Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як правильно вибираються ескізи для випалювання

Як правильно вибираються ескізи для випалювання

4-12-2018, 15:16
2394
0
Випалювання по дереву використовується для декорування поверхонь. Тема для формування малюнка може бути абсолютно будь-який, відмінність полягає в складності виконання. Спочатку варто підготувати ескіз для випалювання, який потім переносяться на дерево. Наступним етапом здійснюється сам процес випалювання, де потрібно застосувати всі майстерність роботи з випалювачем.

Що входить в набір для випалювання

Щоб приступити до роботи без проблем, можна придбати набір для випалювання по дереву в спеціалізованому магазині. Комплект може складатися з різних предметів – все залежить від рівня професіоналізму. Продаються набори навіть для дітей, де сам випалювач пристосований для початкового рівня і повністю безпечний. Існують професійні комплекти для художнього випалювання.


Як правильно вибираються ескізи для випалювання
Набір середнього рівня може містити таку комплектацію:
 • Прилад для випалювання по дереву середньої потужності.
 • Комплект насадок.
 • Ескізи для випалювання, які вже нанесені на дерев'яну основу.
 • Кілька рамок для готових виробів.
 • Підставка під випалювач.
 • Комплектація може бути і інший – все залежить від потреб майстра, якості і ціни.

  Як сформувати ескіз на дерев'яній основі

  Іноді виникає проблема з перенесенням ескізу для випалювання на дерев'яну основу. Особливо якщо немає таланту художника. Є кілька способів перенесення рисунка на дерево. Якщо дошка надалі буде використовуватися виключно в декоративних цілях, то можна використовувати кілька способів:
 • Потрібно роздрукувати на принтері вподобаний малюнок. Прикласти його фасадної стороною до дошки. Змочити ватний диск ацетоном, і добре притискаючи малюнок до основи, протерти папір з зовнішньої сторони. Акуратно прибрати лист. На дереві пропечатаются чорнило.
 • Ескіз можна перенести на дощечку з паперу за допомогою копірки. Укласти на дерев'яну заготовку копірку, зверху помістити малюнок, і з допомогою ручки обвести кожен елемент. Так залишиться основа малюнка для випалювання.
 • Якщо малюнок невеликий, то можна контури ескізу покрити чорнилом та передрукувати на дошку. Працювати треба швидко, так як така фарба моментально висихає, і акуратно, щоб не змазати контури в процесі передруку.
 • Як правильно вибираються ескізи для випалювання
 • Прості малюнки можна перенести на основу з допомогою простого олівця, який в процесі випалювання повністю перекрито.
 • Безпечним варіантом стане техніка продавлювання. Додати малюнок на основі і обвести всі контури ручкою. На дереві залишаться продавлені сліди, які потім можна обвести олівцем.
 • Підійде спосіб перемальовування. Укласти поруч малюнок і дошку, а між ними перпендикулярно поставити скло. Олівцем обвести відображення малюнка на заготовку.
 • Які ескізи для новачків стануть актуальними

  Якщо купується перший набір для випалювання по дереву, варто звернути увагу на складність представлених у ньому малюнків. Рівень можна визначити по кількості та виду насадок для випалювача. На етапі навчання краще вибирати прості варіанти зображень.


  Як правильно вибираються ескізи для випалювання
  Які ескізи для випалювання по дереву для початківців варто вибирати без сумнівів:
 • Використовувати малюнки, на яких немає тіні і півтіні. Елементарний ескіз без художніх ефектів.
 • Всі елементи зображення повинні бути великими і простими, а лінії - плавними і точними.
 • Краще використовувати абстрактні зображення, на яких не буде видно можливі помилки.
 • Простими варіантами є всі без винятку дитячі малюнки, які можна взяти з будь-якої книги казок або розмальовки. Ескізом можуть служити картинки з журналів, кросвордів-судоку і будь-яких інших джерел.

  Найпопулярніші ескізи для випалювання

  Іноді дуже складно вибрати певний ескіз для випалювання. Причиною такої розгубленості може стати недосвідченість, відсутність художнього смаку або невизначеність точного тематики майбутньої картини. Точно визначитися з вибором допоможуть кілька простих порад:
 • Спочатку варто визначитися з рівнем своєї майстерності. Від цього буде залежати вибір картинки за рівнем складності.
 • Малюнок варто підбирати і у відповідності з параметрами інструмента і видами насадок.
 • Варто врахувати, який обробці надалі буде піддаватися готова картина.
 • Потрібно оцінити габарити таблички, на якій планується розміщення майбутньої картини.
 • Далі потрібно визначити подальшу функціональну особливість картини: декорування окремого елемента, прикраса інтер'єру, використання у вигляді кухонного начиння.
 • Вибрати підходящу для перерахованих вище пунктів тематику.
 • Як правильно вибираються ескізи для випалювання
  Найпопулярніші варіанти для роботи з деревом. Особливою популярністю користуються ескізи тварин для випалювання. Дуже активно майстри використовують квіткові та рослинні мотиви. Абстракції і морські теми менш популярні, але все ж присутні в роботах багатьох майстрів.
  Читайте також
  Дитячий костюм Тора своїми руками
  Дитячий костюм Тора своїми руками
  Наближається Новий рік, низка новорічних ранків, ялинок і карнавалів. У нашій статті ми розповімо, як зробити костюм Тора своїми руками. Які
  Захоплююча творчість: 2 способи малювання зубною щіткою
  Захоплююча творчість: 2 способи малювання зубною щіткою
  Мабуть, всі діти люблять малювати яскраві та кумедні картини. Найчастіше для цього заняття використовуються звичні олівці, фломастери і фарби. Проте
  Як намалювати будинок?
  Як намалювати будинок?
  Намалювати красивий будинок правильних форм, а також пропорцій не так-то просто. Всі хлопці обожнюють малювати, і подібні ідеї обов'язково припадуть
  Картини з пластиліну
  Картини з пластиліну
  Для того, щоб створювати картини з дітьми не обов'язково брати в руки олівці або фарби, можна скористатися й іншими матеріалами, наприклад,
  Осінні малюнки для дитячого садка
  Осінні малюнки для дитячого садка
  Осінь не втомлюється вражати нас своїм багатством і красою! Скільки яскравих кольорів присутній в цій порі року. Неможливо втриматися, щоб з дитиною
  Дитячі малюнки тварин
  Дитячі малюнки тварин
  Діти дуже люблять малювати. І всі хлопці люблять тварин, тому дитині завжди можна запропонувати зобразити улюблену тваринку. А малювати їх зовсім