Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як можна зробити саморобку з природних матеріалів?

Як можна зробити саморобку з природних матеріалів?

2-11-2016, 19:03
1319
0
Tweet
Кілька прикладів того, як можна зробити саморобку , використовуючи для цього природні матеріали, доведуть вам, натхнення можна знайти в будь-яких, навіть самих простих предметах і по-справжньому вишуканими, дизайнерськими речами можуть стати прості вироби з природного матеріалу .

Як можна зробити саморобку з природних матеріалів?


Ви напевно бачили подібні рамки, заповнені декором в магазині, і стоять там вони чималих грошей. Тоді як для їх виготовлення ви можете взяти самі недорогі, доступні матеріали, причому час на виконання такої вироби у вас багато не піде. Щоб навчитися, як можна зробити саморобку вам потрібно буде придбати звичайну дерев'яну рамку, яка використовується для фотографій, оформлення вишивок або картин. Щоб створити перегородки між декором візьмемо дерев'яні шпажки і для краси покриємо їх фарбою в тон рамці.

Тепер утворилися у нас комірки потрібно заповнити, причому найбільш ефектно буде виглядати виріб, якщо кожна з комірок буде унікальною, тобто її буде наповнювати один з природних матеріалів. В нашій роботі це були кісточки: абрикосові, персикові, шкаралупа волоського горіха, висушені лимонні кісточки, фісташки, квасоля. Ви можете розташовувати матеріали по розміру, кольорам. Спочатку на основу наноситься прозорий клей, а потім декор викладається в один шар, але так, щоб не було видно некрасивих просвітів.

Як можна зробити саморобку з природних матеріалів?


Якщо у ваших запасах є купа морських або річкових черепашок, привезених з останнього відпустки, то з них можна зробити не тільки аплікації або інші дитячі поробки з природного матеріалу . Це доводить наступний приклад, в якому черепашки стали основою для декоративної вироби в стилі фен-шуй, так званої музики вітру. Це мобіль, який приходить в рух від протягу або просто руху повітря, видаючи при цьому приємний звук. Не будемо заглиблюватися в філософське значення такого предмета, а краще подивимося, як можна зробити саморобку .

Черепашки добре помийте в мильній воді, крім чистоти це дасть нам ще і знежирення поверхні, а значить, на неї буде краще сідати лак. Покривати ним зручніше за допомогою невеликої пензлики, окремо кожну мушлю, щоб шар вийшов рівним. На просушку поставте за допомогою зубочисток, увіткнуті у шматочок пінопласту. Дірочки найзручніше зробити тонким свердлом, або, якщо інструментів в будинку немає, скористатися тонкими манікюрними ножицями. Щоб закріпити їх на волосіні на потрібній відстані, потрібно перед черепашкою і після неї протягнути по бісеринці, яку затягують вузлом. Зробіть п'ять ниток по п'ять черепашок на кожній, зверху закріпивши їх на дерев'яному тримачі з шпажок.
Як можна зробити саморобку з природних матеріалів?


В останньому прикладі осінніх поробок з природних матеріалів для дітей пропонуємо використати і черепашки, і квасолини, щоб отримати розкішний букет в подарунок мамі. Стебла створюються з гнучкою дроту, обернутої гофрованої папером. Найкраще пелюстки скріплювати гарячим клеєм, так як приклеювання відбувається дуже швидко і вам не потрібно буде фіксувати кожен з них пальцями. Серцевинами можуть стати намистини або пофарбована в різні кольори крупа, горох, втім, можна використовувати і паперові кульки. В аналогічному ключі варто оформити і кошик, щоб виріб мав завершений вигляд.
Читайте також
Вироби на свято осені в школу
Вироби на свято осені в школу
Всі дари осені, які можна зберегти, знадобляться для того, щоб зробити оригінальні вироби в школу для виставки на свято осені. Пропонуємо кілька ідей
Вироби з черепашок своїми руками
Вироби з черепашок своїми руками
Збирання черепашок на море - улюблене заняття і дітей, і дорослих. А щоб приємні спогади про відпочинок нагадували про себе частіше, з цих черепашок
Вироби для 1 класу
Вироби для 1 класу
Як правило, віком до початку шкільного життя діти вже освоїли багато видів творчості: ліплення, аплікації, малювання та інші. Їх навичок вже