Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Колаж: приклад створення Карти бажань

Колаж: приклад створення Карти бажань

5-12-2018, 09:20
816
0
Ні для кого не секрет, що думки – це життєвий двигун. Позитивний настрій допомагає в досягненні цілей та виконанні бажань, а негативні емоції і лінь руйнують самі грандіозні плани. Тому приклад - колаж мрій, який можна скласти. Він допомагає визначити життєві цілі і знайти шляхи реалізації. Створити яскравий наочний план можна різними способами.

Що таке колаж бажань

Колажі бажань, приклади яких можна подивитися на фото, ще називають «Картою скарбів», «Газетою щастя», «Плакатом бажань». Можна зустріти й інші найменування або придумати свою. Суть в тому, що це - візуалізація мрії, свого щасливого майбутнього.
Колаж: приклад створення Карти бажань
Уява – це інструмент, яким користується людина, щоб досягти бажаного. Мета ясна, коли її можна уявити. Картинки і зображення, використовувані при створенні колажу, допомагають позначити головні пункти для самопрограмування.


Можна створити річний колаж, в якому відображені завдання на рік, що стосуються різних аспектів життя. Або тематичний, спрямований на вирішення конкретного завдання, наприклад, схуднення. Принцип побудови колажу, приклад якого буде розглянуто нижче, аналогічний в кожному випадку. Також фахівці виділяють індивідуальні та сімейні варіанти. У першому випадку людина ставить перед собою цілі і завдання, а у другому – це стосується всієї сім'ї. Колективні плакати створюються з участю всіх діючих осіб, з урахуванням загальних потреб і побажань. Такі варіанти підсилюють енергетику виконання мрії багаторазово.

Коли приступати до виконання

Важливо відчувати, що можна приступити до виконання колажу. Наприклад Новий рік, день народження. Ці дати наповнені святкової магією і вірою в чудеса. Також сприятливі перші п'ять днів молодика. Можливо, Всесвіт сама підкаже час, пославши сигнал, в цьому випадку потрібно не чекати, а приступати до роботи.


Колаж: приклад створення Карти бажань

Матеріали

Щоб зробити колаж, прикладом якого можуть послужити історії досягли таким способом успіху людей, потрібно зовсім небагато матеріалів. Необхідно взяти чистий аркуш. Це може бути ватман або його половина. На великій площі можна розмістити всі свої плани, і вони при цьому не будуть виглядати хаотично. Також знадобиться особиста фотографія, на якій людина посміхається, задоволений життям, йому добре. Ще потрібні вирізки з журналів, рекламних буклетів, роздруківки з Інтернету. Важливо, щоб картинки були чіткими, яскравими, бажано кольоровими. На них не повинно бути негативу. Можна підготувати життєстверджуючі цитати. Для роботи знадобляться також ножиці, клей, маркери, фломастери, олівці. Збір матеріалів може зайняти декілька днів і навіть тижнів, щоб візуалізувати всі пункти колажу з прикладу.

Творчий процес

Коли всі матеріали підготовлені, потрібно налаштуватися на творчий творчий процес. Не можна сідати за роботу в поганому настрої, важливий позитивний настрій. Розкласти перед собою всі підготовлені заготовки і почати роботу. У центрі ватману розмістити особисту фотографію. Навколо розташувати зображення головних цілей, а краю аркуша заповнити довгостроковими планами. Робити це потрібно таким чином, щоб не залишалося чистих просвітів. У мрії не повинно бути білих плям.
Фломастером зробити написи на колажі. Наприклад, на зображенні автомобіля мрії – «Моя нова машина». Всі фрази повинні бути в теперішньому часі. В них не повинно бути заперечення. Не треба писати «Я не хочу хворіти», правильно – «Я здоровий». Не «Я хочу багато грошей», а «Мій перший мільйон». Якщо у мріях придбання нерухомість, то не потрібно вирізати першу-ліпшу картинку, потрібно підібрати таке зображення будинку, в якому дійсно хочеться жити.
Колаж: приклад створення Карти бажань
Якщо в планах знайти другу половину, то варто підібрати символічні зображення закоханих пар, сердечка, голубів та іншу атрибутику. Не варто вклеювати фото улюбленого актора. Не можна змусити іншу людину полюбити проти волі. Потрібно будувати реальні відносини.

