Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації

Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації

18-12-2018, 16:26
533
0
Сучасна людина мало знайомий з поняттям дефіциту. Товарний достаток, яке можна спостерігати на полицях магазинів, що дозволяє покупцеві вибрати для себе практично будь-яку річ. Головне, щоб вартість відповідала можливостям його гаманця. Але часом товар, будь то іграшки або одяг, посуд або косметика, не відповідає пред'явленим до нього вимогам. Найчастіше всі ці речі виготовляють в масовому виробництві з дешевих матеріалів, що позначається на їх якості. Також товар, запропонований сучасними виробниками, можна сказати, зроблений без душі. І це не влаштовує більшість покупців. Саме тому в багатьох країнах все більшої популярності набувають товари, зроблені вручну. Одними з них є в'язані речі, на виробництві і реалізації яких цілком можна зробити прибутковий бізнес.


Оплачуване хобі

Кожен з нас мріє відволіктися від рутини повсякденних справ, відпочити тілом і душею, а також не забути виділити час на власний розвиток. Прекрасним засобом для цього служить хобі. Але займатися ним можна не тільки для того, щоб відпочивати душею. Оплачуване хобі може стати прекрасною роботою. Наприклад, виконуючи свою улюблену справу, не складно відкрити бізнес з мінімальними вкладеннями, зайняти нішу в індустрії розваг, організувати торгівлю з використанням мережі Інтернет або розглянути безліч інших досить цікавих напрямків.
Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації
Відмінною ідеєю, що дозволяє заробити гроші для жінки, яка любить рукоділля, може стати в'язання на дому. Виготовлення цікавих речей, одягу, м'яких іграшок і багато чого іншого здатне не тільки принести задоволення, але і непоганий заробіток. Причому всі ці товари по праву будуть вважатися унікальними і дизайнерськими.


Основні пристосування

Як заробити на хобі - в'язання? Для цього знадобиться визначитися, чим буде виконуватися така робота. Багатьом здається, що в'яжуть рукодільниці тільки спицями. Однак для створення речей з пряжі і ниток існують і інші пристосування.
 • Гачок. В'язати з його допомогою набагато зручніше. Справа в тому, що на гачку, як правило, знаходиться лише остання петля зі всього ряду. І навіть у тому випадку, якщо вона несподівано вислизне, її неважко підібрати назад. Перев'язувати половину вироби при цьому не буде потрібно.
 • Спиці. Вони бувають різними. Є кругові спиці. Використовують їх для виготовлення безшовних речей. Працюють рукодільниці і з прямими спицями, яких у комплекті може бути дві або п'ять. При використанні першого варіанта в'яжуть шарфи, пальто, шалі, шапки і багато іншого. Набір з п'яти спиць застосовують при виготовленні безшовних шкарпеток, рукавів і маленьких дитячих речей.
 • В'язальна машина. Подібний пристрій не варто порівнювати з якимось величезним промисловим агрегатом. В'язальна машина для будинку – це досить компактна річ, розмістити яку нескладно на підвіконні або на письмовому столі.
 • Руки. Вони також здатні стати прекрасним інструментом для в'язання. На руки, немов на спиці, намотують пряжу, пров'язуючи петлі і продевая нитка з допомогою пальців.
 • Який інструментарій варто підібрати того, хто задається питанням «Як заробити в'язанням на дому»?. Остаточний вибір буде залежати від того, який вигляд виробу буде проводитися рукодільницею.

  Вибір ніші

  Чи можна заробити на в'язанні? Для того щоб хобі приносило бажаний дохід, знадобиться дати оцінку рівню попиту на пропоновані рукодільницями речі. При виборі своєї в'язального ніші можна почати виготовляти ті товари, які користуються популярністю у покупців, або ж приступити до виготовлення унікальних продуктів. Перший варіант враховує споживчий попит. Саме тому він здається більш надійним. Однак, пішовши по цьому шляху, майстрині неодмінно доведеться зустрітися з жорсткою конкуренцією. При цьому існує реальна загроза того, що її товар залишиться непоміченим серед безлічі пропозицій. Що стосується унікальних речей, то тут все інакше. Їх виготовлення дозволить виділитися, зайнявши при цьому вільну нішу. Але і тут існують певні складності. Адже заздалегідь просто неможливо оцінити попит споживачів на подібні вироби.

