Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити зомбі з пластиліну для себе

Як зробити зомбі з пластиліну для себе

4-12-2018, 15:48
1727
0
Пластилін – це найдоступніший і простий для роботи матеріал, з якого можна створити найрізноманітніші фігури. Любителі онлайн-ігор з задоволенням відтворюють картини вподобаних епізодів. Такий варіант підходить і для ліплення героїв з гри «Зомбі проти рослин».

Підготовка перед роботою

Щоб визначитися з тим, як зробити зомбі з пластиліну, потрібно запастися потрібними інструментами і матеріалами. Щоб працювати з пластиліном, потрібно підготувати лише кілька інструментів:
 • Дошка для ліплення.
 • Ніж для поділу шматочків.
 • Спеціальні лопатки для відтворення дрібних деталей.
 • Вибір пластиліну має також величезне значення. Потрібно вибрати пластичний матеріал не занадто яскравих кольорів, так як сюжет не блищить яскравими фарбами. Пластилін повинен легко розминатися. Також можуть знадобитися додаткові декоративні елементи, наприклад бісер, папір.


  Принцип створення зомбі згідно з грою

  Спочатку потрібно уважно вивчити будову зомбі. Для цього достатньо переглянути гру і вибрати персонажа. Тільки так можна зрозуміти, як зробити зомбі з пластиліну:
 • Краще почати з голови. Ця частина тіла героїв гри найбільша і проста. З сірого пластиліну скачати кулю. Два маленьких кульки з білого пластиліну сплюснуть – це очі. Зіницями можуть стати дві бісеринки чорного кольору. Деталі особи виконати за допомогою лопаток.
 • Тулуб можна зробити з дроту.
 • На скелеті варто сформувати елементи одягу. У більшості зомбі це коричневий піджак і обірвані у низу зелені штани.
 • Як зробити зомбі з пластиліну для себе
  Дрібні елементи легко створити за допомогою спеціальних лопаток.


  Як зробити рослини з пластиліну "Зомбі проти рослин"

  Багатьом знайома ця гра. Щоб визначитися з тим, як зробити "Рослини проти зомбі" з пластиліну, потрібно також вибрати макети, а потім приступати до роботи:
  Як зробити зомбі з пластиліну для себе
 • Спочатку потрібно зробити стебло-основу, яка буде зафіксована в квітковому вазоні. Можна обмотати дріт гофрованої папером зеленого кольору. Квітковий горщик можна зробити з пластиліну.
 • Далі формується бутон, де вимальовуються всі пелюстки і мордочки рослин. Принцип створення пелюсток залежить від виду рослини.
 • Пелюстки теж потрібно зробити з пластиліну. Слід підготувати невеликий шматочок матеріалу для ліплення та надати йому необхідну форму. Прожилки легко намалювати спеціальною лопаткою.
 • Якщо потрібно виготовити фрукти, які фігурують у грі, то тут проблем не повинно виникнути. Всі фігури прості і не вимагають особливих вмінь.
  Читайте також
  Майнкрафт з пластиліну
  Майнкрафт з пластиліну
  Дітям дуже подобається ліпити з пластиліну улюблених героїв казок, мультфільмів або ігор. Сьогодні ми приймемось за створення головних героїв всіма
  Як зробити з пластиліну динозавра?
  Як зробити з пластиліну динозавра?
  Загадковий світ динозаврів приваблює дітей всіх віків. І малюкові безсумнівно хочеться мати фігурку доісторичного гіганта для ігор. У нашій статті ми
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Ліплення тварин із пластиліну дозволяє малюкам більше дізнатися про братів наших менших і навколишньому світі. Запропонуйте дитині зліпити милого
  Як зробити будиночок з пластиліну?
  Як зробити будиночок з пластиліну?
  Діти люблять ліпити з пластиліну фігурки тварин або улюблених казкових героїв. Але адже багатьом з них потрібен будиночок. А як його зліпити, дитина
  Як зробити з пластиліну поні?
  Як зробити з пластиліну поні?
  Мультфільми про маленьких поні - одні з найулюбленіших у сучасних дітей. Вони дуже люблять стежити за пригодами маленьких конячок і хочуть оточити
  Ліплення з пластиліну для дітей
  Ліплення з пластиліну для дітей
  Ліплення з пластиліну - цікаве заняття, яке може зацікавити не тільки дітей, але і дорослих! А ще це неймовірно корисно для маленьких дитячих ручок!