Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби з гільз своїми руками: що можна зробити?

Вироби з гільз своїми руками: що можна зробити?

29-12-2018, 17:59
1049
0
Особливість людини в тому, що він може бачити прекрасне, навіть там, де, на перший погляд, нічого примітного немає. Ось, приміром, звичайні боєприпаси. Здавалося б, що з них взяти? Тільки знаряддя для вбивства і нічого більше. Але давайте відкриємо вам зовсім іншу сторону. Які можна зробити вироби з гільз своїми руками?

Початок історії

Вироби з гільз своїми руками: що можна зробити?
З чого все почалося? Кілька століть тому гільз як таких не існувало, вони є продуктом дев'ятнадцятого століття. Вироби з гільз патронів почали досить масово робити в період Першої світової війни. Її позиційний характер вимагав, щоб на фронті була присутня велика кількість людей, хоча бойові дії йшли не дуже активно. Тоді солдати думали, чим себе зайняти. Деякі з них почали виготовляти різноманітні вироби з гільз. Так, з них робили різні симпатичні дрібнички, прикраси і навіть корисні речі. Наприклад, маленькі тайнички. Зараз можна зустріти багато різних пристосувань, які народні умільці примудряються робити з гільз. Наприклад, запальнички. Давайте розглянемо, як же вони створюються.


Створення запальнички

Вироби з гільз своїми руками: що можна зробити?
В якості палива використовується бензин. Виконання і калібр не обговорюються, тому свобода творчості впирається тільки у доступні ресурси:
 • Береться стріляна гільза. В першу чергу необхідно висвердлити капсуль з неї.
 • Потім його гніздо розсвердлюється.
 • Після цього в отворі накручується різьблення. Тут буде влаштована система дозаправки. Можна обійтися звичайною пробкою або навіть заливати бензин через гніт, хоча це не зовсім зручно.
 • Тепер можна переходити до дулку гільзи. В першу чергу необхідно підібрати заготовку, яка матиме на кілька міліметрів більший діаметр. В ній потрібно просвердлити отвір (в центрі) розміром трохи менше гнота.
 • Заготівлю опиливаем/обрубаем/обрізаємо так, щоб вийшов круг.
 • Насаджуємо її на болтик і затягуємо в патроні дриля.
 • Включаємо на повні оберти і обтачиваем, поки не вийде ідеальний коло, співпадаючий по діаметру з дульком. Від краю необхідно відступити міліметр і сточити трохи глибше.
 • Потім створюється і впрессовивается гніздо. Для забезпечення міцної посадки ці дві деталі необхідно спаяти. Звичайний паяльник – не самий кращий варіант, так і олово, якщо чесно, не дуже добре підходить для цієї мети. Тому можна скористатися газовим пальником і срібним припоєм.
 • Тепер справа за ковпачком. В його ролі можна використовувати кулю. Але перед цим її необхідно обробити і залишити один сталевий сердечник.
 • Все це справа збирається в одне ціле, і настає черга вузла высечения іскри. В якості основи можна використовувати прямокутний шматок латуні, який слід зігнути в букву «П». У нього впрессовивается кремень. Від тертя проскакує іскра, і запальничка може бути використана.
 • Звичайно, описана схема в загальних рисах. А називається виріб окопної запальничкою.

  Інші можливі варіанти виробів

  Вироби з гільз своїми руками: що можна зробити?
  Можна зробити різноманітні вироби з гільз. Все впирається в бажання і творчу фантазію. Адже не дарма люди переосмислюють навіть речі, які створені для того, щоб нести смерть. Вироби з гільз можна вирізати або придумувати і втілювати на металі, доповнювати намистинами і кристалами, так само як і іншими прикрасами. Наприклад, можна робити цікаві і воістину унікальні кільця. Ще один варіант - мініатюрні вази і глечики, а також такі корисні речі, як флешки.
  Вироби з гільз своїми руками: що можна зробити?
  А деякі умільці примудряються майструвати навіть столові прилади і невеликі ящики.
  Читайте також
  Символ любові й вірності в образах лебедів на схемах вишивок хрестом
  Символ любові й вірності в образах лебедів на схемах вишивок хрестом
  Ще з минулих століть мами намагалися привчити своїх дочок до рукоділля. Це було важливим аспектом як у вихованні, так і для майбутнього життя. Кожна
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як створити з пляшки свиню-скарбничку. Перелік матеріалів, які можуть знадобитися. Покрокове керівництво по створенню вироби. Рекомендації: як
  Як зробити кубик із сірників?
  Як зробити кубик із сірників?
  Кубик із сірників - не просто самостійна виріб, вона може стати одним з елементом майбутнього сірникової споруди, наприклад, будинки, замки чи
  Вироби птахів своїми руками
  Вироби птахів своїми руками
  Які вироби діти люблять робити більше всього? Звичайно, тварин і птахів. У нашій статті ми пропонуємо декілька майстер-класів дитячих виробів птахів
  Різдвяні вироби із солоного тіста
  Різдвяні вироби із солоного тіста
  Сьогодні існує безліч ідей, як внести різноманітність у проведення творчих вечорів з сім'єю, і в першу чергу з дітьми. Адже вони, як ніхто інший