  Вибір кінцевого продукту

  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах? Для організації такого бізнесу можна підібрати для себе виготовлення:
 • Одягу. Це можуть бути сукні і светри, кардигани і жилети, укорочені топи, жакети, шорти і т. д.
 • Аксесуарів. У їхньому списку знаходяться пов'язки на голову і шапки, шарфи і рукавиці, снуди і шалі, тапочки, шкарпетки, рюкзаки та сумки, краватки-метелики, шкарпетки і т. д.
 • Речей для дому. Сюди входять пледи і ковдри, «одяг» для чайників і кухлів, прихватки і чохли на стільці, серветки для сервірування, фігурні подушки і наволочки, ковдри та фіранки, «хвости русалки» і корзини для зберігання, чохли на дверні ручки і органайзери, гамаки і кашпо.
 • Предметів декору. Серед таких речей знаходяться панно і картини, світильники та гірлянди, мандали, в'язані фігурки, «опудала тварин.
 • Товарів для дітей. Вельми популярні у покупців трусики для підгузків, пінетки, ляльки, іграшки, мобілі для ліжечок, брязкальця та іграшки-напальчники.
 • Різних товарів. Сюди відноситься «одяг» для кішок і собак, пов'язки на очі для сну, лежанки для домашніх улюбленців, чохли для окулярів.
 • Наведений вище перелік є далеко не повним.
  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації
  Однак і він наочно демонструє різноманітність речей, які можуть бути запропоновані організатором в'язального бізнесу.

  Оцінка купівельного попиту

  Чи можна заробити на в'язанні? Зрозуміло, так. Однак вибираючи для себе нішу в цьому бізнесі, рукодільниця повинна неодмінно оцінити попит покупців на продукцію.
  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації
  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах? Для цього не можна зосереджуватися на виробництві, наприклад, тільки книжкових закладок або чохлів для чайників. У цьому випадку можливі труднощі в реалізації виробів. Адже подібні речі є досить специфічними, і очікувати високих продажів не варто. Як почати заробляти на в'язанні? Для цього рекомендується розширити свій асортимент, пропонуючи покупцям не тільки ті товари, які користуються в них підвищеним попитом, але і деякі унікальні речі, здатні виділити майстра на ринку. Прикладом тому може служити виробництво предметів декору для дому. На їх виготовленні найбільш вигідно заробляти в'язанням гачком. У цьому випадку залучити аудиторію здатні кашпо, кошики для зберігання, чохли на стільці. Також ніша може бути обмежена плетеним текстилем, тобто пледами, наволочками і фігурними подушками.

  Визначитися з вибором продукції дозволить вивчення пропозицій на ринку. Проводячи таку роботу, необхідно вивчити ті в'язані вироби, які пропонуються іншими рукодільницями. При цьому слід розглянути найбільш успішні інтернет-профілі та проаналізувати їх роботу (цінову політику, маркетинг, пропозиція, асортимент тощо).

  Розмір доходу

  Скільки заробляють на в'язанні? Це один з основних питань подібного бізнесу, який дозволить визначитися з тим, чи варто починати цю справу. Однак назвати конкретну суму досить складно. Кінцевий результат буде формуватися під впливом безлічі різних факторів, а саме цінової політики, вільної ніші, ефективності реклами, кількості випущених виробів і т. д. Варто розглянути досвід деяких майстринь, бізнес з в'язання яких здатний стати для будь-рукодільниці чудовою мотивацією до початку своєї справи. Наприклад, заробити на в'язанні дитячих речей змогла жінка з США Хейді Мей. Вона займається продажем в основному в'язаних шапок з вушками різних звірів. Перші чотири роки роботи принесли її магазину дохід, що перевищує 300 тис. дол.
  А одна з рукодільниць з Туреччини займається продажами зручних в'язаних сумок і чохлів для ноутбуків. Протягом року вона реалізує до 160 замовлень, що дозволяє їй забезпечити річний обсяг виручки у розмірі 5 тис. доларів. Йоко Джебран - майстриня з Атланти - змогла всього за кілька років своєї роботи продати понад трьох тисяч пов'язаних власними руками шарфів. На сьогоднішній день її бізнес дозволяє їй заробляти приблизно 140 тис. доларів протягом одного року. Успішно заробляють на в'язанні і російські жінки. Прикладом тому може послужити Дар'я Нікуліна. Вона перша придумала виготовляти іграшки-развивашки з пряжі. На сьогоднішній день основним джерелом його прибутку є реалізація майстер-класу, завдяки якому всі бажаючі можуть самі спробувати себе в цьому бізнесі. За твердженням Дар'ї, подібний в'язальний інфобізнес дозволяє їй мати стабільний дохід для забезпечення сім'ї. В цілому у більшості майстринь щомісячний заробіток від в'язання становить від 30 до 40 тис. руб.

  Що необхідно для початку своєї справи?

