Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Чохол з гумок своїми руками: майстер-класи з фото

Чохол з гумок своїми руками: майстер-класи з фото

1-11-2016, 14:36
1210
0
З допомогою набору Rainbow loom для плетіння з гумок як ми вже знаємо, можна зробити велику кількість речей, в тому числі не просто прикраси, а такі корисні елементи, як чохол з гумок для телефону, планшета, пенала. За допомогою такої вироби ви не тільки зможете захистити ваш улюблений смартфон від пошкоджень і подряпин, але і зробити його яскравим, з унікальним, модним дизайном.


Чохол для телефону з гумок
Мамам може бути складно зрозуміти, чим же такий хороший може бути чохол для телефону з гумок коли навколо є і велика кількість готових товарів цієї категорії, можна навіть зшити або зв'язати його. Але ж є таке поняття, як мода, а в підлітковому середовищі ним може пояснюватися все, в тому числі і величезна популярність всілякого гумового декору.

Чохол з гумок своїми руками: майстер-класи з фото


Щоб навчитися, як сплести чохол з гумок ви повинні будете купити досить великий набір цих самих райдужок, які продаються як розсортовані по кольорах, так і різнокольорові. Для більш акуратною вироби краще чітко виділити кілька відтінків, які будемо використовувати, так як різнокольорові, використовуються по-різному, швидше створять замість візерунка хаос.

Завдяки низькій ціні матеріалу, чохол для телефону з гумок, відео з повчальним уроком виконання якого, ви можете знайти, ви можете зробити будь-якого кольору або гами відтінків, використовуючи його під будь-яку взуття, сумку, літній сарафан . Переодягати телефончик в новий чохол якомога частіше – це ще і вимоги гігієни, а гумова поверхня чохла досить легко миється, дезінфікується, в тому числі і антисептичними розчинами.
Чохол з гумок своїми руками: майстер-класи з фото


В уроках того, як зробити чохол з гумок , ви можете побачити спеціальне пристосування для плетіння, яке називається верстат. Він випускається в декількох конфігураціях, в залежності від того, якого формату виріб є для вас кінцевою метою, ви можете застосовувати і маленький верстат на чотири клітинки, і великий. Він якраз нам і знадобиться, в залежності від довжини приладу, який ви будете обв'язувати, кількість стовпчиків може бути більшим або меншим.

Чохол з гумок своїми руками: майстер-класи з фото


У будь-якому прикладі, як батоги чохол для телефону з гумок, підкреслюється, що плетіння не повинно бути складним, вся складність полягає саме у великому масштабі. Але це не означає, що вас чекає монотонна робота, адже за рівністю кожного елемента потрібно стежити особливо, інакше рівного полотна, в якому всі стежки йдуть строго один за одним не вийде і робота буде виглядати неакуратно.


Як батоги з гумок чохол
Отже, розберемо самий популярний майстер-клас, як батоги з гумок чохол . Для нього вам знадобиться запас потрібних вам квітів, а також розбірний верстат, за допомогою якого ви зможете дуже зручно закривати петлі і стежити за рядком. Всього в ньому буде двадцять чотири стовпчики, по дванадцять петель в кожному з рядів.

Чохол з гумок своїми руками: майстер-класи з фото


Виріб робиться у вигляді мішечка, в якому телефон буде зручно транспортувати, а не у вигляді обкладинки або бампера, тому нам не потрібно додатково робити отвір під камеру. Якщо ви хочете дізнатися, як плести чохол з гумок іншій конфігурації, то можете або знайти інформацію, або спробувати придумати самостійно.

З'єднуємо стовпчики так, щоб вони представляли собою букву О, при цьому для майбутнього закривання петель дуже важливо, щоб отвори в стовпчиках на лівому ряду, з якого починається плетіння, йшли в напрямку до вас, а на правому – від вас. Чохол з гумок на верстаті вийде набагато швидше і акуратніше, ніж без нього, так як однакову відстань між рядами і зручна конфігурація стовпчиків дозволяють по мінімуму відволікатися на перевірку рівності рядів. Зіскакування райдужок в цьому випадку – річ вкрай рідкісна.

Починаємо навчання тому, як плести з гумок чохол для телефону з формування дна. Це робиться наступним чином. Берете ряд однотонних, краще чорних кружечків, і зацепляете їх вісімками по діагоналі між рядами. Тобто скручиваете вдвічі, чіпляєте за перший лівий стовпчик, перекручуєте посередині й другий кінець чіпляєте за другий правий стовпчик і так далі. Дійшовши до кінця, робите ще один діагональний ряд, але в іншу сторону, щоб вийшли хрести на верхній проекції. Основа для дна, міцного і міцного, готова.
Чохол з гумок своїми руками: майстер-класи з фото


Зрушуємо петлі пальцями вниз, щоб уникнути їх зісковзування і зверху починаємо ряди кольорових елементів. Це можуть бути всі кольори веселки, може бути чергування двох, трьох, чотирьох і більше відтінків. Залежно від узору, який вам подобається, буде використовуватися в завданні, як сплести чохол для телефону з гумок різна послідовність їх. Наприклад, щоб отримати прості вертикальні смуги, просто чергуйте кольору, а для діагоналей – повторіть послідовність по колу. Якщо використовуєте більше трьох кольорів, краще записати послідовність, щоб потім не плутатися.

Надягаєте кольорові елементи послідовно, починаючи з лівої нижньої до тих пір, поки не пройдете повне коло, щоб горизонтальний шар був завершений. Тепер озброюємося гачком, щоб зняти петлі. Поводження з інструментом ви можете навчитися по кожному з уроків, як плести чохол з гумок, відео з якими є в мережі. Частіше всього це не який-небудь спеціальний гачок, а самий звичайний, яким робляться ажурні серветки з ниток. Поддеваете нижні чорні гумки ним, протягуєте під кольоровими і знімаєте петлю. Проробивши так цілий круг, зсуваєте ряд вниз і знову надягаєте новий з кольорових елементів, продовжуючи в тій послідовності, на якій закінчили попередній коло.

Плетучи чохол з гумок без верстата ви можете використовувати спиці або інші пристосування, щоб випадково не закрити петлі, але все-таки варто придбати верстат, він не надто дорого коштує, а задоволення від процесу ви отримаєте більше.

Останній етап спорудження чохла з гумок, відео з яким варто подивитися уважно – протягання петель один в одного, який ви робите за два кола до кінця. Протягуючи їх один через одного, ви фіксуєте їх, щоб вони не спустилися, перев'язавши в одному місці резиночкою в тон. Тепер можете знімати їх гачком зі стовпчиків, акуратно розправляючи пальцями.

Чохол з гумок своїми руками: майстер-класи з фото


При цьому, як зробити чохол для телефону з гумок – це тільки перша задача, адже можна прикрасити його смішними брелоками, камінчиками, в'язаними фігурками, навіть бахромою, схожою на бороду Діда Мороза . Адже найголовніше – щоб виріб був унікальним і неповторним.