Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Новорічні сувеніри 2016. Кращі варіанти на будь-який смак

Новорічні сувеніри 2016. Кращі варіанти на будь-який смак

16-11-2016, 07:51
2204
0
Tweet
На Новий рік ми з величезною радістю підносимо рідним і близьким невеличкі подаруночки, сувеніри 2016 можуть бути найрізноманітнішими, але, звичайно ж, лідируюче положення серед них займають зображення покровительки року – мавпи. Давайте ж дізнаємося, як робити символ року 2016 своїми руками .

Новорічні сувеніри 2016. Кращі варіанти на будь-який смакСувенір 2016 року – майстер-клас з помпонів

Для виготовлення веселої мавпочки – іграшки з помпонів вам потрібно буде першим ділом підготувати спеціальний виріб для їх виготовлення. Якщо у вас його немає – не біда, можна просто вирізати з картону по 2 колечка одного розміру. Найбільше із зовнішнім діаметром 45 см, внутрішнім – 2 см, середнє: 35 і 15 см, маленьке: 2 і 1 див. Що ж стосується ниток, то вони повинні бути достатньо товстими і вовняними.

Для виготовлення голови символу року намотайте нитки коричневого кольору на великі кільця, для виготовлення мордочки – білі нитки на маленьке колечко. На середнє кільце намотувати слід особливим чином – спершу трохи білого матеріалу, потім коричневий збоку і зверху, у вас в результаті вийде тулуб з білим животом. Звичайно ж, нитки можна брати будь-якого кольору, особливо це виправдано, якщо виріб на Новий рік 2016 буде робити дитина.

Зніміть з основи помпони і зав'яжіть їх, вузол зав'язки середнього повинен розташовуватися зверху білої частини. Підрівняйте пухнасті кульки за допомогою ножиць, а ось нитки, якими ви фіксували великий і середній помпончікі, слід залишити довгими. Еммі і треба буде зв'язати один з одним тулуб і голову. Біленьку мордочку приклейте на голову. Не слід зробити кілька стібків червоною ниткою для ротика.

З коричневого фетру виріжте пару деталей для вух, підготуйте вже готові оченята та приклейте всі на голову.

Новорічні сувеніри 2016. Кращі варіанти на будь-який смак

Лапки зробіть із синельної дроту, намітьте середину, вкладіть її між великим і середнім помпончіком, для кращої фіксації перекрутіть і краю розгорніть в сторони. У вас вийшли ручки. Для виготовлення ніжок синельную дріт слід скласти навпіл, потім загорнути до середини нижні частини і трохи перекрутити, якщо потрібно. Вклейте дротяні ніжки за допомогою універсального клею в середній помпончікі, туди ж вклейте і хвіст з синельної палички.Сувеніри на Новий рік 2016 – магніти
Ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що кращі новорічні сувеніри 2016 – це магніти на холодильник, які протягом року будуть нагадувати всій родині про минулий святі і наближення нового. Звичайно ж, в грудні такими виробами будуть завалені всі магазини, але ми пропонуємо вам виготовити їх власноруч з маси для ліплення. Природно, самим головним зображенням буде мавпочка, але можна пофантазувати ще на новорічну тему, виліпивши фігурки ялинки, сніговик, сніжинки і т. д.
Новорічні сувеніри 2016. Кращі варіанти на будь-який смак

Отже, для виготовлення фігури мавпи вам необхідно з маси для ліплення виліпити овал для тулуба, 4 кульки для лапок і 4 кульки різної величини для морди, голови і вух. Заготовки для лапок трохи расплющьте і за допомогою стека зробіть пальчики.

Відріжте два шматки пеньковий або лляної мотузки довжиною 10-12 см, зафіксуйте їх у тулуб і до кінчиків прикріпіть лапки.

До тулуба прикріпіть голову, на неї – опуклу мордочку і вушка. Приліпіть внутрішні деталі вух і посмішку, зроблені з кулькового пластиліну. Зробіть отвори для ніздрів, вылепите очі і животик.

Виріжте 6 шматочків з плоскою магнітної стрічки, закріпіть їх на зворотному боці вашої «мастерилки». Потрібно буде видалити захисну плівку і приклеїти шматочки до лапок, тілу і голові. Для того, щоб вони ще міцніше трималися, можна посадити їх на пару крапель клею.

Обов'язково зробіть і вироби з кіндер яєць , присвячені новорічної тематики – з них також вийдуть відмінні сувеніри!

Якщо ж ви готуєтеся до свята разом з дітьми, то обов'язково вибирайте самі прості «рукоделки», щоб і діти могли пізнати радість творчості. Ми пропонуємо вам зробити забавного звіра з каштанів, які були зібрані ще восени і дбайливо збережені для створення ось таких милих виробів.

Новорічні сувеніри 2016. Кращі варіанти на будь-який смак

Отже, першим ділом займіться личком – на світлій плямі каштана намалюйте очі і рот чорним маркером. Скачайте дві ковбаски довжиною 1 см з помаранчевого пластиліну, які будуть виконувати роль ніг. З цього ж матеріалу вылепите і пару вух, 2 ковбаски для рук по 5 див.

Тепер необхідно приліпити вушка до голови, голівку за допомогою пластилінового колечка з'єднати з каштаном-тулубом. Руки, підняті вгору, приліпіть до нижнього каштану.

Новорічні сувеніри 2016. Кращі варіанти на будь-який смак

Для створення композиції приєднайте до ручок стебло рослини, щоб створилося повне враження того, що мешканка джунглів дереться по ліанах.

Новий рік неможливо уявити без веселощів і сміху, ось чому обов'язково зробіть разом з дитиною такий новорічний сувенір 2016 своїми руками як карнавальна маска. Природно, головним зображенням буде мавпочка, можна робити і будь-яких інших тварин.

Новорічні сувеніри 2016. Кращі варіанти на будь-який смак

Картинку, яка наведена на фото вище необхідно роздрукувати, потім заламінувати, вирізати по контуру, а потім в потрібні отвори протягнути резиночку або мотузку за розміром голови.
Читайте також
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Як зробити курчати своїми руками?
Як зробити курчати своїми руками?
Діти дуже люблять майструвати вироби, особливо звіряток і пташок. Найпростішим прикладом, який можна зробити, є виріб курчати, яка під силу і