Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити з паперу шаблю різними способами

Як зробити з паперу шаблю різними способами

29-12-2018, 18:01
943
0
Як зробити шаблю з паперу? Над цим питанням замислились багато батьки хлопчиків. Нею можна прикрасити пояс карнавального костюма пірата або гусара, дати дитині пограти в «розбійників» з іншими хлопцями. Це безпечніше і надійніше, так як чадо в запалі гри нікому не завдасть шкоди. Шабля відрізняється від меча й кинджала наявністю ручки, захищає пальці воїна від удару противника. Лезо такого зброї буває прямим або трохи вигнутим. У статті розглянемо, як зробити шаблю з паперу різними способами. Для декоративних цілей клинок можна згорнути з декількох шарів тонкого паперу формату А4 в техніці орігамі. Більш міцної вийде шабля, вирізана з гофрованого пакувального картону. Поверхня клинка оформляють додатково сріблястою кольоровим папером або покривають фольгою, щоб імітувати метал. Ручку можна виконати більш яскравою, підібрати колір, гармонійно поєднується з карнавальним костюмом. Для активних ігор можна залишити виріб без декорування, так як для наступної атаки мамі доведеться робити новий клинок.


Картонний варіант

Давайте розглянемо, як зробити шаблю з паперу своїми руками вигнутої форми. У кожному будинку обов'язково знайдеться рівний шматок гофрованого картону від старої упаковки, на якому можна виконати креслення шаблі. Вигнуту форму піратського зброї малюються від руки. Можна скористатися зразком, поданим у статті нижче.
Як зробити з паперу шаблю різними способами
Ручка має фігурну форму з тонкими місцями для утримання рукояті. Інші елементи шаблі з паперу роблять із смужок шириною 6 див. Короткий відрізок надягають на початку рукоятки в пророблений отвір по центру. Ручку роблять згинанням папери дугою. При бажанні можна саморобку обклеїти кольоровим папером за допомогою клею ПВА або обернути кольоровим скотчем.

Виріб з картонної втулки

Якщо у господарстві залишилася картонна втулка після використання кухонних серветок, фольги або пергаменту для випічки, то з неї можна зробити прекрасну шаблю своїми руками з паперу. Додатково знадобиться невелика смужка гофрованого картону для виготовлення рукоятки. Змалювавши діаметр окружності торцевій частині втулки на картоні, отримуємо контури необхідного отвори для надягання рукоятки на шаблю.


Як зробити з паперу шаблю різними способами
Потім вирізують зайве ножицями і прикріплюють до основи клеєм ПВА. Ручка надівається щільно, щоб вона не сповзала. Додатково на одному місці буде утримувати фольга, обмотана навколо «леза». Загострений край шаблі роблять продавлюванням картону з двох сторін. Можна закріпити кінець степлером на скріпку. Щоб дитина нікого не подряпав, обмотайте додатково скотчем.

Зброя з газетних трубочок

Як зробити з паперу шаблю оригінальною? Використовуйте стару газету і красиву щільний папір з покриттям рифленим для ручки. Для щільності можна згорнути виріб не з однієї газети, а з декількох. Друковану сторінку розкладають кутом до себе на поверхні столу і за допомогою дерев'яної шпажки або в'язальної спиці щільно скручують її. Край газети приклеюють до останнього витка клеєм ПВА.
Як зробити з паперу шаблю різними способами
Той кінець шаблі, де буде розміщуватися рукоятка, додатково зміцнюють скотчем або обклеюють самоклеєнням. Ручку можна зробити овальної, як на фотографії в статті, або смужкою, укріпленої з двох сторін, як на стандартному варіанті зброї. Можна прив'язати атласну стрічку до рукоятці шаблі і підвішувати її на плече або пояс.

Сріблястий клинок

Виглядає такий варіант шаблі досить ефектно завдяки блискучому покриттю. Папір повинна бути щільною. Ідеальним матеріалом для виготовлення такої зброї буде пакувальний гофрований картон, до того ж складений в два шари. Край леза шаблі закруглюється ножицями, а обидві половинки картону з внутрішньої сторони промащуються клеєм ПВА. Для кращого склеювання смуг поставте заготовку під прес.
Як зробити з паперу шаблю різними способами
Для рукоятки необхідно намалювати шаблон з краями різної товщини. Більшу сторону прикріпіть з боку леза. Всю поверхню необхідно ретельно обклеїти сріблястою кольоровим папером, можна використовувати самоклейку. Рукоять виділяють окремо, перев'язавши кілька разів чорним скотчем або ізоляційною стрічкою.

Орігамі з паперу

Як зробити шаблю з аркушів А4 шляхом складання в техніці орігамі, докладно опишемо нижче в статті:
 • Один аркуш А4 складіть навпіл по горизонталі. Потім цю заготовку укладіть поверх рівного листа і всі разом поверніть щільною трубочкою. Край прикріпіть до останнього витка клейовим олівцем.
 • Візьміть наступний аркуш А4 і складіть його навпіл по горизонталі. Потім кути загніть всередину до приєднання до центральної лінії.
  Як зробити з паперу шаблю різними способами
 • Аналогічну дію проводиться і з тими кутами, які з'явилися після попереднього складання.
 • На заготовці з двох сторін побачите короткі рівні ділянки, що залишилися з боків аркуша. Їх також потрібно розгорнути в середину.
 • Отриману деталь складіть навпіл, пригладив пальцями всі лінії згину.
 • Розкрийте заготівлю повторно і надайте клинку форму з більш тонким краєм. Для цього останні згини загорніть ще на 1 см досередини і складіть папір знову навпіл. Перед вами буде форма клинка шаблі.
 • Як зробити з паперу шаблю різними способами

  Як з'єднати деталі

  Залишиться приєднати всі частини воєдино. Для цього у внутрішню складку клинка вставити трубочку, скручену першої, і закріпіть з'єднання клеєм. Залишиться зробити рукоятку. Для цього аркуш А4 складають навпіл по горизонталі, а потім кожну половинку шляхом згинання рівних смужок доводять до центральної лінії. Виходить плоска тонка смужка з зустрічною складкою посередині. Довжину 4 см по згину розріжте ножицями і вставити в розріз клинок з трубочкою. Прикріпіть з'єднання клеєм. Залишиться зігнути рукоятку з паперу і закріпити на іншому кінці трубочки клеєм. Щоб все зробити правильно, пропонуємо вам подивитися відеоінструкцію.
  Як зробити з паперу шаблю різними способами
  Тепер ви знаєте, як зробити з паперу шаблю різними способами. Пробуйте вподобаний варіант самостійно зробити в домашніх умовах. Удачі!
  Читайте також
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як створити з пляшки свиню-скарбничку. Перелік матеріалів, які можуть знадобитися. Покрокове керівництво по створенню вироби. Рекомендації: як
  Вироби з паперу та картону
  Вироби з паперу та картону
  З картону, паперу можна вигадати різні ідеї для творчості. Не потрібні спеціальні матеріали, найчастіше досить підручних засобів. Деякі варіанти
  Як зробити їжачка з паперу?
  Як зробити їжачка з паперу?
  Діти дуже люблять майструвати вироби лісових жителів, і одними із самих забавних з них є їжачки. Зробити їжачка можна практично з будь-яких
  Квіти з гофрованого паперу
  Квіти з гофрованого паперу
  Півонії - дуже красиві квіти, але тривалість їх цвітіння невелика, а зрізаними вони радують нас у вазі разом менше. Якщо ви хочете прикрасити будинок