Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Коробочка з паперу: як зробити своїми руками

Коробочка з паперу: як зробити своїми руками

1-11-2016, 14:16
3504
0
Для когось така дрібничка, як коробочка з паперу буде всього лише розвагою, черговим цікавим творчим заняттям. Але, якщо подумати, то сфер застосування такого виробу може бути досить багато. Це і упаковка подарунків до різних свят, і створення системи зберігання в шафі, і навіть використання його в якості одноразової паперової посуду.


Коробочки з паперу своїми руками
Коробочки з паперу своїми руками як і всі інші орігамі-орігамі, можна виконувати на основі звичайного матеріалу, тобто альбомних аркушів, щільність яких не дуже велика. Для тренування ви можете взяти будь-який матеріал, наприклад, зошитові листи або навіть непотрібні газети, адже вони обійдуться вам практично безкоштовно. З іншого боку, досвідчені майстри стверджують, що вчитися як раз краще на спеціальному папері, яка володіє необхідною жорсткістю і дуже добре тримає форму, закладати на ній згини і кути буде одне задоволення.

Коробочка з паперу: як зробити своїми руками


В залежності від обраної задачі та схеми орігамі з паперу, коробочка може вийти різного розміру і конфігурації. Згинаючи квадратний аркуш, базову основу для орігамі, можна скласти настільки ж квадратну, глибоку коробку, яка стане в нагоді, щоб презентувати невеликий подарунок. Втім, не варто ставитися до цього виключно як до дитячої забави – коробочка з шкіри в стилі орігамі стане відмінним і гідним вмістилищем ювелірних прикрас або певної суми грошей в якості подарунка на День Народження.

Коробочка з паперу: як зробити своїми руками

Ви вільні вибирати схему, за якою будете збирати свою саморобку. Перед вами дуже поширена, базова, коли збір виконується по розверстці. Ви можете, повторивши покроково кожен етап, в результаті отримати найпростішу ємність, без кришки або інших додаткових елементів. Втім, зробити кришку абсолютно не складно, потрібно лише використовувати базовий квадрат буквально на півсантиметра більший, ніж попередній і, бажано іншого кольору. Вийшла коробочка з паперу, схема якої знаходиться перед вами, і стане кришкою, яку необхідно надіти на першу. Подібні конструкції часто використовують в упаковці невеликих предметів

Ви також можете знайти інші схеми і майстер-класи, як зробити з паперу коробку в техніці орігамі, тобто складання без застосування ножиць або клею, з яким у вас вийдуть прямокутні, квадратні коробки з кришками і без них. Якщо ж вам простіше повторювати всю послідовність дій, яку ви бачите на екрані, то можете знайти уроки, як зробити коробочку з паперу, відео з якими є в мережі.


Як зробити коробочку з паперу
Орігамі – це чудове мистецтво, але з-за своїх обмежень воно не ідеально підходить для наших завдань. Наприклад, ми захочемо дізнатися, як зробити коробочку з паперу у вигляді сердечка до Дня святого Валентина, у формі ялинки до Нового року або хэлоуинской гарбуза. Тут нам на допомогу прийде вирізання за схемами.

Цей принцип використовують для створення картонної і паперової упаковки по всьому світу. Існують шаблони, які розроблені конструкторами, які згинають по лініях, склеюють або поміщають кінці в спеціальні пази (знову ж таки, кріплення також залежать від конструкторів), формуючи готову коробку. Щоб повторити потрібну вам форму коробочки з паперу (відео або фото-уроки тут не будуть потрібні), досить акуратно її розібрати і повторити її розверстку на новому аркуші картону.

Коробочка з паперу: як зробити своїми руками


Приклад найпростішої серед них ви можете побачити на фотографії вище. За пунктирам її необхідно зігнути, на місця, призначені для кріплення нанести простий канцелярський клей, він надійно утримає папір або картон. Якщо ви хочете прикрасити все це аплікацією або елементами скрапбукінгу – подарункову коробочку слід задекорувати ще на етапі розверстки. В іншому випадку в процесі нанесення ви можете пом'яти паперові стінки, утримуючи їх пальцями. Вийшла коробочка з паперу з кришкою може стати для малюків замой звичного кіндер-сюрпризу, адже навіть найдешевша іграшка, але покладена в закриту коробку, перетворюється в ідеальний подарунок «на кожен день».

Коробочка з паперу: як зробити своїми руками


Ще одна розверстка, яку ми подивимося, призначена для складання коробочки-сердечка з паперу або щільного картону, бажано з глянцевою поверхнею., що зробить виріб ще більш нарядним.
Коробочка з паперу: як зробити своїми руками


Використовуємо той же принцип, що і в попередньому прикладі – наносити весь декор, який ви задумали, слід на самому першому етапі, можна навіть до моменту вирізання по контурах. На прикладі показано, як саме ви можете прикрасити лицьову сторону, але насправді, ваша фантазія може розгулятися і набагато ширше. Що ж стосується самої коробочки, то ви вирізаєте її по контуру, слідкуючи, щоб зріз був рівним і красивим. Місця, на схемі позначені більш темним відтінком, призначені для склеювання. Але перш ніж наносити клей, зігніть всі кути і перевірте, як буде працювати виріб і як покласти всередину вміст, до остаточної заклеювання або після.

Коробочка з паперу: як зробити своїми руками


Інших способів як зробити коробочку з паперу своїми руками існує величезна безліч, та й ви самі, крім підглянутого в Мережі, цілком і самі зможете придумати яку-небудь цікаву форму для цієї нехитрої вироби.
Читайте також
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Як зробити робота з паперу?
Як зробити робота з паперу?
Про власному роботі мріє кожен хлопчисько. Звичайно, можна купити іграшку в магазині, але краще зробити робота самому. Навіть з паперу може вийти
Луноход своїми руками
Луноход своїми руками
Космічна тема завжди залишається цікавій для малюків різного віку. Якщо дитину тягнуть незвідані світи, запропонуйте йому змайструвати саморобку
Плетіння з паперу
Плетіння з паперу
Плетіння - ще один цікавий і захоплюючий вид мистецтва роботи з папером. Створіть разом з дитиною за допомогою нашого майстер-класу своїми руками