Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Мавпа з паперу: як зробити своїми руками

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками

1-11-2016, 14:31
1420
0
Останнім часом все частіше і частіше багатьох цікавить питання, як виготовляється мавпа з паперу і це невипадково, адже згідно зі східним календарем наступний 2016 рік прийде до нас під заступництвом саме цього дотепного, веселого і пустотливого тварини. Згідно прогнозам, наступний рік буде надзвичайно динамічним, веселим, цікавим, сповненим приємних сюрпризів і несподіванок. Стабільності в цьому році теж не варто очікувати, тому і планувати щось заздалегідь не рекомендується, краще пустити все на самоплив. Вогняна Червона мавпочка обіцяє – все буде в порядку, життєві проблеми будуть вирішуватися самі собою, а успіх буде супроводжувати всім у будь-яких починаннях.

Безумовно, щоб посилити вищеописане передбачення, необхідно обов'язково обзавестися декількома талісманами магічного тварини, які можна придбати в магазині або виготовити самостійно своїми руками самими різними способами, в тому числі і на основі простого, доступного і дуже зручного матеріалу - паперових аркушів. Подібна мавпа-виріб стане відмінним прикрасою, подарунком або талісманом не тільки у святкові дні, але й протягом усього року.Як зробити мавпу з паперу
Маска мавпочки.

Новий рік не обходиться без веселого маскараду, тому ви можете не тільки придумати для своєї дитини або себе особисто оригінальний новорічний наряд, але і завоювати прихильність господині майбутнього року. Примітно, що можна створити костюм мавпи своїми руками з паперу та інших підручних матеріалів. Хлопчикові, наприклад, можна надіти коричневі брюки і кофточку такого ж кольору, а дівчинці однотонні коричневі штани і трико або туніку. Хвіст легко змайструвати з товстого шнурка або мотузки, залишається лише виготовити маску, як саме це зробити ми вам розповімо.

Отже, щоб у вас вийшла оригінальна маска мавпи з паперу потрібні такі інструменти та матеріали:
- картон середньої щільності шоколадного і бежевого кольору;
- простий олівець;
- ножиці;
- клей;
- чорний маркер або фломастер;
- тонка гумка;- голка сниткой або канцелярський степлер;
- лінійка або сантиметрова стрічка.Як зробити маску мавпи з паперу - покроковий опис роботи

Крок 1. Для початку необхідно виконати виміри особи того, для кого виготовляється даний елемент маскарадного костюма, зробити це можна за допомогою лінійки або сантиметрової стрічки. Нам знадобляться величини ширини та висоти особи, а також відстані до очей і між ними.

Крок 2. Далі на картоні шоколадного кольору з тильного боку зображуємо коло, зробити це можна від руки, за допомогою циркуля або скориставшись відповідним трафаретом, наприклад, звичайної кухонної тарілкою. Можна також попередньо намалювати фігуру в комп'ютері і роздрукувати її на принтері. Зверніть увагу, діаметр кола повинен відповідати ширині особи і навіть бути на кілька сантиметрів більше.

Крок 3. За допомогою ножиць акуратно вирізаємо по контуру картонну заготівлю шоколадного кольору – це центральна частина мордочки, і тимчасово відкладаємо її в бік.

Крок 4. Тепер нам знадобиться картон бежевого відтінку, на ньому ми малюємо простим олівцем фігурку, що нагадує сердечко, причому важливо, щоб це сердечко практично повністю вписувалася в коло, але все ж було трохи менше.

Крок 5. Також на бежевому картоні малюємо два однакових кола, діаметром близько 6-8 див. також Для цього можна скористатися циркулем або підручними засобами, наприклад, склянкою.

Крок 6. Ще одна деталь, яку нам необхідно вирізати на основі картону бежевого відтінку, це овал, найширша його частина повинна бути на 5-6 см більше діаметру мордочки тварини, а по ширині він повинен бути на 10-12 см менше діаметра основного кола.

Крок 7. Всі картонні деталі вирізаємо по контуру. В результаті чого у нас виходить – світла частина мордочки у вигляді сердечка, нижня частина мордочки у вигляді овалу, і два круглих вушка.

Крок 8. Користуючись раніше проведеними вимірами, визначаємо на деталі у формі сердечка, де саме будуть розташовані вічка і на якій відстані один від одного, робимо позначки, а потім акуратно прорізаємо оченята масочку. Зробити це можна за допомоги ножиць, а також скориставшись канцелярським ножем або лезом.

