Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Найкращі поробки з природного матеріалу: птахи

Найкращі поробки з природного матеріалу: птахи

2-11-2016, 19:04
3205
0
Tweet
З листя, насіння, квітів можна зробити найрізноманітніші роботи, в тому числі з нашої сьогоднішньої теми – поробок з природного матеріалу «Птахи ». Ми подивимося на три невеликих прикладу красивих природних виробів , які під силу зробити навіть малюкам. Таким чином, ви проведете і творчий урок, і невелике заняття по ботаніки, знайомство з навколишнім світом.

Неможливо уявити осінні вироби з природних матеріалів без каштанів. Вони настільки ошатні самі по собі, з їх блискучими, глянцевими боками, рівні, гладенькі, що дітвора не може пройти повз, набиваючи кишені плодами і пакети. Вдома саме час розібрати зібраний «урожай» і пофантазувати, яких пташок ми можемо зробити. Перший приклад виробів з природного матеріалу – птиці , зроблені за допомогою пластиліну та великих каштанів.

Найкращі поробки з природного матеріалу: птахи


Для поробки нам, крім фантазії, знадобиться кольоровий пластилін, каштан і трошки пір'я. Їх можна або купити, або отримати з старої пір'яної подушки, або знайти під час прогулянки. Так як ми будемо робити лебедя, нам знадобляться пір'ячко чисто білого кольору і такий же по відтінку пластилін. Його скачуємо в невеличку трубочку, пальцями формуючи голову, і робимо розширюється місце з'єднання шиї з тулубом. Прикріплюємо широкий плоский хвіст і по невеликому кульці пластиліну з боків. Голову спочатку доповнюємо червоним дзьобом і чорними оченятами і тільки після цього прикріплюємо до каштану. Лебідь не буде лебедем без ніжного оперення, тому встановлюємо невелике пір'ячко на голову, а до кружочкам з боків прикріплюємо по широкому перу, які будуть зображати крила. Наша королівська птиця готова. Таким же способом ви зможете зробити будь-яку птицю, павича до папуги.

Найкращі поробки з природного матеріалу: птахи


У техніці аплікації можна також зробити цікаві вироби з природного матеріалу. Птахи немов малюються листям, сухими квітами. Дуже яскравою виходить сова, викладена на картонній основі кленовим «літачками». Невеликий майстер-клас по її створенню представлений вище. Назбирати вам потрібно буде достатньо матеріалу, благо, з цим дефіциту в наших парках і скверах ніколи немає. З чорного картону вирізається фігурна основа у вигляді тіла сови та її розгорнутих крил. Прикріплювати насіння починаємо знизу, ряд за рядом, використовуючи клей ПВА або інший подібний дозволений для використання дітьми. На фотографії показано, як правильно розташовувати ряди не тільки на тілі, а й на крилах. Голову залишаєте незаповненою, її будемо декорувати різними видами круп, наприклад, добре відповідної за кольором гречкою. Об'ємний дзьоб робиться з шматочка жовтої губки, згорнутої конусом, а роль великих совиних очей грають круглі гудзики. Вийшла робота чудово підійде для виставки виробів з природного матеріалу «Осінь » для садка або школи.
Найкращі поробки з природного матеріалу: птахи


І третій невеликий майстер-клас показує також виконання аплікацій, однак, замість одного єдиного матеріалу використовується цілий набір всілякого декору, від засушених польових квітів до круп. Оригінальний хід – з крупи згортаються квіти. Робляться такі пелюстки за допомогою краплі клею на целофановій поверхні. Файл вкладається аркуш з шаблоном, крапають за межі шаблону клей і насипається крупа. Поки клей не висох остаточно, оделяем його від поверхні і скручуємо пальцями в квітку.
Читайте також
Вироби до свята осені для початкових класів
Вироби до свята осені для початкових класів
У початковій школі, як і в старших класах, щоосені проводиться свято, присвячене цій порі року. Влаштовують веселі святкування, ярмарки та виставки
Вироби з каштанів
Вироби з каштанів
Створення поробок з природного матеріалу - дуже важлива частина розвитку дитини, що дозволяє йому познайомитися з навколишнім світом і краще пізнати