Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи

2-11-2016, 19:03
6640
0
Tweet
З цієї публікації ви дізнаєтесь, які об'ємні вироби з паперу, схеми яких також додаються, можна виготовити своїми руками, тим самим, весело проводячи вільний час у колі сім'ї або вибираючи захоплююче заняття для своїх діточок. Створюючи такі роботи, вам не слід турбуватися про необхідності діставати якийсь особливий матеріал або витрачати певні суми на його придбання, все дуже просто і доступно – папір є в кожному будинку і не обов'язково купувати спеціальну кольорову, можна спробувати створювати свої шедеври з підручних паперових засобів: старих журналів і газет, картонних коробок, упаковок, паперових пакетів і т. д.

Отже, приступимо і дізнаємося як створюються об'ємні вироби з паперу поетапно.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класиПрості об'ємні вироби з паперуВітальна листівка.

Виготовити таку листівку під силу будь-якому школяреві початкових класів, також її зможуть створити і дітлахи дошкільного віку, правда під чуйним керівництвом дорослих. Насправді тут нічого складного, трохи терпіння, посидючості, акуратності, фантазії і ваш неповторний шедевр готовий.

Для роботи знадобиться:
- кілька кольорових аркушів блакитного відтінку;
- аркуш картону блакитного відтінку;
- ножиці;
- шматочок фетру;
- клей ПВА;- прозорий клей з глиттерной пудрою;
- простий олівець;
- лінійка;
- циркуль;
- монетка.

Виріб об'ємний квітка з паперу на листівці – покроковий опис роботи.

Крок 1. Для того щоб виготовити об'ємний паперовий квіточку, який буде центральним декоративним елементом на нашій картинці, нам необхідно спочатку виконати його ескіз. Для цього беремо один із кольорових листочків блакитного відтінку і малюємо на ньому за допомогою циркуля або будь-якого відповідного круглого предмета коло, діаметром приблизно 10-12 сантиметрів.

Крок 2. Потім цю окружність за допомогою простого олівця і лінійки ділимо на чотири рівні частини, для цього обидві прямі повинні точно перетнутися з центру кола.

Шаг3. Після цього беремо монетку або будь-який інший відповідний маленький плоский круглий предмет і обводимо її півколо по контуру кола, роблячи тим самим пелюсточки нашого майбутнього квіточки.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Крок 4. Отриману деталь акуратно вирізаємо ножицями по контуру, а потім, користуючись нею як шаблоном, вирізаємо ще 3 таких же, все у нас повинно вийти 4 однакових заготовки об'ємного квіточки.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Крок 5. Далі беремо один із вирізаних квіточок і акуратно надрізаємо пелюсточки від краю у напрямку до центру, так, щоб вони стали більш об'ємні. З рештою трьома заготовками проробляємо теж саме.

Крок 6. Тепер можна збирати наш квіточку, для цього всі деталі накладаємо один на одного, так, щоб новий ряд пелюсточок потрапив між лепесточками попереднього. Скріплюємо все квіточки за допомогою крапельки клею тільки по центру.

Крок 7. Серединку квіточки зробимо фетровий, для цього візьмемо шматочок фетру відповідного кольору і виріжемо з нього невеликий кружечок, зробити це можна від руки або скориставшись знову монеткою. Крім фетру прикрасити квітку можна і за допомогою будь-якої іншої тканини, наприклад, велюру, вельвету, оксамиту, мереживо і т. д., просто паперова серединка теж буде виглядати красиво.

Крок 8. Переходимо до виготовлення основи листівки, для цього беремо картонний аркуш блакитного відтінку формату А4 і складаємо його рівно навпіл по ширині. Отримуємо листівку, яка за нашим задумом буде мати горизонтальну форму і відкриватися вгору.

Крок 9. Далі беремо прозорий клей з блискучою глиттерной пудрою і розмальовуємо нашу листівочку. По краю наводимо хвилястий візерунок, а по центру пишемо слова привітання. Якщо у вас не виявилося під руками такого декоративного клею, можна замінити його кольоровими фломастерами, олівцями, фарбами, гелевими ручками і т. д.

Крок 10. На завершення в правому верхньому куті листівки акуратно приклеюємо за допомогою невеликої кількості клею ПВА виготовлений раніше об'ємний паперовий квітка, після чого роботу можна вважати повністю закінченою. Якщо вам необхідно виготовити листівку до Нового року, квіточку можна замінити красивою паперовій сніжинкою .

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Такі вироби красиві з паперу об'ємні , виготовлені своїми руками, можуть стати чудовим подарунком з нагоди Дня народження, 8 березня та інших свят, а ще їх можна виготовити і подарувати просто так, на знак своєї дружби, любові або просто для підняття настрою.


Вироби з паперу об'ємні тварини
Забавна гусениця.