Крок 9. Приступаємо до складання виробу. Першим за допомогою клею приклеюємо на основну частину мордочки бежеве сердечко, розташовуючи його також, як це показано на фото.

Крок 10. Перш ніж приклеїти наступну деталь у формі овалу, за допомогою чорного маркера або фломастера малюємо по ширині тонку лінію посмішки, а також носик, після чого злегка змащуємо клеєм овал з тильного боку клеєм і приклеюємо його на потрібне місце.

Крок 11. Залишилися вушка, на них ми також наносимо трохи клею, причому в цьому випадку змащуємо їм третю лицьову частину деталей, і прикладаємо з тильної сторони, так щоб вушка, як би «виглядали» з-за деталі мордочки.

Крок 12. Масочка практично готова, для того щоб її можна було надіти і носити, не побоюючись, що вона впаде під час танців біля ялинки та інших розважальних заходів, нам залишається лише пришити з двох сторін з вивороту тонку гумку або закріпити її за допомогою скоб звичайного канцелярського степлера.

Крок 13. Тепер ви знаєте, як зробити маску мавпи своїми руками з паперу , завершення нам залишається акуратно прорізати в коричневому картоні отвори для очей і повністю заканчить роботу. Приміряємо на себе або дитину і милуємося своєю майстерністю.


Маска мавпи своїми руками з паперу - фото
Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Як виготовляється маска кози, ви знайдете в одному з майстер-класів на нашому сайті.


Орігамі з паперу мавпа
Милий символ року 2016 мавпочку можна змайструвати дуже легко швидко і просто у техніці паперової скульптури – орігамі. Таких тварин ви можете виготовити кілька і подарувати всім своїм друзям, колегам та рідним. На відміну від штампованих сувенірів фабричної роботи, подібні паперові обереги, можливо не так красиві, але зате зберігають в собі любов, доброту і тепло людських рук, від чого стають ще ближче. Також подібними кольоровими фігурками можна прикрасити новорічну ялинку, такий сюрприз напевно припаде до душі покровительці 2016 року, і вона оцінить його по достоїнству, щедро вознаградив вас і весь ваш будинок тільки приємними і щасливими моментами.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Щоб у нас вийшла ось така симпатична виготовлена орігамі - мавпа з паперу своїми руками, потрібно всього лише кольоровий паперовий лист квадратної форми, причому він може бути кольоровим з обох сторін або з одного, в даному випадку це не грає ніякої ролі та ще ножиці, зазвичай орігамі виконується виключно шляхом складання паперової основи, але іноді в роботі потрібні і додаткові інструменти, як в нашому випадку.


Як зробити мавпу своїми руками з паперу в техніці орігамі – опис за етапами
Етап 1. Квадратну заготовку розкладаємо на плоскій поверхні, наприклад, столі і згинаємо рівно навпіл. Якщо у вас односторонній кольоровий аркуш, потрібно скласти кольоровий стороною вгору. Ретельно загладжуємо лінії згину і повертаємо заготовку у вихідне положення, при цьому у нас залишається слід від виконаної маніпуляції у вигляді рівної смужки, що розділяє квадрат навпіл. Після цього складаємо деталь навпіл ще раз і розгинаємо його, так щоб вийшла вертикальна смуга.

Етап 2. Тепер квадрат згинаємо по діагоналі, загладжує лінію згину і розгортаємо його, теж саме робимо в протилежну сторону. Таким чином у нас на квадратній заготовочке виходить одна вертикальна, одна горизонтальна і дві діагональні лінії.

Етап 3. Далі по намічених лініях згину формуємо з даного одинарного аркуша подвійний квадрат, також як це робиться при виготовленні тюльпана в техніці орігамі.

Етап 4. Поміщаємо деталь складеними кутами вниз і суміжні сторони верхнього квадрата відгинаємо у напрямку до центру, до тієї вертикальної позначці, яку виконали раніше на перших етапах роботи.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 5. Тепер акуратно згинаємо верхній кут деталі по напрямку вниз.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 6. Далі розгинаємо виконані раніше згини.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 7. Відкриваємо верхній шар, піднімаючи тим самим нижній куточок заготовки вгору, і одночасно акуратно вгібая бічні куточки. В результаті таких нескладних маніпуляцій у нас виходить деталька, що нагадує за формою ромб з гострими верхніми і нижніми кутами.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 8. Після цього перевертаємо роботу тильною стороною вгору.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 9. Тепер нам потрібно зробити все теж саме з цієї сторони, а саме згинаємо спочатку сторони квадратика.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 10. І також перетворимо деталь в ромбовидну форму.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 11. Далі виконуємо ще по 2 пари згинів, так, як це продемонстровано на фото нижче.