  Як заробити гроші на в'язанні? Всі найбільш успішні майстри рекомендують новачкам почати ставитися до свого хобі як до бізнесу. Для цього знадобиться провести деяку організаційну роботу. Наприклад, створити власний бренд, просуваючи його за допомогою Інтернету. Також необхідно організувати доставку товарів. Знадобиться створення свого стилю і унікального пропозиції, яке дозволило б виділитися на ринку. А також, як і в будь-якому іншому стартапі, бути готовим працювати не тільки багато, але і з натхненням.
  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації
  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах? Для цього умільці потрібно визначитися з наступним:
 • Наскільки їй подобається в'язати? Чи є виконання такої роботи короткочасним творчим поривом або без в'язальної машини, спиць і гачка вона себе просто не мислить? А може бути, жінка і зовсім не хоче цим займатися, але ж заробляти якимось чином все ж потрібно? Визначення власних позицій є дуже важливим етапом у вирішенні питання про відкриття бізнесу. Якщо кожен новий замовлення жінка буде сприймати не інакше як тортури, то подібне ставлення неодмінно відчують покупці, що призведе до негативного результату.
 • Наскільки якісно вона в'яже, і наскільки гарними виходять виконані нею вироби? Для відповіді на це запитання рекомендується не обмежуватися власним думкою, яка може бути досить суб'єктивним. Краще вибрати форуми в Інтернеті або великі спільноти, які перебувають в соціальних мережах. Там і слід виставити свої роботи. По отриманим «лайкам» і коментарям відразу все стане зрозуміло.
 • Наскільки швидко вона в'яже? Якщо виготовленням однієї пари шкарпеток жінка займається протягом двох тижнів, то навряд чи вона зможе на цьому заробити. Якщо ж на таку роботу їй достатньо відвести всього пару годин, і при цьому вона виконується із задоволенням і з усмішкою, то в такому разі бізнес неодмінно виявиться результативним.
 • Чи Готова вона спілкуватися із замовниками, які бувають дуже різними?
 • Скільки часу вона готова приділяти в'язання і зможе чимось поступитися заради цієї справи?
 • Отримання і поліпшення навичок

  Як заробляти на в'язанні? Для цього необхідно мати, насамперед, основними навичками цієї справи. Тим не менш часом навіть досвідчені майстрині стикаються з необхідністю навчання. Наприклад, рукодільниця, яка завжди брала в руки спиці, може задатися питанням «Як заробити на в'язанні гачком?». Або їй хочеться освоїти виготовлення виробів на в'язальної машині, певну техніку. Для вирішення цього питання знадобиться пройти навчальні курси. Їх вартість буде залежати від програми, числа академічних годин, а також від форми занять, яка може бути як індивідуальною, так і груповою.
  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації
  Наприклад, того, хто задається питанням «Як заробляти на в'язанні спицями?», базовий курс по освоєнню цього напрямку обійдеться приблизно в 6 тис. руб. Індивідуальне навчання виконання виробів за допомогою машин – від 15 до 20 тис. руб. Пропонується навчитися плетінню і на відеокурсу. В цьому випадку вартість повного комплекту лекцій складе близько 3 тис. руб.

  Відкриття бізнесу

  Як заробляти на в'язанні? Для цього після проходження описаних вище етапів знадобиться зареєструватися як ІП. Після цього в соцмережах слід створити акаунти майстерні. При цьому рекомендується використовувати відразу декілька майданчиків для просування виробів. Далі розробляється маркетингова стратегія, яка передбачає активне просування всіх облікових записів.

  Стартовий капітал

  Скільки потрібно грошей, щоб почати заробляти в'язанням гачком, спицями або за допомогою спеціальної машини? Це питання є одним з найбільш популярних у тих, хто вирішив вийти на даний ринок. Основною статтею витрат при відкритті бізнесу по виготовленню та реалізації плетених виробів є купівля обладнання, а також витратного матеріалу. Список інструментарію залежатиме від техніки виконуваних робіт. Це можуть бути набори крючков, спиць і т. д. Але того, хто планує виконувати велику кількість замовлень, рекомендується придбати в'язальну машину. Вартість такого апарату складе приблизно 20-40 тисяч рублів. При наявності фінансів майстриня зможе вибрати для себе модель і подорожче - за 100 тис. руб. Такі в'язальні машини використовуються у фабричному виробництві. Розглянемо зразкові початкові витрати, які знадобиться здійснити для відкриття власного бізнесу з в'язання:
 • Набори спиць (професійні) – від 6 до 8 тис. руб.;
 • фурнітура і пряжа – 4 тис. руб.;
 • держмито, яку слід сплатити при реєстрації ІП – 800 руб.;
 • брендировнаие бирок та розробка логотипу – 6 тис. руб.;
 • реклама в соцмережах – 7 тис. руб.
 • Як можна заробити на в'язанні? Для відкриття такого бізнесу знадобиться витратити 26-70 тис. руб., ну а далі все залежить від вас.