Яскрава, кольорова паперова гусениця – це не лише оригінальна паперова поделочка, але і незвичайна іграшка, яка також може стати незвичайним декором інтер'єру дитячої кімнати. Запропонуйте своєму чаду змайструвати щось подібне, напевно, йому ця ідея дуже сподобається і він жваво візьметься за роботу, до того ж у її створенні немає нічого складного.

Для роботи знадобиться:
- два кольорових двосторонніх листочка контрастного забарвлення;
- простий олівець;
- лінійка;
- ножиці;
- фломастери;
- клей-олівець;
- альбомний аркуш.


Об'ємні вироби з паперу - інструкція виконання
1. Вирізаємо дві паперові смужки різного кольору, причому ці смужки повинні бути широкі, на початку, приблизно 25 сантиметра і завужені до кінця, приблизно до 1 сантиметра, при цьому їх довжина повинна бути не менше 20 сантиметрів. Для наочності розгляньте схему, запропоновану вашій увазі нижче.

2. Після того, як обидві заготовки смужок будуть готові, беремо їх за широкі сторони і накладаємо один на одного, так, щоб широкий край однієї смужки ліг на бічну сторону другої, при цьому їх куточки повинні співпасти.

3. Далі розміщену знизу смужку акуратно загинаємо на верхню, так, щоб вона змінила напрям в протилежну бік.

4. Потім таким же чином загинаємо другу смужку. Повторюємо подібні маніпуляції, по черзі згинаючи смужки до тих пір, поки вони повністю не сформуються в двоколірну гармошку, а щоб наша гармошка тримала форму і не розпустилася, краї обох смужок, з кожної сторони скріплюємо між собою за допомогою клею-олівця. Ось у нас вийшло тулуб гусениці.

5. Далі на паперовому відрізку зеленого кольору малюємо пику гусенички і акуратно вирізаємо її ножицями по наміченим контуру.

6. Малюємо на рожице фломастерами, посмішку, приклеюємо намальовані на альбомному аркуші і вирізані очі.

7. Приклеюємо пику до тулуба з широкої сторони за допомогою клею-олівця і закінчуємо роботу над створенням нашої оригінальної і веселою іграшки.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


За таким же принципом можна виготовити і об'ємні вироби з гофрованого паперу, наприклад, змія або дракона.

Об'ємні вироби з паперу - квіти у вазіЦей варіант об'ємної аплікації дуже оригінальний, його можна використовувати і як листівку, і як декоративне настінне панно. На перший погляд може здатися, що повторити подібний шедевр досить складно, однак це далеко не так і з подібною роботою цілком впорається дитина 6-7 років, головне, дотримуватися прикладеній інструкції з фото і все неодмінно вийде.

Для виготовлення аплікації нам буде потрібно:
- набір кольоровий двосторонній папери;
- ножиці;
- аркуш білого картону, формату А4;
- простий олівець;
- клей ПВА;
- брусок пластиліну жовтого кольору.

Об'ємні вироби з кольорового паперу, квіти у вазі – опис роботи по етапах.

Етап 1. Підготуємо деталі для нашої аплікації, для цього на основі паперових аркушів рожевого кольору виріжемо 15 однакових смужок шириною 1 см і довжиною 15 см кожна – це будуть заготовки пелюстки квіточок. Смужки можна нарізати від руки або попередньо розкреслити лист за допомогою простого олівця і лінійки.

Етап 2. На основі зеленого паперового аркуша виріжемо ще 3 смужки шириною 5-7 мл і довжиною 7 см – це будуть стеблинки.

Етап 3. Тепер на аркуші коричневого відтінку намалюємо від руки вазу будь-якої форми, в нашому випадку вона класична заокруглена в нижній частині з завужені шийкою. Даний ескіз відразу ж акуратно виріжемо ножицями по контуру.

Етап 4. Далі використовуючи вирізану деталь в якості шаблону, виріжемо ще 2 таких же вазочки.

Етап 5. На основі жовтого відрізка виготовимо серединки цветик, для цього просто виріжемо 3 однакових гуртка діаметром приблизно 1-15 см. Гуртки попередньо краще намалювати простим олівцем від руки або обвести монетку, також можна скористатися циркулем, офіцерською лінійкою або будь-яким іншим відповідним круглим і плоским предметом.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Етап 6. Після того, як всі деталі будуть готові, можна приступати безпосередньо до формування самої аплікації. Для основи візьмемо картонний аркуш формату А4 і розмістимо його перед собою на столі вертикально.

Етап 7. Потім кожну деталь вирізаною вазочки складемо акуратно вздовж навпіл і лінії згину ретельно загладим.

