шию можна насадити ще один жолудь головкою догори. Щоб наш чоловічок стояв, йому потрібні черевики. Для цього треба розрізати жолудь вздовж і надягти на сірники ніжки. Для черевичок можна використовувати і капелюшки плодів.

Зробіть з дитиною кілька чоловічків, нехай буде тато, інший мама, третій і четвертий – гості, можна зробити маленького ляльки – дитини. І дайте вашому малюкові з ними пограти можливо він зможе розповісти вам про них свою казку. Запевняємо, ви дізнаєтеся про свою дитину дуже багато цікавого.

Осінні вироби своїми руками на основі жолудів можуть бути дуже різними. Можна зробити, наприклад, желудевые намисто, якщо нанизати плоди на довгу нитку. Вони відмінно проколюються толстой «циганської» голкою або шилом.

Ще, можна порізати жолуді на половинки, розфарбувати їх разом з дитиною акриловою фарбою в яскраві кольори і потім зробити з них мозаїку, панно, обклеїти фото рамочку. З цією роботою відмінно впорається будь-який малюк, головне подбати про безпеку і простежити, щоб всі матеріали нетоксичні і не потрапляли в рот.

Вироби золота осінь - фото:Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Також на основі жолудів, їх капелюшків і підручного матеріалу у вигляді сірників, ниток, дроту, стрічок можна зробити конячок, собачок, змійок, іншу живність, при певному вмінні чашечки і тарілочки для дитячих ігор.
Всі ці іграшки можна потім покрити лаком і поставити на поличку.

Вироби золота осінь з листяКрім цього, різні осінні вироби дуже добре робити на основі зібраних на прогулянці кольорових листя. Збирати треба тільки ті листочки, які зберегли свою форму і колір, а також не дуже брудні. Після того як ви принесли їх додому, помийте кожен під краном, а після просушіть праскою. Можна, звичайно, по-старому сушити листя в книгах, але це довго, кольору листя при цьому сильно жухнут, так і книги після такого використання набувають не зовсім добрий вигляд, їх сторінки можуть пожолобитися.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


З листя можна зібрати відмінний вінок на голову. Ще ними можна обклеїти фоторамку, або зробити своєрідний плафон на лампу, декорований по краях листям. Дивіться тільки, щоб плафон був досить широким. І, звичайно ж, осінні листочки добре лягають в основу дитячих аплікацій різного змісту.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Нещодавно з'явилося нове направлення такого осіннього творчості, якими захоплюються навіть дорослі. Це малювання на листках. Є кілька варіантів, найпоширеніший варіант - це розпис по яскравому листу білою фарбою. Малювати на них можна все що завгодно, але найчастіше це візерунки, геометричні мотиви, точки, завитки, і інші абстрактні фігури. Також на листочках можна малювати і чорною фарбою, і кольоровий, є художники, які пишуть на такому незвичайному полотні мініатюрні картини. По закінченні праць, щоб робота збереглася надовго, її краще наклеїти на щільний аркуш паперу, можна також поставити дату і оформити в рамку під скло.

Подібні розмальованих листя, наклеєні на папір або картон можуть створити чудове панно або вітальні листівки.

Малюючи або виготовляючи з дитиною вироби на основі листя, можна заодно розповісти йому про різні сорти дерев, звернути увагу малюка на те, що всі листочки різні. Як кленовий листочок нагадує долоню, а березовий сердечко, ніж береза відрізняється від тополі, а каштан від дуба.

Вироби н золоту осінь з природного матеріалуСтарий CD-диск, шишки, каштани, листя, гілочки і камінчики можуть перетворитися в чудове панно, або підставку для підсвічника. Слід лише намазати диск клеєм і обклеїти його природним матеріалом в тому порядку, як сподобається. Роль диска-основи може виконувати також шматочок фанери або картону.

Ягоди горобини схожі на яскраві намистини, тому вони можуть послужити підходящим матеріалом для відмінних бус. Збирання таких бус, як і інші дитячі вироби золота осінь чудово розвивають дрібну моторику пальців рук. Давно доведено, що ступінь розвиненості дрібних м'язів кисті і здатність управлятися з дрібними предметами взаємопов'язана з розвитком мовлення, в головному мозку рухової зони активності дрібних м'язів рук та мовленнєві центри знаходяться поруч, і стимуляція одного центру покращує роботу іншого.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Дитячі вироби золота осінь крім дрібної моторики розвивають у дитини посидючість , формують у нього фантазію, уяву, уміння комбінувати і винаходити.

Вироби на золоту осінь з природного матеріалу можна робити з химерних гілочок. З осені в лісі або парку можна знайти на землі маленькі химерно вигнуті коряжка, сучки або гілочки. Вони можуть нагадувати ящерок, конячок, інших персонажів, або просто бути незвично вигнутими. Такі гілочки можна принести додому, очистити їх від кори і потім обробити їх шкуркою, а потім лаком або морилкою і поставити на підставку.

Відмінно виглядають світильники або навіть просто ікебани, зібрані з таких оброблених гілок. Від кори їх бажано очистити із-за того, що до осені в корі дерев, а особливо в опалому сучках і гілках скупчується багато комах і грибків – паразитів.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Відмінні осінні вироби своїми руками можна зробити, набравши на прогулянці каштанів. Каштани краще підбирати цілі, їх шкаралупа коричнева красиво блищить після покриття лаком. Можна збирати і лісові горіхи, і робити потім використовуючи їх шкаралупу рамочки, панно, та інші цікаві речі.