Етап 12. Потім акуратно відводимо по напрямку вниз верхній шар паперу однією з боків деталі і згинаємо його так, щоб зазначені на фото точки А і Б збіглися.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 13. Беремо ножиці і відрізаємо нижній куточок, трохи відступивши нижче від лінії згину.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 14. Отставшийся відрізок підгинаємо всередину, в результаті у нас виходить лоб майбутньої мавпочки.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 15. Тепер загинаємо вже складену смужку вгору і формуємо вушка тварині, так як це зазначено на фото.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 16. Розрізаємо довгий гострий кут рівно навпіл вздовж і формуємо руки звірка, одна з яких піднята вгору, а друга опущена вниз.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 17. Для того, щоб виготовити ніжки, знову беремо ножиці і акуратно розрізаємо ними залишився трикутник вздовж від зазначеної на фото точки Б до точки А.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Етап 18. У завершенні відгинаємо куточками ніжки і закінчуємо роботу.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками


Залишається лише фломастерами або намалювати маркером звірку оченята, носик і ротик і наша оригінальна виріб мавпа з паперу – готова.

Якщо виходячи з нашого вище запропонованого опису і фото вам не дуже зрозуміло як виконуються певні етапи, ви завжди можете підкріпити свої знання відеоуроками, їх сьогодні дуже легко відшукати ресурсів «всесвітньої павутини» - нтернета. Для цього, у віконці будь-якого пошукового сервісу задайте фразу - як зробити з паперу мавпу відео або подібну їй потрібний матеріал тут же буде представлений вашій увазі.

Аплікація мавпа з кольорового паперу.

Запропонуйте своїм діточкам взяти активну участь у підготовці до зустрічі мавпячого року. Вони можуть намалювати красиві вітальні новорічні листівки з зображенням символу майбутнього року або оформити їх за допомогою аплікації, зробити це зовсім нескладно, до того ж цікаво, захоплююче і весело.
Необхідно підготувати до роботи:
- набір кольорового картону та паперу;
- ножиці;
- кольорові фломастери або олівці;
- клей.
Опис роботи.

Мавпа з паперу - схема аплікації.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками

1. Користуючись запропонованою вище схемою, перенесемо на паперовий аркуш коричневого або будь-якого іншого відповідного кольору, наприклад, червоного, адже талісман майбутнього року вогняна, червона мавпочка.

2. Далі вирізаємо силует тварини по контуру, його можна виконати однією деталлю, або вирізати окремо тулуб, ручки, ніжки, голову і хвіст.

3. За основу аплікації краще взяти щільний паперовий аркуш або картон, фон якого не повинен зливатися з фігуркою. За допомогою клей акуратно приклеюємо тваринку на основу. Зверніть увагу, не слід наносити на тильну сторону аплікації занадто багато клею, щоб вона скривилася і не зіпсувала весь вигляд.

4. Залишається лише розмалювати кольоровими фломастерами або олівцями мордочку тварини, а також намалювати навколо неї відповідний пейзаж, наприклад, пальму, прикрашену ялинковими іграшками або новорічну ялинку.

Об'ємна мавпа з паперу з викрійкою.

Мавпа з паперу: як зробити своїми руками

Оригінально буде виглядати під новорічною ялинкою або на святковому столі паперова виріб-мавпочка , змайструвати її зовсім нескладно, особливо якщо під рукою є схема або викрійка окремих деталей, але навіть якщо нічого такого немає, спробуйте придумати їх самостійно. Трохи фантазії, творчого підходу, посидючості, старань і у вас все обов'язково вийде, бажаємо успіхів та щасливого Нового року!

Які ще можна виготовити подібні вироби з символом 2016 року, ви знайдете тут .
Читайте також
Аплікація «Тюльпан»
Аплікація «Тюльпан»
Створення аплікація з паперу - дуже цікаве заняття, яке обожнюють всі діти. Засобів для їх виготовлення потрібно небагато, а результат зазвичай
Як зробити їжачка з паперу?
Як зробити їжачка з паперу?
Діти дуже люблять майструвати вироби лісових жителів, і одними із самих забавних з них є їжачки. Зробити їжачка можна практично з будь-яких