Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Гра "Свинтус": відгуки, правила

Гра "Свинтус": відгуки, правила

29-12-2018, 18:05
600
0
Відгуки про гру "Свинтус" зацікавлять всіх шанувальників настільних ігор. Це поширена в останні роки настільна карткова гра, яка ідеально підійде для веселого проведення часу в компанії друзів. Зараз на ринку з'явилося безліч варіантів і модифікацій цієї забави. У цій статті мова піде про найбільш популярних з них, а також про класичному варіанті.

Мета гри

Гра "Свинтус": відгуки, правила
У відгуках про гру "Свинтус" ті, хто вже спробував це розвага, стверджують, що одне з головних переваг полягає в тому, що тут прості правила, які можна швидко пояснити і дорослому, і дитині. Мета гри - позбутися всіх карт, які є у вас на руках. Перший з гравців, якому вдасться це зробити, отримає стільки очок, скільки карт залишиться на руках у всіх його супротивників. Гра продовжується до тих пір, поки один з учасників не отримає 30 очок за сумою всіх зіграних партій. З механіки та своїй суті "Свинтус" може нагадати всесвітньо відому гру Uno. При цьому варто визнати, що російський аналог набагато яскравіше, а варто при цьому істотно дешевше.

Комплект

Гра "Свинтус": відгуки, правила
Всього в грі використовується колода, що складається з 112 карт. 64 з них поділяються на чотири кольори - оранжевий, синій, зелений і червоний. При цьому мають номінал від нуля до семи. Також є 48 спеціальних карт. У колоді по вісім карт "Перехрюк", "Захрапин", "Тихохрюн", "Хапеж", "Полисвин", "Хлопкопыт". Це розвага стало настільки популярним, що багато вибирають його в якості подарунка. Особливо доречно це буде на дівич-вечір або день народження підлітка. Для таких випадків випущено преміум-видання настільної гри "Свинтус". За відгуками, воно виглядає настільки презентабельно, що його не соромно кому-небудь подарувати як сувенір.


Правила

Тепер перейдемо безпосередньо до правил. На початку кожної партії гравці отримують по 8 карт. При цьому кількість учасників може бути різним - від двох до десяти осіб. Решту колоду потрібно перемішати і покласти лицьовою стороною вниз у середині столу. Після цього роздає перевертає верхню карту з колоди, кладе її поруч зі стопкою лицьовою стороною вгору. Далі слід дотримуватися основних правил. Кожен гравець у свій хід скидають в ігрову стопку по одній карті. З тією, що там вже лежить на самому верху, їх карта повинна збігатися з номіналом або кольором. Наприклад, якщо в стопці лежить зелена "сімка", то можна скинути будь-яку зелену карту або сімку будь-якого кольору.


Якщо підходящої карти в учасника немає, він бере з колоди додаткову. Якщо вона підходить, може зіграти нею негайно, якщо немає, забирає собі на руку. Після цього хід переходить до наступного гравця.

Особливості

Гра "Свинтус": відгуки, правила
Важливо пам'ятати про особливі правила, від яких часто залежить результат у цій грі. Перед тим, як викласти свою передостанню карту, гравець повинен вимовити слово "Свинтус", тим самим попереджаючи всіх оточуючих, що у нього на руці залишилася тільки одна карта. Якщо він це правило проігнорує, то отримує штраф у вигляді трьох додаткових карт, які тягне з стопки. Зловити його на це потрібно до того, як походить наступний гравець. У "Свинтусе" існує правило "Перехоплення". Якщо хтось зіграв карту, яка є у вас на руці, ви має право захопити ініціативу, викласти цю ж карту, не чекаючи свого ходу. Наступний хід у цьому випадку перейде до вашого сусіда. Таким чином можна позбавлятися від карт з максимальною швидкістю.
Також існує правило "Переклад". Воно діє, коли гравець перед вами грає карту "Хапеж" або "Захрапин". У цьому випадку ви можете викласти цю ж карту, тоді негативне властивість перейде гравцеві, який сидить слідом за вами. Він також має право зіграти "Переклад".

