Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи

1-11-2016, 14:07
1350
0
Вироби з каменів можуть носити найрізноманітніші функції, адже вони здатні стати навчальним матеріалом для дітлахів, захоплюючій іграшкою, засобом для декорування кімнати або ж дитячого майданчика у дворі. Словом, неодмінно спробуйте таку різновид творчості разом зі своїми дітьми, а результат вас приємно здивує.

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класиВироби з каменів своїми руками для дітей
Ігри з камінчиками самих різних форм і розмірів сприятимуть розвиткові зв'язного мовлення та уяви у дітей дошкільного віку. Втім, і школярам буде корисно захопитися такою цікавою грою. Під час прогулянок неодмінно збирайте такий природний матеріал різних різновидів, форми, фактури, розміру і шорсткості. Першим ділом обробіть їх за допомогою миючого засобу, а потім можна вже і ставити перше завдання перед чадом – дитині напевно буде цікаво промити і висушити камінчики. Така найпростіша гра на довгий час зможе зайняти малюка.

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


Звірі-іграшки

Підберіть камінчики такого розміру, щоб вони легко могли сховатися в сірникову коробку. Для виготовлення мишки виріжте хвіст і вушка з товстої тканини (можна використовувати і рівну кухонну губку), за допомогою клею ПВА прикріпіть тканинні деталі до відповідним місця плоского длинненького предмета. Для виготовлення очей можна використовувати вже готові оченята-гуглі, а можна зробити деталі з тієї ж тканини чорного і білого кольору. Виготовлення мишки закінчено, тепер прийшла черга пташки. Виріжте овал з загостреним краєм з червоної або жовтої тканини – він буде грати роль дзьоба. Овал складіть навпіл і серединкою приклейте до кам'яної поверхні. Форма предмета повинна бути такою, щоб нагадувала обриси пташиного тільця. Прикріпіть біля дзьоба очі.

Сірникові коробки оберніть тканиною нравящегося кольору і зберігайте в таких контейнерах крихітні іграшки у вигляді тварин. Зробіть та інші природні вироби з дітьми – з осіннього листя, жолудів і шишок.

Вироби з каменів своїми руками – фото:
Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


Розписні фігурки

Візьміть камінчики досить великого розміру (дитині повинно бути зручно тримати їх в руках). Звичайно ж, вони повинні бути заздалегідь промитими і висушеними. Підготуйте також для роботи тонкі пензлики і кілька баночок яскравих акрилових фарб (вони після висихання не будуть бруднитися, відмінно лягають на поверхню будь-якої фактури).

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


Ну а тепер нехай дитина візьме кожен предмет, уважно вглядится у форму і оголосить, на що він схожий. Так, в довгастих примірниках можна побачити міньйонів і рибок, в округлих і витягнутих – сов, сонечок, загострених з одного боку – качечок. Навіть невизначена форма не може стати перешкодою, адже в даному випадку можна прикрасити чудові чарівні будиночки.

Нехай дитина досхочу награється з вигаданими образами, продумає кольорову гаму поделочек, а потім вже можна приступати безпосередньо до розфарбовування. Якщо карапуз ще зовсім маленький, то ви можете намалювати частина малюнка самостійно, а потім запропонувати йому домалювати відсутні деталі. Найголовніше, не обмежуйте дитину в проявах своєї фантазії, нехай це буде неправильний з вашої точки зору колір або інший спосіб малювання деталей, все це допомагає дошкільникові виразити себе. Після фарбування і висихання акрилових фарб ви можете покрити «полотно» лаком – це допоможе «мастерилкам» виглядати нарядно і стати більш довговічними.

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


Якщо дитина ще досить невпевнено звертається з пензлем і фарбами, то відмінні картинки можна робити і за допомогою воскових олівців. Для цього попередньо чисті камінчики слід підгоріти в духовій шафі (15 хвилин при 350 градусах). Після того, як вони злегка охолонуть, необхідно укласти примірники на рівну поверхню і можна приступати до творчості.

Зробіть і вироби своїми руками літні наприклад, забавних рибок, які будуть нагадувати про перебування на морі.

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи

Качечки

Фігурки милих водоплавних птахів робляться також дуже легко. Для кожної качки необхідно підготувати по два камені: перший повинен мати великий розмір з розширенням на одному кінці, а другий повинен мати овальну форму і вельми скромні розміри. Приклейте камінь-малюк на широку частину другого. Для виготовлення дзьоба розфарбуйте кінчик голови в червоний або помаранчевий колір, також можна просто прикріпити кольорові тканинні деталі. Очі поставте білим коректором, хвіст і крильця намалюйте або ж знову використовувати тканинні елементи. Використовуйте блакитну папір для вирізання озера, на яке ви зможете посадити зроблених качечок. У вас вийшла чудова дитяча виріб в садок , яка стане окрасою однієї з численних виставок, які часто проводяться у такому дошкільному закладі.Вироби з каменів - фото:


Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


Вироби з каменю для 1 класуДіти в першому класі вже володіють достатньо розвиненою моторики ручок, ось чому кам'яні «мастерилки» для них можуть бути вже більш складними. Неодмінно захоплюйте їх подібним творчістю, адже у першокласників буде не тільки удосконалюватися ступінь володіння руками, але і буде розвиватися і кмітливість і кмітливість і творче мислення.

