Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як придумати гру і втілити ідею в життя?

Як придумати гру і втілити ідею в життя?

29-12-2018, 18:13
490
0
Як придумати гру? Знамениті розробники, такі як Bungie, Ubisoft і Treyarch, мають бюджети, які доходять до мільйонів, а також штат дизайнерів і програмістів, що працюють цілодобово, щоб створити черговий блокбастер. Це неймовірно об'ємний ринок, який часто приносить більший дохід, ніж кіно, так як активно просуває відеоігри в маси. Звичайно, це лише одна медаль індустрії відеоігор.
Як придумати гру і втілити ідею в життя?

Останні тренди

У більшості інді-розробників явно немає проблем з ідеями, як придумати гру (можна навіть з невеликим бюджетом) і зробити її успішною. В останні роки ми бачимо величезний потік інді-ігор для консолей і мобільних платформ, оскільки невеликі студії - іноді нараховують одного або двох працівників - створюють винахідливі, емоційні проекти, які розсовують межі того, який може бути «гра». Journey, приголомшлива пригодницька гра для PlayStation 3 від розробника thatgamecompany, отримала шість з десяти нагород у 2013 році на Game Developers Choice Awards в Сан-Франциско. Інші хіти, такі як Bastion і Minecraft, продовжують демонструвати, наскільки потужними стали інді-ігри в останні роки.


Тим не менше ця стаття не для того, щоб рекламувати успіх інших. Вона опублікована тут, щоб допомогти вам добитися успіху, створити і просунути свою гру. Зробити інноваційну і революційну гру так само складно, як написати хітову пісню. Це вимагає поєднання роботи та інновацій, а також певної обдарованості. Ми в жодному випадку не припускаємо, що будь-хто може сісти і створити таку гру, як Super Meat Boy або Limbo. Однак створення гри не настільки неможливо, як ви думаєте. Це займе не так багато часу, але зажадає терпіння. Ось наше коротке керівництво про те, як зробити дуже просту) відеогру. Досвід для цього необов'язковий.
Як придумати гру і втілити ідею в життя?

Перший рада

Складіть план, перш ніж занурюватися з головою у роботу. Це не настільки необхідно, якщо ви просто забавляетесь і не націлені на результат. Але все ж варто прислухатися до цієї поради, якщо ви хочете, щоб ваша гра вийшла вдалою. Легко стати жертвою прокляття постійно замінювати те, що ви вже зробили. Ви можете застрягти в цьому шаблоні назавжди.


Просто уявіть, яку гру ви хочете створити, але переконайтеся, що ви, як дизайнер-любитель, не виходьте за рамки своїх можливостей. Про створення захоплюючого тривимірного світу, що стоїть поруч з такими гігантами, як Skyrim і Bioshock, не може бути й мови. Але це не означає, що ви не повинні витрачати час на те, щоб конкретизувати концепцію вашої гри. Нижче наведено кілька порад про те, про що слід подумати з самого початку. Пам'ятайте, що ви завжди можете розширити свій концепт пізніше, але визначення засад допоможе вам на початку розробки. Також варто задуматися над тим, як придумати персонажа для гри.

Практичні аспекти

Визначте тип гри, яку ви хочете зробити (наприклад, платформер, shooter, RPG). Розрахуйте бюджет і тривалість гри. Є як безкоштовні, так і преміум-варіанти, доступні для покупки. Як придумати сюжет для гри? Для початку придумайте концепцію сюжету. Він не повинен відразу бути складним. Справа в тому, що ви повинні мати загальне уявлення про цілі гри. Визначте свій рівень майстерності. Почніть з чогось простого.
Як придумати гру і втілити ідею в життя?

Фінансовий аспект

Якщо у вас є кілька зайвих сотень тисяч доларів та досвід у професійному програмуванні, ви завжди можете отримати ліцензію на справжній ігровий движок, але для більшості громадян нашої країни зробити це просто нереально. Ймовірно, ви не хочете починати все з нуля, тому вам потрібно вибрати відповідне програмне забезпечення для створення ігор, яке відповідає вашому рівню. Існує безліч безкоштовних і преміум-варіантів на вибір, і кожен з них має свій набір переваг і інструментів для створення відеоігри. Нижче наведені деякі з кращих варіантів, доступних незалежно від того, хочете ви створити гру в стилі понг-еск або щось набагато більш амбітне. Кожна з програм надається разом з навчальними посібниками, захоплюючими мануалами і вичерпними інструкціями по створенню ігор.