Этап8. Тильні сторони ваз змастимо клеєм і склеим їх між собою, так як це показано на фото нижче. Зазвичай за таким принципом створюється об'ємна виріб з паперу зірка, ми ж використовували цю техніку для нашої не менш складної фігури. Важливо не перестаратися з клеєм, інакше він сильно просочить паперову вазу і вона скривиться.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Етап 9. Окремо формуємо квіточки-ромашки, для цього краю кожної смужки з'єднуємо і склеюємо, отримуючи, таким чином, петельки, що нагадують за формою пелюстки.

Етап 10. З'єднуємо по п'ять пелюсток разом і склеюємо їх.

Етап 11. Доповнюємо кожну ромашку жовтою серединкою, приклеиваемее на місце крапелькою клею.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Етап 12. Першим на основу наклеюємо стеблинки, необхідно правильно розрахувати їх розташування, щоб на картон ще помістилася ваза і самі цветики.

Етап 13. Зверху на стебла приклеюємо ромашки.

Етап 14. І в останню чергу наклеюємо вазу.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Етап 15. В якості додаткового декору аплікації будемо використовувати пластилін жовтого відтінку, для цього від бруска відщипуємо маленький шматочок і за допомогою вказівного і великого пальця скачуємо його в кульку. Виготовляємо всього 15-20 таких кульок і прикрашаємо ними саму вазочку, а також серединки ромашечек.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Об'ємні вироби з паперу: птахиЦей майстер-клас швидше зацікавить дорослих рукодільниць, ніж дітей. Так як у ньому ми хочемо розповісти про те, як можна дуже просто, швидко і просто виготовити незвичайний декоративний елемент для інтер'єру будь-якої кімнати, також це може бути святкова композиція, наприклад, до Різдва або Великодня.

Для роботи потрібні:
- білі альбомні листи;
- ножиці;
- канцелярський ніж;
- тонка ниточка або волосінь;
- швейна голка;
- декоративна гілочка;
- простий олівець.

Опис роботи.

1. Запропонований нижче шаблон пташки переносимо на альбомний аркуш – його можна роздрукувати на принтері, перемалювати від руки. Або якщо у вас немає можливості зробити і те, і інше, можна просто докласти листочок до екрану монітора і акуратно перемалювати пташку по контуру, також як ми в дитинстві перемальовували через віконне скло сподобалися картинки з книжок і журналів.

Шаблони об'ємних виробів з паперу – пташки.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


2. Далі перенесених на білі аркуші пташок ми вирізаємо по зовнішньому контуру, користуємося для цього звичайними ножицями.

3. Щоб вирізати окремі деталі крилець, завдяки яким наші іграшки придбають обсяг, візьмемо канцелярський ніж або звичайне лезо і акуратно проведемо по намічених місцях. Щоб робити це було зручніше, необхідно підкласти під заготівлю звичайну дошку або стару непотрібну товсту книгу в твердій палітурці.

4. Вирізаним пташкам за допомогою голки з ниткою кожної додаємо петельку, за яку їх потім можна буде підвісити.

5. Розвішуємо пташок на декоративною гілочці, яку ставимо в вазу або будь-який інший відповідний посуд і прикрашаємо такої незвичайної композицією інтер'єр. Також тут можна використовувати вироби з паперу об'ємні орігамі усім нам знайомі журавлик або паперовий голуб дуже оригінально виглядатимуть в подібній інтерпретації.

Об'ємні вироби з паперу: схеми та ідей. Кращі майстер-класи


Сподіваємося, вам сподобалися наші прості і доступні майстер-класи зі створення різних об'ємних виробів з паперу якщо ж ви хочете спробувати виготовити щось більш складне, рекомендуємо вам звернутися за допомогою до відеоуроків, які ви дуже легко відшукаєте в ресурсах інтернету, для цього достатньо забити в одній з пошукових систем фразу - « Вироби з паперу об'ємні відео» або схожу на неї, і вашій увазі буде запропоновано маса цікавить вас матеріалу.

Бажаємо удачі і творчих успіхів.
Читайте також
Об'ємні вироби з паперу
Об'ємні вироби з паперу
Цікаві та незвичайні вироби з паперу можна робити і об'ємними. Підключивши трохи уяви і фантазії, взявши на замітки деякі наші ідеї, можна придумати
Аплікація «Тюльпан»
Аплікація «Тюльпан»
Створення аплікація з паперу - дуже цікаве заняття, яке обожнюють всі діти. Засобів для їх виготовлення потрібно небагато, а результат зазвичай
Листівка для мами своїми руками
Листівка для мами своїми руками
Для будь-якої мами самим зворушливим подарунком буде той, який малюк зробив своїми руками. Нехай це буде навіть сама проста листівка, створена з
Як зробити з паперу ромашку?
Як зробити з паперу ромашку?
Створення квітів з паперу - одне з найулюбленіших занять дітей. І навіть такий простий, здавалося б, квітка, ромашка, можна виготовити різними