Вироби золота осінь для дитячого садка з шишокПерш ніж приступати до роботи, розкажіть дитині, які зустрічаються шишки. Ялинові шишки більш довгасті, їх лусочки щільно прилягають один до одного. Соснові шишки трохи коротше, і їх лусочки красиво відстовбурчуються в сторони. Найкрасивіші кедрові шишки, але, на жаль, відшукати їх вдається не всім.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Шишка може перетворитися в їжачка, для цього слід використовувати соснові голки і пластилін. Можна також зробити на її основі сову, приклеївши оченята і крильця з листя.

Крім цього шишки відмінно виглядають на панно разом з листям і сухоцвітом.

Вироби золота осінь з гарбуза.

Окрему главу можна виділити гарбузі. На основі даного плоду можна не тільки виготовити забавну пику або страшну маску на свято Хеллоуїн, але і вирізати вазу, кошичок, розфарбувати її або покрити лаком.

Дуже добре виглядають ажурні вази. Для цього гарбуз розрізається, з неї видаляється м'якоть, після цього вона склеюється і на її поверхні спочатку малюється, а потім акуратно вирізається візерунок. У такий гарбуза можна зрізати кришечку і зробити підставку, і використовувати як свічник або плафон.

Засушені гарбуза різних розмірів в дитячій ізостудії можна використовувати в якості натюрмортного фонду.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Діти дуже люблять вироби на тему золота осінь з природного матеріалу, але матеріал може бути не тільки природний. Можна, наприклад, використовувати пластилін. Запропонуйте дітям намалювати на папері листочки, а потім заповнити їх за допомогою різнокольорового пластиліну. Таким же чином можна зробити нескладні пейзажі, натюрморти, панно на тему золотої осені. До речі, в основі може лежати не лише папір, але і скло. Для того щоб зробити картину з пластиліну на склі, треба купити в магазині рамку зі склом потрібного розміру.

Потім слід намалювати ескіз майбутнього шедевру на листку паперу. Придумайте, що у вас буде на картині, золоті дерева, гілка горобини, кленове листя і т. д. Після цього скло протирають ацетоном з двох сторін і накладається на ескіз. Можна приступати до ліплення. Беріть маленькі шматочки кольорового пластиліну і викладайте картину як мозаїку. При цьому треба пам'ятати, що потрібний колір бажано підбирати відразу, тому що другий шар і виправлення на склі не видно. Можна оформити таким чином якийсь елемент, а можна заповнити пластилінової мозаїкою всю поверхню.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Після того, як картина завершена і поставлений останній штрих, на пластилінову поверхню з тильного боку накладається аркуш паперу, грає кермо фону. Папір може бути білого, кольорового або спеціальної пастельній з шорсткою поверхнею.

Проводячи підготовчу роботу, перед тим як взятися виготовляти вироби на тему золота осінь, батькам слід запам'ятати кілька нескладних, але дуже важливих правил.

Так, незважаючи на гарний настрій і атмосферу розслабленості батьки повинні пам'ятати про безпеку дитини в першу чергу. Не дозволяйте дітям брати знайдені матеріали в рот, так можуть бути і мікроби і віруси, і навіть яйця кишкових паразитів. Руки повинні бути після прогулянки ретельно вимиті.

Листя, шишки, жолуді, гілочки, каштани та інший матеріал бажано помити і посушити доступним способом. Листя відмінно сушаться і знезаражуються за допомогою праски.

Вибираючи фарби для творчості, віддайте перевагу гуаші або дитячої акварелі. Якщо є вибір, то краще скористатися темперою ПВА, ніж акрилом. Слідкуйте, щоб діти не брали пензлика в рот. Для малювання руками є спеціальні пальчикові фарби, їх можна купити в магазинах для творчості, і вони не токсичні.

Клей для дитячих поробок з природного матеріалу краще використовувати канцелярський, в олівцях і тюбиках. Використання якого-небудь суперклею може бути досить неприємним, від склеювання волосся і пальців до зіпсованої одягу і меблів.

Кращі вироби золота осінь. Ідеї для малюків і дорослих


Якщо ви маєте намір покрити осінню саморобку в школу або сад лаком, то вибирайте будівельний акриловий лак без запаху, робіть це самі. Якщо ви використовуєте алкідні лаки, використовуйте їх краще на відкритому повітрі, у добре провітрюваному приміщенні і, бажано без дитини.

Вироби своїми руками на тему осінь , зроблені разом з дітьми, будуть завжди нагадувати вам про щасливі часи їхнього дитинства, проведених разом з вами.

У дитячих садах часто влаштовують конкурси та виставки поробок з природних матеріалів. Чого тільки немає на цих виставках! Завжди дивуєшся, дивлячись на достаток дитячих робіт, на фантазію і вигадку маленьких художників і скульпторів. Можливо, для когось ці дитячі роботи стануть сходинкою у світ великого мистецтва.
Читайте також
Вироби до свята осені для початкових класів
Вироби до свята осені для початкових класів
У початковій школі, як і в старших класах, щоосені проводиться свято, присвячене цій порі року. Влаштовують веселі святкування, ярмарки та виставки
Вироби на тему «Ліс»
Вироби на тему «Ліс»
Виховувати у дітей любов і повагу до лісових багатств потрібно з самого раннього дитинства. На прогулянці ви можете зібрати природні матеріали -
Вироби на тему
Вироби на тему "Осінь"
Осінь - благодатний час для створення виробів з матеріалів, якими щедро ділиться природа: шишок, жолудів, листя, каштанів. Ми пропонуємо вам кілька
Осінні вироби в школу
Осінні вироби в школу
Осінь - пора природних заготовок для найкрасивіших дитячих виробів. Можна придумати стільки цікавого на осінню тематику. Трішки фантазії, бажання і
Осінні вироби в дитячий сад
Осінні вироби в дитячий сад
Настала осінь - золота пора! І просто недозволено не використовувати її дари для розвитку вашого малюка! У дитячих садах часто влаштовують виставки і