  Придбання матеріалів

  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах? Для виготовлення виробів треба подбати про придбання пряжі. Придбати її можна у магазині, що реалізує товари для рукоділля. Однак для того щоб трохи заощадити, рекомендується розглянути пропозиції спеціалізованих сайтів. У таких магазинах ціни, як правило, на 10-15% нижче. Для додаткової економії пряжу рекомендується купувати в період знижок. Такі пропозиції бувають, як правило, в літній час. За найнижчими цінами пряжу реалізують виробники, роблячи на неї мінімальну націнку. Але варто мати на увазі, що придбати в цьому випадку можна буде лише велику партію і уклавши договір. Врахувати у даному випадку знадобиться і транспортні витрати. Вони при доставці великої партії можуть бути суттєвими.
  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації
  Прекрасним варіантом економії на матеріалі є спільне придбання пряжі. Для цього необхідно зібратися відразу декільком рукодільниця і оформити на всіх замовлення, розділивши між собою транспортні витрати. Проте досвідчені майстрині не рекомендують звертати увагу тільки на ціну пряжі. Адже вона повинна бути ще й якісною. Саме тому з обережністю варто розглядати пропозиції на китайських сайтах. Тут зустрічаються бюджетні варіанти, що мають низько якість. Купувати пряжу слід тільки у перевірених постачальників, які мають позитивні відгуки покупців.

  Розрахунок вартості виробів

  Вироблений товар має, з одного боку, виправдовувати всі понесені на нього витрати, а з іншого – приносити бажаний прибуток. Як розрахувати об'єктивну ціну свого виробу? Вартість речі встановлюється з урахуванням наступних критеріїв:
 • середньоринкової ціни аналогічних товарів;
 • вартості пряжі;
 • сукупності витрат на сировину і доставку, помножену на коефіцієнт складності роботи;
 • витраченого часу.
 • Визначаючи вартість виробу, знадобиться взяти до уваги і колір пряжі. Так, якщо вона темна, то працювати з нею складніше із-за того, що вона швидше викликає втому очей.
  Як заробити на в'язанні в домашніх умовах: поради та рекомендації
  Варто відзначити, що єдиної формули для визначення вартості виробу, пов'язаного майстром вручну, не існує. Кожна рукодільниця має право самостійно встановлювати ціну.

  Пошук покупців

  Досить зручними майданчиками для реалізації виробів, виконаних вручну, є такі: "Инстраграм", ВК, "Однокласники" та Facebook. Тут кожен майстер може виставити фотографії своїх речей на власній сторінці або створивши тематичну групу. Крім цього, в соціальних мережах є паблики і групи з тисячами, а часом і мільйонами передплатників, які люблять в'язати. Тут також можна пропонувати свої вироби. Для реалізації товару можна поставляти його в магазин рукоділля або пропонувати речі на ярмарках ручних робіт.
  Читайте також
  В'яжемо кардиган-кокон своїми руками
  В'яжемо кардиган-кокон своїми руками
  Індустрія моди пропонує нам безліч цікавих і оригінальних речей, які виконуються настільки просто, що доступні навіть початківцям майстрам. В поданій
  Кондиціонери Чернівці
  Кондиціонери Чернівці
  В даний час на ринку представлена величезна кількість товарів і послуг. Для того щоб зробити вибір на користь того чи іншого продукту, покупцеві
  В'язана одяг для новонароджених
  В'язана одяг для новонароджених
  Популярність в'язаних речей в сучасній моді переживає черговий пік. Дитячий одяг – не виняток, тим більше сьогодні, коли в розпорядженні рукодільниць
  Візерунок «шишечки» гачком
  Візерунок «шишечки» гачком
  Серед візерунків для в'язання (як спицями, так і гачком) є маса виглядають складними і ефектними, і при цьому досить простих у виконанні. До числа
  Раппорт у в'язанні
  Раппорт у в'язанні
  У кожному виді рукоділля існує окремий «мова», своя термінологія, часто незрозуміла для сторонніх або новачків. Так, початківці майстрині часто
  Візерунок «Зигзаг» гачком
  Візерунок «Зигзаг» гачком
  У в'язанні гачком є кілька дійсно універсальних мотивів, які з успіхом можна використовувати на будь-яких виробах – від літніх суконь до щільних