Спеціальні карти

Додатковий драматизм виникає при використанні в грі спеціальних карт. Що потрібно знати про властивості кожної з них? Коли гравець викладає картку "Хапеж", наступний за ним учасник зобов'язаний взяти в руку з колоди три карти і пропустити свій хід. Карта "Перехрюк" змінює напрямок руху гри. Якщо до цього всі ходили за годинниковою стрілкою, то тепер починають ходити проти. Карта "Захрапин" змушує гравця, який сидить слідом за людиною, що виклав її, пропустити свій хід. Картою "Полисвин" учасник може змінити поточний колір на будь-який інший або залишити все без змін. "Полисвин" може бути викладений на будь-яку карту, навіть якщо у гравця є звичайна карта, відповідна до конкретного випадку. Коли хтось викладає картку "Тихохрюн", це означає, що ніхто з учасників не може ні слова вимовити, поки у когось не з'явиться ще один "Тихохрюн". Порушник цього правила знімає заборону, але зобов'язаний потягнути дві карти.
Гра "Свинтус": відгуки, правила
Якщо на столі виявляється карта "Хлопкопыт", всі гравці зобов'язані покласти долоню на карту. Чия рука виявиться останній (на самому верху), тягне дві карти з колоди. Спеціальні карти, крім "Полисвина", можуть викладатися на мапу того ж кольору або після іншої такої ж карти будь-якого кольору.

Корисні поради

У відгуках про настільній грі "Свинтус" досвідчені гравці радять розміщувати колоду як можна ближче до себе, щоб було простіше впоратися, коли випаде "Хлопкопыт". Звичайно, це ж намагатимуться зробити все решта, так що вам доведеться проявити майстерність і винахідливість, щоб все вийшло так, як вам треба. Спочатку колода кладеться в самий центр столу, але поступово кожен з гравців прагне підтягнути її ближче до себе. У відгуках про картковій грі "Свинтус" гравці окремо підкреслюють, що важливо підтримувати високий темп. В цьому випадку вийде особливо цікаво і захоплююче, гра стане більш захоплюючою. Відгуки про гру "Свинтус" переважно позитивні. У неї можна грати як у великій і дружній компанії, так і разом з дітьми. Правила елементарні, так що освоїти їх буде легко кожному.

"Юний Свинтус"

Гра "Свинтус": відгуки, правила
Після того, як гра стала по-справжньому популярною, з'явилося безліч варіантів і модифікацій. Наприклад, школярі залишають хороші відгуки про гру "Юний Свинтус". У цьому варіанті також вимагається позбутися від усіх наявних у вас карт, тільки правила дещо спрощено, ілюстрації відповідної дитячої тематики. До того ж, присутня додаткова картка, яка порадує любителів навіть класичної версії. Це "Указявка". При викладанні цієї карти слід придумати яке-небудь своє правило. Всі гравці будуть зобов'язані його виконувати до тих пір, поки хтось інший не викладе цю карту і не придумає нове. У разі порушення придуманого правила учасник повинен взяти додатково дві карти з колоди.

У відгуках про настільній грі "Юний Свинтус" ті, хто випробував її, підтверджують, що ця нова карта додає веселощів і непередбачуваності, що всьому відбувається за столом. В якості прикладу нового правила можна заборонити всім називати один одного по імені, звеліти стояти на одній нозі, хрюкати кожен раз, коли береш нову карту, або щось подібне. Кількість очок, до яких триває гра, в цій версії пропонується визначати, виходячи з кількості гравців. За відгуками про гру "Свинтус" для дітей, оптимально грати до 30 очок при двох-чотирьох гравців, до 40 очок при п'яти-семи учасників, якщо за столом вісім і більше осіб, то переможцю слід набрати 50 очок.