Веселі домовята

Гарненько вимийте і обсушіть морську гальку. За допомогою тонкого пензлика та клею зафіксуйте на поверхні оченята-гуглі. Тепер прийшла черга носиків – їх можна просто намалювати або ж зробити з вовняних кульок, намистин, іншого підручного матеріалу. Наступною на черзі буде посмішка – вона також можна бути намальованою, паперовій або вовняною. Завершальним штрихом вироби стануть шевелюри, їх можна робити з хутра, пір'їнок, ниток або пуху.

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


Монстри-магніти на холодильник

Підготуйте камінці і з двох сторін фарбуйте їх акриловими фарбами. Після повного висихання на лицьовій стороні намалюйте тонкою кистю роти з зубками, дочекайтеся висихання акрилу. Приклейте на мордочки оченята-гуглі. На зворотну сторону за допомогою супер-клею «посадіть» магніт. Якщо монстрик вийшов дуже великим, то потрібно приклеїти пару магнітів.

Лицарський замок

Насамперед необхідно намалювати макет споруди, щоб знати, скільки саме веж потрібно буде зводити.

Візьміть пластикову тару з-під йогурту і повапните її товстим шаром пластиліну, це буде вежа. Краще всього використовувати темні відтінки, до речі, така «мастерилка» допоможе вам утилізувати старий пластилін, який залишився після змішування кольорів. Тепер потрібно вдавлювати камені-цеглинки у пластичну масу, закріплюючи їх досить близько один до одного. Виріжте картонні стіни, аналогічним чином повапните їх пластиліном і декорують «цеглинками». В одній стіні неодмінно повинні бути ворота – виріжте отвір-прямокутник. Для виготовлення підйомного мосту склейте разом кілька паличок для морозива або зубочисток. Можна просто скріпити їх нитками по краях. Робота підйомного механізму може здійснюватися за допомогою все тих же ниток. Прикріпіть до низу мосту і верху воріт ниточку такої довжини, щоб вона натягалася під час того, як міст повністю опущений. Довгу нитку зафіксуйте з іншого боку проткніть голкою стіну над воротами і пропустіть нитку всередину таким чином, щоб кінець звисав вільно всередині будови. Тепер міст буде підніматися в тому випадку, якщо ви потягнете за ниточку. Оригінальна виріб з каміння для дітей 1 класу готова – можна починати захоплюючу гру!Виріб з каміння для 1 класу – фото:Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


Вироби з черепашок і каменів

Після того, як дитина побував на морі, то можна з повною впевненістю сказати, що він захоче робити вироби з черепашок і каменів , захопивши з собою цей природний матеріал.

Ви навіть можете творити разом під час морського відпочинку, адже матеріал для творчості у вас знаходиться буквально під ногами, а бабусям і дідусям дуже приємно буде отримати рукотворні сувеніри з відпочинку, створені їхніми онуками.

На пам'ять про літніх канікулах можна створити такий простий сувенір: на поверхню картонного квадрата намажте клей «Титан», присипте клей морський крихтою, яка складається з дрібненькі камінчики, подробленных раковин і піщинок. У тих місцях, де вийшла порожнеча, необхідно знову завдати «Титан» і посипати морську крихту. Коли основа повністю висохне, можна приступати до виготовлення кам'яно-черепашковою композиції.

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


Ідеї можуть бути різними, наприклад, у центр композиції можна помістити велику раковину-жемчужницу і в центр її приклеїти білу пластикову бусинку, яка буде імітувати перлину. По краях в хаотичному порядку можна приклеїти красиві камені. Можна з гальки створити «п'яточки» - приклеїти одну велику та п'ять менших, що імітують відбиток ноги на піску. Словом, ідей для створення виробів з мушель для дітей та дорослих вас чекає дуже багато. Завершальним етапом буде нанесення акрилового лаку на морську картину.

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класиВироби з каменів своїми руками
Звичайно ж, дорослим теж дуже хочеться творити, вироби з каміння для дітей – це, звичайно ж, дуже добре, але кам'яні «рукоделки» можуть бути не тільки декоративними, але і дуже практичними.

Ми пропонуємо вам при мінімальних фінансових витратах створити чудовий килимок для ванної своїми руками. Напевно ви бачили подібні взірці в СПА-салонах, але навіть не здогадувалися, що власноруч можна створити таке диво.

Підготуйте основу для вашого майбутнього творіння. Це може бути шматок гуми потрібного розміру, дешевий гумовий килимок, шматок шини або лінолеуму. Також для роботи вам знадобиться плоска річкова або морська галька, а також універсальний клей, що володіє ефектом еластичності.

Вироби з каменів: фото, ідеї і кращі майстер-класи


При створенні такого чудового килимка основна маса часу буде відведено на те, щоб розсортувати гальку по товщині, розміром, формою, кольором. До речі, спосіб укладання примірників буде залежати виключно від вашої уяви і бажання – ви можете викладати найрізноманітніші візерунки, як за кольором, так і за формою каменів, а можна просто хаотично їх приклеїти, це також буде виглядати вельми гідно.

Гарненько вимийте гумову основу, висушіть, а потім вже приступайте до приклеювання. Цей процес буде схожа створення мозаїки, адже вам потрібно постаратися, щоб зазор між каменями-сусідами був мінімальним. Після того, як робота буде завершена, вам потрібно буде залишити килимок приблизно на добу – клей повинен добре схопитися.
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Вироби з каменів
Вироби з каменів
Для створення дитячих виробів можна використовувати абсолютно будь-які матеріали, наприклад, каміння. З них можна створювати дуже цікаві композиції