Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Фігурки Warhammer 40000. Мініатюри, статуетки Примархів

Фігурки Warhammer 40000. Мініатюри, статуетки Примархів

4-12-2018, 10:18
387
0
Дивно, але в епоху цифрових і VR-технологій все ще залишаються популярними настільні ігри. Причому пішли недалеко від примітивних солдатиків, але вважаються дорогим задоволенням. Мова про технофентезийном проекті Warhammer 40000 фігурки для якого (разом з фарбуванням) коштують чималих грошей.
Фігурки Warhammer 40000. Мініатюри, статуетки Примархів

Мініатюри

Невід'ємною складовою будь-якої настолкі є солдатики. Таких у «Вархаммере» безліч. Перша гра вийшла в світ в 1987 році завдяки старанням компанії Games Workshop, сильно полюбилася фанатам завдяки продуманому балансу і чарівною атмосфері. Але насправді більшість шанувальників були залучені з-за детального опрацювання мініатюр. Кожна формація, поглядає з обкладинок книги правил, заманює унікальними характеристиками. Фігурки Warhammer 40000 настільки яскраві, строкаті і часом брутальні, що сторонній людина навряд чи повірить, що все це створено руками талановитих майстрів, які добре володіють пензлем.


Кожен «полководець» вибирає сторону, якою буде керувати.
 • Імперіум. Багатомільйонні армії імператора людства. Якщо проводити аналогію з «Володарем Кілець», то це армія людей під соусом тоталітаризму і мілітаризму. Еліта військ Імператора — космодесантнікі, керовані Прімархами. Всі інші — численні підрозділи Астра Милитарум.
 • Хаос. Сюди входять численні демони варпа, легіони єретиків, культистов і космодесантників-зрадників, які пішли на темну сторону під час подій, які отримали назву «Єресь Хоруса».
 • Ельдари. Эльфоподобные ксеноси, що живуть на штучних світах, після землетрусу, що зруйнував їх імперію — народження богині Слаанеш. Слідують за провидцями, які ведуть народ до таємничої долі. Найчастіше до заходу.
 • Друкхари (або Темні Ельдари). Ті ж ксеноси, але схильні до слаанешитской псування. Займаються розбоєм, грабежами і плотськими втіхами.
 • Некрони. Аналог армії нежиті з будь фентезийной всесвіту, тільки механічні. Мета існування — знищення життя, так як вона порушує тишу всесвіту і є хаосом.
 • Тау. Відносно молода раса у всесвіті, що проповідує загальне благо.
 • Тираніди. Чимось віддалено нагадують зергов з StarCraft, чужих з однойменного фільму Редл Худоби і жуків з «Зоряного Десанту». Нападають величезним роєм і пожирають цілі світи.
 • Орки. Веселі і безглузді зелені «гриби», саме так. Тому що розмножуються спорами. Хоч і технологічно відсталі, але їх машини здатні наробити шуму в безлічі світів.
 • Полководцю залишається тільки вибрати сторону, вивчити правила і накопичити потрібну кількість коштів.


  Фігурки Warhammer 40000. Мініатюри, статуетки Примархів

  Купівля фігурок Примархів

  У Warhammer 40000 є персонажі, чиїм образів місце не на клітинах ігрового поля, а на полиці колекціонера. Мова про ватажків легіонів Астартес. Ціни значні, наприклад, мініатюра Мортаріона обійдеться приблизно в 6800 рублів. Статуетка Лоргара, Примарха легіону «Несучі Слово», мало де є, але ціна близько 7000-8000 р. Мова йде про готові фігурках Warhammer 40000. Примарх «Пожирачів Світів» Ангрон в людському вигляді виставляється приблизно за 8000 р. Перевтілений Магнус Червоний – 6000 р. Ціни можуть змінюватися в залежності від точки реалізації.
  Фігурки Warhammer 40000. Мініатюри, статуетки Примархів

  Вердикт

  Фігурки Warhammer 40000 користуються популярністю у настольщиков, здатних дозволити собі таке дороге задоволення. В іншому випадку доводиться обходитися паперовими аналогами власного виробництва. Або зовсім йти до читання книг. У будь-якому випадку цінителі фігурок Warhammer 40000 завжди знайдуться. Шкода, що мініатюри Примархів випускаються рідко.
  Читайте також
  Голандський захист у шахах
  Голандський захист у шахах
  Голандський захист у шахах: розбір, можливі пастки і як правильно її виконувати. Докладний розбір техніки шахів. "Кам'яна" захист, гамбіт Стаунтона,
  Картини з клаптиків тканини своїми руками: техніка виконання, необхідні мат ...
  Картини з клаптиків тканини своїми руками: техніка виконання, необхідні мат ...
  Були часи, коли картини, виконані за допомогою фарб і пензля, користувалися неймовірним попитом. Однак зараз вони затребувані набагато менше. Їм
  Що таке трейлер фільму. Для чого він потрібен
  Що таке трейлер фільму. Для чого він потрібен
  Трейлер фільму в сучасному киноматографе - невід'ємна частина процесу представлення продукції широкій публіці. Важливість та популярність трейлерів.
  Що читає сучасна молодь?
  Що читає сучасна молодь?
  Що читає сучасна молодь? "А чи читає вона взагалі?" - запитають багато. Як показують останні соціологічні дослідження, так, читає. І завдяки
  Закладки для книг з паперу
  Закладки для книг з паперу
  Школярі досить багато часу проводять за підручниками та іншими книгами. Щоб їм було легше працювати з ними, можна зробити закладки своїми руками - і
  Весілля під час вагітності
  Весілля під час вагітності
  Причин, за якими пара вирішує зареєструвати свої відносини, існує безліч. Одна з них - це вагітність жінки. Деякі, особливо люди старшого віку,