Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото

Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото

1-11-2016, 14:36
979
0
Використовуючи набір Rainbow loom для плетіння з гумок можна зробити дуже багато прикрас і корисних речей, а сьогодні головна наша тема – браслет з гумок «зірочка ». Таке плетіння і справді нагадує зірки з розбіжними в різні боки променями.


Як плести браслети з гумок зірочка
Перш ніж ми докладно розберемо, як плести браслети з гумок зірочкою , потрібно зауважити, що такий спосіб все-таки не призначений для зовсім початківців. Тому якщо ви ще не знайомі з основними петлями і прийомами, то краще спробувати більш прості способи, як зробити браслет з райдужок.

Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото


Необхідним інструментом для створення браслети з гумок «зірочка», відео з яким ви без праці можете знайти в Мережі, рознімний верстат. Справа в тому, що нам потрібно сконструювати основу так, щоб середній ряд перебував на одну поділку вище, ніж бічні, це важливо для формування візерунка. Досягти ж цього на стаціонарному станку просто неможливо. Отже, виставляємо три ряди максимальної довжини, а середній ряд йде на одну клітинку вниз.

Розмірами рядів браслети з гумок на верстаті «зірочка » буде обумовлена кінцева довжина готової вироби. У стандартній комплектації, яка представлена на нашому прикладі, у вас вийде шість кольорових зірок, ні більше і ні менше. Так як цієї кількості не вистачить навіть на тонку дитячу руку, то основний мотив буде лицьовою стороною вироби, а на тильній стороні можна зробити добірні петлі таких же райдужок або, наприклад, доповнити всю саморобку стрічкою, мотузкою або ланцюжком.

Вибір кольору для браслети з гумок стилю «зірочка » може бути абсолютно довільним, що взагалі дуже зручно в подібній техніці створення прикрас. Адже ви можете буквально за двадцять хвилин сплести собі оригінальна прикраса для вечірки або побачення під колір вбрання, а після розпустити, пустивши матеріали на виготовлення наступної вироби. Які ще техніки, серед тих, про які нам говорять журнали про красу, здоров'я, будинку ще можуть так чудово трансформуватися? Що ж стосується нашого прикладу, то всі кольори обрані невипадково, а так, щоб навчання було найбільш зрозумілим і наочним, деталі не зливалися і було ясно, яку протягувати в кожен конкретний момент, адже на кожному стовпчику верстата їх буде достатньо велика кількість і заплутатися дуже легко.

Плетіння з гумок браслет зірочка
Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото


Починаємо плетіння з гумок браслета «зірочка » з розміщення чорних елементів на крайніх стовпчиках. Маємо верстат так, щоб опуклі сторони дивилися від вас. На самий нижній стовпчик надягаємо першу чорну і перекидаємо наліво. Так рухаємося крок за кроком до передостаннього стовпчика ряду, адже наші ряди мають різну довжину, а нам необхідно домогтися, щоб виступаючими точками закінчувалися обидва кінця заготовки. З передостаннього стовпчика перекидаємо чорну на середній і залишаємо. Переходимо знову на початок і проробляємо аналогічну операцію з іншого боку.

Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото


Дізнаючись поетапно, як зробити браслет з гумок «зірочка » переходимо до процесу складання кольорових елементів. На фото позначена послідовність, в якій ви повинні будете з'єднувати між собою лінії і цієї послідовності необхідно суворо дотримуватися. В результаті, коли ви дійдете до кінця, у вас повинна вийде чітка фігура з шістьма різнокольоровими квітами.

Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото


Кожну ромашку потрібно зафіксувати, щоб була можливість протягнути петлі знизу. Для цього складаємо удвічі чорні елементи і нанизуємо їх в центр кожної квітки. Після чого настає дуже відповідальний етап процесу, як сплести браслет з гумок «зірочка » - робота гачком. Перевертаєте верстат так, щоб виїмки на стовпчиках дивилися на вас і починаєте знімати петлі в зворотній послідовності тієї, в якій ви їх надягали (Для зручності вони пронумеровані на фото).
Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото


Саме тому у вас вийде так, що кожна перетягнута посередині чорним фіксатором і всіма іншими, а всі пелюстки ромашки перетворяться в подвійні промені.

Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото


Знявши всі кольорові петлі, тепер «закрити» краю. Для цього потрібно протягнути всі чорні петлі по периметру один через одного, спочатку пройшовши з одного боку, а потім повернутися і пройти з другої. В результаті у вас в одній точці зійдуться два ряди, їх ми з'єднуємо додаткової чорної, переодеваем її на який-небудь надійний фіксатор (у прикладі використана товста рукоятка гачка) та знімаємо все петельки з верстата, пальцями вирівнюючи отриманий візерунок. Добірні петлі або інший декор починаємо з тієї петлі, яка насаджена на гачок, а в підсумку фіксуємо все з допомогою пластикового S–образного затиску. На цьому робота не закінчена і, як бачите, це набагато простіше, ніж браслет з гумок «зірочка» без верстата .

Браслет з гумок: зірочка. Покрокові майстер-класи з фото


З іншого боку, докладно описаному нами способі плетіння ми суттєво обмежені розмірами розбірних рядів, довгого прикраси у нас не вийде. А от якщо ви освоїте браслет з гумок «зірочка» на вилці , то зможете зробити прикраса будь-якій зручній для вас довжини. Там зовсім інший принцип – елементи збираються подібно петель на спиці, готове полотно йде вниз при знятті рядів, а на вилках, сполучених між собою в саморобний верстат, іде тільки процес набрання робочих петель. Набагато простіше освоїти таку техніку по відео, де ви зможете повторювати за тренером буквально покроково.