"Свинтус делюкс"

Гра "Свинтус": відгуки, правила
У цьому варіанті гри учасникам обіцяють особливе задоволення, так як в ній будуть зібрані всі вершки, властиві "Свинтусу". Головне, варіантів для досягнення перемоги скільки завгодно. Можна заплутати суперника приписами, застосовувати вакцини і віруси, змусити оточуючих підкорятися правилам свого етикету. Особливо обережно слід поводитися з кротами банкірами.
За відгуками про гру "Свинтус делюкс", в цій версії захопленість з'являється за рахунок використання додаткових правил і карт. Наприклад, з'являються карти етикету, якими можна зіграти за звичайними правилами або позачергово, коли суперник виконує одне із зазначених дій. Наприклад, занадто довго думає над своїм ходом, відповідає на якийсь ваш питання, звертається до вас по імені чи прізвиську, навіть просто кладе руку на стіл.

"Свинтус делюкс". Зараження

Гра "Свинтус": відгуки, правила
З'являється нове правило "Зараження". Для цього у колоді по вісім карт вакцин і вірусів. Коли ви граєте одну з цих карт, попередній учасник повинен негайно забрати дві на руку. Карти вакцин і вірусів можуть змусити всіх суперників взяти на руку по дві карти або дати можливість обмінятися картками з будь-ким з учасників. Додано кілька нових додаткових карт. Наприклад, "Свинорост". Зігравши її, потрібно викрикнути відповідне слово, а потім викласти зверху картку номіналом не більше двох. Після цього наступний учасник повинен грати мапу того ж достоїнства або на одиницю вище. Якщо хтось цього зробити не в змозі, він бере з колоди на руку стільки карт, скільки зазначено на останній зіграною. Після цього гра продовжується за звичайними правилами. Якщо ви зіграли карту "Темнодел", то кладете в закриту ще одну, назвавши її гідність і колір. Але при цьому ви не зобов'язані говорити правду. Наступний повинен зробити те ж саме або розкрити вашу карту. Якщо вона відповідає заявленій, то гравець забирає на руку всі карти, зіграні в темну. Якщо ні, то вони дістаються тому, що виклав перевірену карту.

Кроти-банкіри

Ще одне нововведення - кроти-банкіри. Колода з 12 цих карт кладеться поруч з ігровим полем. Вибравши фішку певного кольору, кожен з учасників кладе її на початкове ділення. Після кожної партії фішка переможця пересувається на відповідну кількість поділок. Кожен раз, коли вона проходить через кротовину або зупиняється на ній, гравцю дістається вексель. Закінчити жодну з партій не можна, поки учасник не позбудеться всіх кротовьих карт. Коли карти на руці закінчуються, один вексель скидається, а замість нього слід взяти вісім нових карт. Також позбавитися від векселя можна під час "Перехоплення", повернувши його в колоду. За відгуками про гру "Свинтус", це один з найцікавіших варіантів, так як в ньому велику кількість захоплюючих додаткових правил, максимально підвищують азартне напруги.
Читайте також
Настільна гра
Настільна гра "Імаджинаріум": відгуки
Всі люблять серіали. І нехай кожного підкорив свій жанр, але тема дітей порушується в більшості з них. Напевно ви не раз заворожено спостерігали за
Що таке віст: походження, правила, специфіка у преферансі
Що таке віст: походження, правила, специфіка у преферансі
Назва гри походить від англійського вист - "мовчати", "мовчазний", "тихіше". Тому що гра дійсно вимагає зосередженості, уважності та додержання тиші.
Ігри для підлітків у приміщенні
Ігри для підлітків у приміщенні
На вулиці діти, як правило, люблять проводити більше часу, ніж удома, і це добре. Однак трапляються моменти, що доводиться залишитися вдома, і тоді
Проект
Проект "Шкільна карта"
C 2010 в Росії почалося впровадження в життя проекту під назвою "Шкільна карта". Його суть полягає в організації електронного контролю за
Правила гри в мафію
Правила гри в мафію
Однією з найбільш популярних психологічних ігор в компаніях молоді залишається гри мафія. Існує кілька варіантів її проведення. У нашій статті ми
Як намалювати карту скарбів?
Як намалювати карту скарбів?
Дитяча піратська вечірка або гра з пошуком скарбу не обходиться без карти скарбів. Але де її взяти? Звичайно, намалювати самим!Пропонуємо вам