Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць

Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць

4-12-2018, 10:23
2383
0
Анімалістичні прикраси з бісеру - вироби у вигляді різних тварин і комах, чия забарвлення будується на контрастній гармонії, до цих пір дуже популярні. Дротяна основа дозволяє надавати виробу будь-яку форму, а колірна гармонія стеклярусу робить його надзвичайно ефектним. Якщо ви хочете навчиться виконувати своїми руками незвичайні брошки, ця стаття для вас. У ній ми розповімо, як зробити ящірку з бісеру швидко і просто, уявімо докладні схеми роботи і дамо необхідні рекомендації. Сподіваємося, наші поради виявляться корисними.
Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць

Що потрібно підготувати для створення анімалістичної брошки?

Для виконання ящірки вам потрібно:
 • бісер двох відтінків зеленого кольору;
 • 2 чорні бісеріни для очей;
 • дріт;
 • заготівля для брошки;
 • ножиці.
 • На виготовлення цієї поробки вам не потрібно велика кількість намистин, тому рекомендуємо купувати більш дорогий, якісний чеський бісер, розфасований в невеликі пакетики.


  Китайські аналоги коштують дешевше, але часто мають неоднорідну структуру і різняться за формою. Для однієї невеликої брошки краще не скупитися на добрий матеріал.

  Починаємо роботу над брошкою "Ящірка"

  Підготувавши все необхідне, приступаємо до створення. Тіло ящірки починаємо нанизувати на дріт з голови, яка виконується з чотирьох-шести рядів. Починаємо з трьох намистин першого ряду, в кожному наступному збільшуючи кількість бісерін на одну. При виготовленні останнього ряду голови слід оформити очі з чорних бісерін, набираючи їх другий і передостанній в ряду. У роботі над виробом використовують наступну схему ящірки з бісеру.
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
  Тулуб ящірки будується з десяти-чотирнадцяти рядів, залежно від бажаного розміру. Перші три-чотири ряди містять по п'ять бісерін, наступні п'ять-шість рядів - по сім, а потім два ряди - знову по п'ять штук. У кінцевому відділі тулуба робиться один або два ряди з трьох намистин.


  Хвіст ящірки виконується з такої ж кількості рядів, що і тулуб. Кожен з них складається з двох бісерін, при цьому обидва кінця робочого дроту пропускаються назустріч один одному. Завершується створення хвоста введенням кінців дроту через одну бісерину з подальшим її скручуванням. Залишилися кінці дроту ховаються і обрізаються.

  В'яжемо кінцівки для нашої ящірки з бісеру

  Схема роботи над лапками така. Беремо бісер темно-зеленого відтінку. Нанизуємо На дріт 3 намистини, відступивши від краю 10 мм. Вільним кінцем заплітаємо останню намистину і пропускаємо через дві інші. Далі відгинаємо цей кінець і нанизуємо на нього бісеріни середнього пальця. За таким же принципом виконується останній палець. Підстава лапки ящірки робимо спочатку з двох бісерін, при цьому кінці дроту протягуємо назустріч один одному, а потім з трьох. На заключному етапі роботи над лапкою кінці дроту скручуються. За аналогією з першою виконуються ще три точно такі ж лапки.
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць

  Заключний етап

  Виконавши всі необхідні елементи, приступають до складання виробу. До тулуба прикріплюють лапки (на схемі ящірки з бісеру ці місця позначені стрілками). Готового виробу надають хвилеподібну форму, що імітує тіло ящірки в русі. Аплікацію закріплюють на заготовці для брошки і насолоджуються результатом. Плетіння з бісеру ящірки завершено.
  При бажанні композицію можна ускладнити, використовуючи при виготовленні тулуба кілька гармоніюють відтінків. При цьому важливо стежити за збереженням симетрії малюнка. Тепер ви знаєте схему ящірки з бісеру і можете сміливо використовувати її у своїй роботі. Творчих вам успіхів!

  Ще один варіант плетіння ящірки для початківців майстрів

  Пропонуємо вашій увазі дуже просту схему створення анімалістичної аплікації. Така невелика ящірка стане відмінним аксесуаром, наприклад брелок для телефону або ключів. Рекомендуємо працювати над цим виробом спільно з вашою дитиною, цікаве заняття обов'язково його захопить. Для виконання маленької ящірки знадобиться шматок тонкого дроту і невелика кількість зеленого бісеру. При бажанні можете використовувати додаткові кольори. Так ви отримаєте більш нарядний саморобку. Працювати будемо за такою схемою ящірки з бісеру.
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
  Починаємо плетіння з голови, набираючи спочатку три намистини. Через дві з них протягуємо обидва кінця робочого дроту. Далі працюємо за поданою схемою, труднощів виникнути не повинно. Уважно вважаємо кількість намистин. Зверніть увагу, що голова складається з 5 рядів, тулуб - з 8 а хвіст - з 10. При цьому в останніх чотирьох рядах нанизується всього по одній бусинці. В кінці роботи дріт закріплюємо і скручуємо. Ось і готова наша маленька ящірка з бісеру. Схема плетіння вкрай проста і доступна навіть для дитини. Займайтеся творчістю разом, розвиваючи талант ваших дітей. Успіхів!
  Читайте також
  В'язана серветка
  В'язана серветка "Соняшник" гачком: схема і опис
  З давніх часів відомо, що в будь-якому інтер'єрі важливі дрібні і, на перший погляд, незначні деталі. Саме вони надають витонченості, краси та
  В'яжемо кардиган-кокон своїми руками
  В'яжемо кардиган-кокон своїми руками
  Індустрія моди пропонує нам безліч цікавих і оригінальних речей, які виконуються настільки просто, що доступні навіть початківцям майстрам. В поданій
  Текстильна брошка - красиве і просте прикраса
  Текстильна брошка - красиве і просте прикраса
  Брошка - це декоративна композиція або ювелірний виріб, який можна прикріпити до одягу за допомогою шпильки. Вони можуть бути будь-якої форми, але
  Вироби з гудзиків своїми руками
  Вироби з гудзиків своїми руками
  Діти дуже люблять майструвати різноманітні вироби. Це бажання треба всіляко заохочувати, оскільки воно допомагає дитині швидше і краще розвиватися.
  Вироби з шишок своїми руками
  Вироби з шишок своїми руками
  Шишки - прекрасний природний матеріал для виробів. Вони легкі і зручні в роботі, до того ж добре поєднуються з іншими матеріалами. Ми пропонуємо