Колаж з фен-шуй

В такому стані колаж бажань буде працювати. Але якщо його зробити за правилами давньокитайського вчення фен-шуй, то дію вищих сил буде направлено по всіх напрямах. Як правильно зробити колаж, приклад розглянемо докладно. Чистий лист будь-якого зручного формату потрібно розділити на 9 рівних секторів, як у грі хрестики-нулики. Для цього потрібно використовувати олівець і лінійку. Написати назву кожного сектора. У центрі сектор «Я, здоров'я», праворуч центральна осередок – «Діти, творчість», зліва по центру - «Відносини з близькими, друзями», верхній центральний квадрат – «Слава і успіх», а нижній – «Кар'єра». Верхній правий кут присвячений любові і шлюбу, верхній лівий – багатства і добробуту. Нижній лівий кут – «Знання, подорожі», а нижній правий – «Помічники і заступники». Написи робити треба красивим почерком.
В кожному секторі написати своє заповітне бажання, відповідне спрямованості клітинки, але робити це потрібно не у вигляді прохання, а у вигляді затвердження та подяки. Писати не «Я хочу знайти надійних покровителів», а «Мій Ангел-охоронець допомагає мені» або «Володимир Володимирович благоволить мого бізнесу». Рекомендується одні з секторів залишити без бажання, але це не означає, що в цьому напрямку не буде змін, просто в житті повинно бути місце сюрпризу.
Колаж: приклад створення Карти бажань
Кожен квадрат заклеїти фоновим малюнком із зображенням відповідних елементів. Так, в зоні багатства можна розмістити картинку з валізою грошей або горою золотих злитків. Розділ сімейних відносин прикрасити сердечками або символами гармонії, в зоні подорожей помістити фото піщаних пляжів або лісових масивів. Не повинно залишатися вільного чистого простору. Тепер настала пора приклеювати картинки з бажаннями. У центрі - розмістити свою фотографію. Знімок повинен бути зроблений в сприятливий момент життя. Бажано, щоб на ньому були й інші члени сім'ї чи близькі люди. Якщо мрією є красива струнка фігура, можна приклеїти вирізку фотомоделі зі своїм обличчям.

В секторі любові розташувати сімейне фото або картинку закоханої пари. Якщо у мріях купити автомобіль, то потрібно помістити вирізку з машиною, яка рухається зліва направо – вперед до мрії. На тлі будинку наклеїти фігурки його майбутніх задоволених мешканців. Якщо в мріях отримати великі гроші, то потрібно зобразити себе з пачкою купюр в руці. В секторі, присвяченому дітям, потрібно наклеїти сімейне фото з дітьми, а якщо їх немає, то зображення малюка, лелеки, капусти, дитячих атрибутів. У кожному відсіку рекомендується зробити написи, девізи або пояснення. Наприклад, «Моя шикарне весілля», «Наш затишний будинок», «Щасливе сімейство», «Моя високооплачувана робота» Фантазія підкаже, як заповнити всі пункти колажу. Правильний приклад можна подивитися, але копіювати в точності не потрібно – у кожного своя доля і бажання.

Заряд колажу

Коли всі пункти заповнені і результат задовольняє і приносить радість, потрібно завізувати план. Можна розписатися в нижньому кутку і поставити дату або залишити відбиток руки. Якщо робота колективна, то кожен учасник повинен поставити свій автограф.
Колаж: приклад створення Карти бажань
Щоб цілі досягалися, вони повинні бути завжди перед очима, тому готовий колаж потрібно повісити на стіну. Згідно з ученням фен-шуй, це потрібно зробити в західній частині будинку. Але якщо такої можливості немає, то можна розмістити біля ліжка, щоб, прокидаючись і засинаючи, бачити картину. Так підсвідомість буде шукати шляхи реалізації проекту. Можна сфотографувати колаж і розмістити на заставці телефону або комп'ютера. Бажання, що йде від душі і приносить користь, збудеться неодмінно. Не потрібно думати над тим, як цього домогтися, потрібно лише мріяти, а Всесвіт підкаже шлях.
Читайте також
Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
Як створити з пляшки свиню-скарбничку. Перелік матеріалів, які можуть знадобитися. Покрокове керівництво по створенню вироби. Рекомендації: як
Як прикрасити кабінет до Нового року своїми руками?
Як прикрасити кабінет до Нового року своїми руками?
Офіс великої корпорації — це територія бізнесу і успіху, так що прикрашати його найпростішими виробами з паперу, зробленими на швидку руку, не
Альбом для новонародженого
Альбом для новонародженого
Сучасні батьки фотографують своїх чад завжди і скрізь. Але не варто зберігати це «багатство» в електронному вигляді - купіть альбом для
Час мріяти
Час мріяти
Початок літа Прекрасне, дивовижне, непередбачуване час! Вранці можна прокинутися від співу птахів, вдень сонечко приносить довгоочікуване тепло -