Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Що таке наперсток та як його використовувати?

Що таке наперсток та як його використовувати?

4-12-2018, 10:12
462
0
Це може здатися дивним, але багато швачки взагалі не користуються наперстком і навіть не уявляють, для чого він потрібен. Між тим ця маленька річ може стати незамінною при ручному шитті. Що таке наперсток і як він використовується? Ця річ може бути просто незамінна при роботі з товстими тканиною чи шкірою, коли необхідно створювати великий тиск, щоб проштовхувати голку через матеріал. Наперсток – це невеликий ковпачок, який одягається на палець, щоб захистити його від уколу голкою під час ручного шиття.

Як його використовувати

Наперсток можна використовувати для будь-якої ручної роботи, але в основному він застосовується для шиття і вистьобує. Якщо він ніколи раніше не використовувався, то спочатку може бути дивне і неприємне відчуття. Але захист пальців дуже важлива. Тому варто тільки почати шити, надівши наперсток, як відбувається швидке звикання до цього відчуття, і стороння річ на пальці перестає заважати, стаючи корисним доповненням до процесу.


У більшості наперстків є багато маленьких відступів для того, щоб кінець голки не ковзнув при проштовхуванні. Зазвичай наперсток носять на середньому пальці, але можна надіти його і на вказівний або навіть великий, якщо так зручніше для конкретного стилю шиття. Спостерігаючи за своїми руками, можна визначити, який палець підштовхує голку. Надівши наперсток, слід використовувати його, щоб проштовхувати голку через тканину. Можна працювати верхньою частиною пальця або бічною стороною, в залежності від того, що зручніше.
Що таке наперсток та як його використовувати?

На який палець одягати?

Наперсток найчастіше надівається на середній палець. Проте деякі люди вважають за краще носити наперсток на вказівному, а іноді і на великому. Також можна надягати відразу два наперстка або носити рукавички замість них. Причина, по якій перший варіант краще другого - у тому, що вони не сковують рух руки.


На вибір пальця впливають також і його розміри, тому що вони не у всіх однакові. Можливо, доведеться спробувати декілька наперстків, перш ніж знайти той, який підійде ідеально. Якщо перевага віддається великому пальцю, потрібно буде шукати і купувати той, який зроблений спеціально для нього.

Якими бувають?

Існують два основних типи наперстка: закритий, який охоплює весь палець, і з відкритим верхом, відрізняється зручністю для тих, у кого довгі нігті. Наперстки можуть бути зроблені з різних матеріалів. Багато хто, ймовірно, бачили традиційний металевий наперсток. Але він також може бути виконаний з пластику, шкіри або комбінованих матеріалів. Шкіряні, наприклад, популярні для вистьобує і ручної вишивки, оскільки вони більш гнучкі. З часом вони приймають форму пальця, що робить їх ще більш зручними.
Що таке наперсток та як його використовувати?
При купівлі наперстка можна спробувати попросити одягти її або прочитати відгуки про використання різних типів для конкретної роботи. Оскільки іноді буває складно знайти ідеальну форму, багато людей вибирають наперстки, виготовлені з тканини, тому що вони відрізняються гнучкістю. Тепер зрозуміло, що таке наперсток і як його використовувати. Його можна купити в будь-якому швейному магазині. Як правило, стоять наперстки дешево, але, можливо, доведеться протестувати кілька, щоб вибрати той, який ідеально підходить і зручний для тривалого шиття.
Читайте також
Газетниця своїми руками: ідеї, етапи виготовлення, оформлення
Газетниця своїми руками: ідеї, етапи виготовлення, оформлення
Багато стикаються з однією незручної проблемою – всюди лежать газети, папери, квитанції, вони можуть зберігатися в холодильнику, де їх благополучно
Свердло по кахлю: особливості, характеристики і відгуки
Свердло по кахлю: особливості, характеристики і відгуки
Свердло по кахлю – це важлива складова, яка застосовується в процесі роботи з обробним матеріалом. І коли людина починає виконувати ремонт
Хвороба Нотта у дітей
Хвороба Нотта у дітей
Батьки маленької дитини завжди пильно спостерігають за його розвитком і іноді помічають їх турбують симптоми. Так, трапляється, що у малюка великий
Як відучити дитину смоктати палець?
Як відучити дитину смоктати палець?
Картина, коли ваш немовля смокче свій пальчик і мирно сопе, не може не розчулювати будь-якого батька. Але чому дитина це робить? Просто шкідлива
Як навчити дитину правильно тримати ручку
Як навчити дитину правильно тримати ручку
Навички правильно захоплення олівця і ручки важко даються маленькій дитині, куди простіше затиснути їх у міцний кулачок і виводити перші закарлюки.
Вироби з кіндер яєць
Вироби з кіндер яєць
Коробочки з дитячих шоколадних яєць - благодатний матеріал для створення різноманітних дитячих виробів. Включивши уяву, можна створювати дивовижні