RPG-Maker

Як ви, можливо, зрозуміли з назви, RPG Maker VX - це програма для створення 2D рольових ігор на основі спрайтів з Final Fantasy і Dragon Quest 90-х років. Хоча ви не зможете занадто сильно відхилятися від ресурсів, включених в програму (користувальницькі графічні ресурси дозволяють імпортувати або створювати в художньому редакторі програми, але це може бути непосильним для багатьох новачків), RPG Maker VX може бути відмінним способом познайомитися з концепціями рівня і бойового дизайну.
Працюючи в цьому жанрі, думки про те, як придумати гру успішну і цікаву, незабаром відходять на другий план. Рольові ігри улюблені фанатами, але найскладніша річ в їх створенні - це програмування ігрових систем. RPG Maker VX робить важку роботу за вас, дозволяючи вам зосередитися на самих системах, а не створювати і кодувати движок, щоб все це працювало.
Як придумати гру і втілити ідею в життя?
RPG Maker VX Ace доступний для скачування прямо з веб-сайту, а також в Steam, за 6999 доларів. Доступна і пробна версія. Існує також безкоштовна версія RPG Maker VX Lite Ace, але її можливості дуже обмежені порівняно з платним варіантом. Тим не менше навіть якщо ви отримаєте безкоштовну версію, у вас буде солідний набір інструментів для створення складної відеоігри. І ви зможете оновитися в будь-який час, якщо вирішите, що хочете піти ва-банк і отримати доступ до всіх функцій платній версії. Ця програма дасть вам відповідь на питання, як придумати гру.

IG Maker

IG Maker - це ще одна програма від Kadokawa і Dedica, яка використовує шаблонний формат RPG Maker і простий користувальницький інтерфейс. І застосовує їх до різних жанрах, зокрема, до 2D-платформі і екшн-RPG. IG Maker забезпечує більшу гнучкість, ніж RPG Maker, коли справа доходить до візуальних ефектів і ігрового процесу. Крім цього, обмеження, що накладаються на користувача, заважають по недосвідченості «зламати» гру. Це ще одна програма, яка дає відповідь на питання, як придумати гру.

Щоб отримати максимальну віддачу від вашого дітища, вам доведеться вивчити просте кодування, але левову частку роботи з програмування виконує сам IG Maker. По більшій частині ви будете мати справу з меню і готовим інструментарієм.

GameMaker

GameMaker - це комплексний інструмент, який дозволяє користувачам створювати прекрасні 2D гри без будь-яких попередніх знань в області програмування. Як і всі інші, програма має деяку кривизну навчання, але активне співтовариство і безліч онлайн посібників допомагають користувачам впоратися із завданнями (від платформерів до шутерів з боковою прокруткою) з відносною легкістю. Полегшена версія програмного забезпечення доступна у вільному доступі, але для більш надійних функцій і можливостей експорту потрібні преміальні версії програмного забезпечення, вартість яких може перевищувати 500 доларів США. Інтерфейс програми також не найпривабливіший - згадайте Microsoft Word 2000 року. Але ця програма залишається відмінним інструментом, враховуючи легкість, з якою можна створювати ігри з її допомогою. Ви можете робити і переносити ігри на iOS, Android, Інтернет (HTML 5), настільні операційні системи і т. д. І це без попереднього знання мови програмування або сценаріїв. З цією програмою у вас може виникнути проблема лише в тому, як придумати назву гри.
Як придумати гру і втілити ідею в життя?
Саме Тому Френсіс розробив GameMaker. Він був творцем інді-ігор, надихає багатьох з нас. Він відомий створенням Gunpoint, яка була номінована на безліч нагород BAFTA. Це всього лише один з прикладів популярних ігор, створених за допомогою GameMaker, включаючи Hotline Miami, Stealth Bastard, Risk of Rain і Hyper Light Drifter. Ця програма прекрасно допоможе тим, хто все ще не знає, як придумати гру для дітей або дорослих.

Scirra Construct 2

Як і GameMaker, Scirra Construct 2 є ще однією преміальної програмою, яка йде в комплекті разом з активним інформативним форумом для користувачів і чудовою пробною версією, якої цілком достатньо для новачків в цій області. Ігровий движок на основі HMTL5 альтернативний іншим інструментам веб-анімації, таких як Java і Adobe Flash, спеціально розроблений для створення безлічі 2D-ігор. Від платформерів до класичної аркадной гри. Її можна миттєво переглянути і перенести на ПК, Mac, Linux, Інтернет-магазин Chrome, на ринок Firefox, а також в магазини додатків для iOS і Android, щоб забезпечити максимальну сумісність і зручність використання на всіх пристроях. Інтерфейс і простота розробки ігор залишають GameMaker в пилу. Вбудована система подій дозволяє користувачам швидко програмувати руху та інші дії без кодування, а гнучка структура відкриває двері для більшого контролю і яскравих візуальних ефектів. Преміум-версія обійдеться вам всього в 120 доларів і розкриє весь потенціал програмного забезпечення, але комерційний пакет обійдеться майже в 400 доларів.

