Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Велика троянда з серветки своїми руками

Велика троянда з серветки своїми руками

2-11-2016, 19:09
2381
0
Tweet
Квіти, які ви зробили самі, завжди приємно дарувати, тому сьогодні ми навчимося виготовлення великої троянди з серветки своїми руками , яка одна коштує цілого букета Втім, якщо вам більше до душі невеликі квіточки або топіари з серветок ще один майстер-клас буде присвячений простим трояндам, які скручуються з однієї серветки.

Велика троянда з серветки своїми руками


Троянда з серветки своїми руками - майстер-клас
Троянда з серветки своїми руками, майстер-клас якої ми розглянемо, виходить досить великий, щоб самостійно скласти цілий букет. До неї не потрібно ніяких додаткових прикрас чи оформлення. Саме тому ви повинні дуже акуратно зробити кожен етап, щоб ніяких огріхів виконання не було помітно, вибрати якісний матеріал. Краще всього підійдуть багатошарові серветки, які мають один і той же колір з двох сторін. В ідеалі цей колір повинен бути ніжно-рожевим, червоним, жовтим. Якщо ж серветок потрібного формату ви не знайдете, то можете використовувати гофрований папір, яку відшукати у продажу потрібного кольору ви можете і в спеціалізованому магазині, і у відділі подарункової упаковки, і у квітковій крамниці, там подібної папером оформляють букети.

Велика троянда з серветки своїми руками


Способів, як зробити троянду з серветки своїми руками кілька, можна або вирізати окремі деталі, або складати з одного єдиного листа, як орігамі, троянду з паперу . Спочатку ми розглянемо перший спосіб, в якому пелюстки квітки вирізують за шаблоном і тільки потім склеюються. Шаблонів робимо два, один з них має краплеподібну форму, а інший - сердечко, але з округленим нижнім краєм. Найбільша троянда вийде, якщо кожен шаблон за розміром відповідатиме аркушу формату А4. Для збирання нам знадобиться тринадцять сердечок і три краплі. Втім, число основних пелюсток, тих, які серцеподібної форми, ви можете збільшувати на власний розсуд, тоді отримаєте більш пишний, розкритий ефект. Кожен такий елемент потрібно підкрутити з країв, для цього найзручніше використовувати олівець, на який спочатку накручуєте серце з одного боку, а потім з іншого.
Велика троянда з серветки своїми руками


Ми вже знаємо, як зробити сніжинку з серветки і пам'ятаємо, що цей матеріал м'який, тому якщо ви хочете отримати велике, об'ємне творіння, то потрібно використовувати щільну основу. У нашому випадку ми таким щільним елементом можемо зробити стебло, до якого будуть кріпитися всі готові пелюстки. Не вигадуючи нічого складного, візьмемо рівну і товсту гілку від дерева, зачистимо її від гострих сучків і кори, обмотаємо зеленої флористичної стрічкою, для того щоб її було легко тримати в руках і надати потрібний колір. Тепер починаємо збирати квітку з трьох краплеподібних елементів.

Найперший з них скручуємо навколо зеленого стовбура щільно, в трубочку, фіксуючи в кінці хорошим клеєм (для даної поробки використовувався клей «Дракон»). Частина гілки, яка задекорована тепер пелюсткою, повинна бути не менше п'яти сантиметрів, щоб велика голова троянди міцно трималася на підставі. Дві наступні крапельки обмотуємо навколо першої, фіксуючи клеєм, але їх кінці закручуються більш вільно, чому форма буде конусоподібною.


Красива троянда з серветки своїми руками
Щоб наростити обсяг красивою троянди з серветки своїми руками використовуємо тепер ті серцеподібні заготовки, краї яких ми закрутили за допомогою олівця. Прикладаєте по черзі кожен з них до основи, закручуєте і фіксуєте клеєм. Викладаємо кожен елемент в шаховому порядку.

Велика троянда з серветки своїми руками


Зверніть увагу, що при викладанні важливу роль відіграє напрямок закручених пелюсток. Як і в природі, у квітки вони закручені не тільки всередину або назовні, а спочатку, у ближніх до бутону вони закручуються всередину, а у крайніх – назовні, що і створює неповторний об'ємний ефект.
Велика троянда з серветки своїми руками


Тепер нам необхідно вирізати чотири однакових елемента у формі гострих листочків зеленого кольору, трохи згинаємо їх посередині вздовж, щоб вийшов природних жолоб. Їх ми приклеюємо біля основи, щоб вони заходили на низ пелюсток, також в шаховому порядку. Залишився рожевим простір декоруємо з допомогою зелених смуг, можна зробити їх у формі ялинки, щоб при обмотування навколо стебла вийшов ще один ряд маленьких листочків.

Готову троянду досить обв'язати стрічкою, щоб підготувати до процесу дарування. Можна використовувати квітка і для фотосесії, і як елемент святкового вбрання, образу.

Велика троянда з серветки своїми руками


А тепер, як обіцяного бонус, невеликий майстер-клас, який дозволить вам продемонструвати чудеса орігамі прямо за святковим столом. Вибирайте будь-яку одноколірну серветку квадратної форми. Додати цю саму форму ви можете, склавши прямокутник навпіл, щоб вийшов прямокутний трикутник, а все зайве обриваєте.

Верхній край серветки необхідно закрутити всередину. На картинці ви бачите, що загинається досить широка частина, але ви цілком можете зробити загнутим самий край, не тільки зігнувши його, а ще й підвернувши. Дійшовши до кінця, відірвіть або загніть куточок. Тепер, починаючи знову спочатку, починайте закручувати деталь. Якщо ви будете закручувати щільно, то у вас вийде бутон, а якщо ширше – більш розкритий квітка. Коли скручена вся серветка, то затисніть пальцями місце бажаного підстави квітки, а все інше скрутіть в джгут. Не докручивая до кінця, пальцями сформуйте листочок, вывернете його, щоб він обрамляв стебло.
Читайте також
Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
З кольорового паперу можна зробити чудовий букет троянд у мініатюрному форматі . Над їх виготовленням можна експериментувати, щоб в результаті
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Як зліпити з пластиліну троянду?
Як зліпити з пластиліну троянду?
Троянда - дивовижний по красі квітку. І багато діти намагаються зліпити його з пластиліну, що зробити дуже непросто. У нашій статті ми дамо 3
Квіти з гофрованого паперу
Квіти з гофрованого паперу
Півонії - дуже красиві квіти, але тривалість їх цвітіння невелика, а зрізаними вони радують нас у вазі разом менше. Якщо ви хочете прикрасити будинок