Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї

Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї

1-11-2016, 14:32
2487
0
Серед різних паперових виробів, з яких ми майструємо прикраси до свят, вироби з квілінгу на Новий Рік представляються нам дещо однобоко. Здається, що аплікація паперовими смужками годиться тільки для прикраси листівок, адже папір така тонка, така тендітна, щоб можна було зробити більш значні речі. Сьогодні ж ми подивимося і на аплікації, і на інші квиллинговые вироби для початківців , які дозволять нам підготуватись до свята завчасно.


Вироби з квілінгу на Новий Рік
Про самій техніці, як і про виготовлення поробок з квілінгу на Новий Рік можна говорити дуже довго. Навіть якщо ви перший раз бачите, як правильно створювати вироби в техніці квіллінг , то у вас все одно вийде непогана робота, принаймні, якщо ви будете використовувати базові, нескладні елементи. Особливо подобається працювати в такій техніці дітям: вертіти кольорові смужки, надавати їм форму. А одночасно з розвитком у них дрібної моторики, ви отримуєте ще й прикраси, якими можна прикрасити власний інтер'єр або піднести в якості новорічного подарунка.

Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї


Аплікацію на рівній поверхні нам буде зробити простіше всього, тому першою виробом, на яку ми подивимося, чи буде листівка. Зображена на ній новорічна ялинка, але насправді ви можете вибрати будь-який сюжет, зробивши Діда Мороза, сніговика, ялинову гілочку або сніжинку. В першу чергу, накресліть контур майбутньої роботи і, щоб полегшити собі завдання, намалюйте фарбами стовбур. Зелені смужки скручуються в ромбовидні елементи (діаманти) і викладаються ярусами, поступово зменшуючи їх кількість в кожному з рядів. Красиво потрібно зробити зірку, для цього можна взяти елементи червоного або оранжевого кольорів, викласти їх як квіточка. Ну а інший декор ви можете створювати за власним смаком, до квілінгу він вже відношення не має саме пряме.
Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї


Чим простіше вироби з квілінгу на Новий Рік , тим легше буде зробити самим молодшим членам вашої сім'ї. Для дітей постарше знадобляться ідеї створення об'ємних фігур або складних аплікацій, а ось малюкам всі ці складнощі ні до чого. Їм подавай веселу гру замість заняття. Наприклад, ви можете вирізати пінопластовий конус, разом скрутити краплеподібні елементи (для цього кружечок трохи стискається між пальцями з одного боку) і наклеїти їх зверху пінопласту. Після цього навколо такої імпровізованої ялинки вже можна водити хоровод.

Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї


Якщо розвивати тему, то декорування об'ємної основи дозволяє нам отримати дуже гарні роботи і в цьому ми могли переконатися на прикладі великодніх квіллінг-виробів . Прикрасити аплікацією ви можете вже готовий пластмасова кулька, який можна придбати за символічні гроші перед святом. Якщо підібрати малюнок і акуратно виконати всі елементи, то результат буде приголомшливий, як на прикладі виробів з квілінгу. Картинки на Новий Рік при цьому не обов'язково повинні бути виключно із зимовою або новорічною тематикою, адже куля буде висіти на ялинці, а значить, вже буде відповідати свята. Довговічність подібної іграшки багато в чому буде залежати від якості паперових смуг. Звичайно, поливати водою смуги будь-якого якості протипоказано, однак якісні, щільні смужки і в роботі будуть вести себе більш слухняні, і прослужать довше, не вицвітаючи і не деформуючись.


Вироби з паперу квіллінг на Новий Рік
Крім заповнення основи, вироби з паперу квіллінг на Новий Рік можуть бути об'ємними самі по собі, благо, матеріал досить щільний і дуже добре тримає форму. Найбільшою популярністю користуються невагомі сніжинки, які вішаються на ялинку в якості іграшок або з них формуються підвіски для декору інтер'єру.

Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї


Елементи з'єднуються один з одним за допомогою клею, або звичайного ПВА, або з допомогою термопістолети, що значно прискорює весь процес. Виготовлення кожної такої снежники нагадує одночасно і вишивку, і складання конструктора, тому робота така гарна не тільки кінцевим результатом, а й цікава в самому процесі.
Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї


В такі сніжинки ви можете додавати кольорові елементи, прикрашати блискітками, фольгою, аплікацією. Головне, щоб, як і в природі, кожна отримана у вас сніжинка не була схожа на попередні.

Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї


Навіть таку річ, як різдвяний вінок, також можна виконати в техніці квілінгу. Звичайно, якщо ви дійсно хочете повісити його на двері, то вам обов'язково знадобиться основа. Гармонійно в цьому випадку буде виглядати кільце, яке поєднано з паперових модулів в техніці модульного орігамі. Звичайний креслярський формат, складений за простою схемою, підходить для того, щоб перетворити десяток однакових елементів в міцну і міцний ланцюг. Поєднавши перший елемент з останнім, ми отримаємо коло з плоскою поверхнею, на який дуже зручно буде наносити аплікацію з кольорових елементів.

Вироби з квілінгу на Новий рік. Найцікавіші ідеї


Ну і як бонус – мініатюрна ялинка, яка зможе, наприклад, прикрасити ваше робоче місце, нагадуючи про те, що свята скоро прийдуть. Щоб її зібрати, вам потрібно накрутити багато елементів крапель і одне коло. На коло приклеюємо хрестоподібну фігуру, потім до неї приклеюємо наступний ряд і так по черзі до самого кінця. Щоб прикрасити паперову красуню, ви можете використовувати гліттер, бісер або намистини.
Читайте також
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Квіллінг для початківців дітей
Квіллінг для початківців дітей
Квілінг - популярний вид творчості по створенню виробів з скручених смужок паперу. Здається, що можна створити таким чином? Насправді, набравшись
Новорічні ялинки - вироби своїми руками
Новорічні ялинки - вироби своїми руками
Підготовка до найвеселішого і казкового свята, які люблять всі, без винятку і діти, і дорослі, в самому розпалі! Якщо ви хочете знайти прекрасну
Цікаві поробки на Новий рік
Цікаві поробки на Новий рік
Сьогодні на прилавках супермаркетів можна побачити найрізноманітніші ялинкові іграшки і елементи новорічного декору. Але зробити свято справжнім