Stencyl

Більше 120000 зареєстрованих користувачів Stencyl, створили понад 10000 ігор на різних основних платформах, включаючи Windows, Mac, iOS і Android, не можуть помилятися. Ця програма володіє чистим інтерфейсом і потужним функціоналом, в якому використовуються спеціально створені шаблони або ваші власні, або з Stencyl Forge, вбудованого онлайн-ринку, який відкриває світ співробітництва та колаборації з іншими користувачами. На відміну від інших видів програмного забезпечення, програма пропонується в якості послуги по підписці з платою 200 доларів в рік за найдорожчий пакет, але для студентів та інших користувачів надаються різні знижки. Програмне забезпечення комерційно орієнтована, тобто творці постійно рекламують його як вигідний спосіб швидко заробити, а не тільки повеселитися, але ви ні в якому разі не зобов'язані представляти свою гру для спонсорства або в якості прикладу історії успіху компанії.
Як придумати гру і втілити ідею в життя?
Пограйте в Dangerous Dungeons, платформер-головоломку і SkullFace, натхненний Super Meat Boy, для пари яскравих прикладів того, що можна зробити за допомогою цієї чудової програми.

Flixel

Flixel, виробник ігор з відкритим вихідним кодом, повністю безкоштовний як для особистого, так і для комерційного використання, породив Canabalt та інші хіти на основі Flash, які часто потрапляють у списки кращих ігор. Він побудований з нуля з ActionScript 3 третьою версією об'єктно-орієнтованої мови програмування, призначеного для управління 2D векторної анімації. Але сумісний з широким вибором безкоштовних інструментів розробки, які роблять це програмне забезпечення одним з найбільш настроюються. Flixel блищить при створенні анімації в стилі кіноплівки і 2D бічних скролерів. Вони мають відносно фіксовану перспективу, але не здатні впоратися з заплутаним світом тривимірного моделювання і дизайну рівнів. Проте використання мозаїчних карт для створення рівнів є інтуїтивно зрозумілим і корисним, так само як і безліч функцій камери, дизайн шляхи та можливість зберігати гри.
Як придумати гру і втілити ідею в життя?

Без програмного забезпечення?

Як придумати гру самому, не користуючись програмами? На жаль, в наш час це неможливо. Тим не менше в нашій статті представлено достатньо програм, що допомагають вам зрозуміти, як придумати рольову гру. Аспект програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом дійсно покращує процес навчання (знання програмування C-стилів допомагає). Протягом деякого часу Flixel не оновлювався, але користувачі не втрачали надії на потенційний випуск версії 3.0. Спробуйте вищезгаданий генератор ігор Canabalt і Blasting Agent, Contra-like side shooter. Всі ці програми, однак, навряд чи дадуть вам відповідь на питання, як придумати настільну гру, якщо тільки вона не буде заснована на вашому віртуальному шаблоні, створеному перед цим.
Читайте також
Перша десятка в Fortune 500
Перша десятка в Fortune 500
Щороку американський діловий журнал публікує рейтинг, названий в честь себе - Fortune 500 в який входить п'ятсот лідерів продажів США. Журнал готує
Ігри для підлітків у приміщенні
Ігри для підлітків у приміщенні
На вулиці діти, як правило, люблять проводити більше часу, ніж удома, і це добре. Однак трапляються моменти, що доводиться залишитися вдома, і тоді
Планшет для дитини
Планшет для дитини
Сучасний світ наповнює наше життя все більшою кількістю технічних пристроїв, без яких ми не можемо уявити існування. Не обходить це явище стороною і
Навчальні ігри для дітей
Навчальні ігри для дітей
Сучасні діти вже мало не з пелюшок захоплюються комп'ютерами та електронними гаджетами. Цей інтерес батьки можуть направити на користь собі - якщо
Навчальні програми для дітей
Навчальні програми для дітей
Гріх не скористатися можливостями, які надають комп'ютери сучасним татам і мамам. Посадивши дитину за монітор, можна дуже багато чому навчити його за
Програма Монтессорі
Програма Монтессорі
Все частіше батьки віддають своїх дітей в дитячі садки, або центри раннього розвитку, що навчають дітей з добре зарекомендувала себе програмі Марії