Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вишня з бісеру: майстер-клас

Вишня з бісеру: майстер-клас

29-12-2018, 18:20
800
0
З вишеньок, сплетених з бісеру, може вийти дійсно красиве прикраса, наприклад, комплект з сережок, підвіски, брошки. Такими ягідками можна доповнити соковиту літню композицію або повісити на ключі в якості брелока. Плетіння вишень з бісеру не займе багато часу, а з майстер-класом впорається навіть починаючий. Це захоплююче рукоділля. Є кілька способів сплести об'ємну вишеньку, але ми хочемо запропонувати вам простий і не менш захоплюючий.
Вишня з бісеру: майстер-клас

Майстер-клас «Вишня з бісеру»

Плести ягоди ми будемо по техніці обплітання великих намистин. Для цього вам знадобляться:
 • 2 великі намистини, оптимальний варіант — 8 мм, переважно вишневого або червоного кольору;
 • бісер вишневого кольору;
 • бісер зеленого кольору;
 • тонка волосінь;
 • голка для бісероплетіння.
 • Для обплітання намистини відмінно підійде якісний чеський бісер. Китайський може відрізнятися розмірами, може бути нерівно нарізаний. І тоді вам доведеться підбирати однакові намистинки, щоб вийшло ідеальне плетіння.


  Вишня з бісеру: майстер-клас

  Спосіб виготовлення

  Приступимо до плетіння вишні з бісеру. Для першої ягідки відміряйте 80 см ліски, протягніть її в тонку голку для бісероплетіння і пропустіть через намистину. Розмістіть бусинку, відступивши 5 см від вільного кінця відрізка. Обидва кінці волосіні зв'яжіть разом, зафіксувавши їх кількома тугими вузлами. Вузлик розмістіть над отвором в бусинці. Короткий кінчик волосіні не знадобиться, але якщо його відрізати у підстави сайту, є ризик, що він розв'яжеться, тому для початку проведіть його через намистину, а потім відріжте зайве. Візьміть голку, на неї наберіть 8 бісерин. Для намистинок розміром 8 мм цього цілком достатньо. Пропустіть голку через отвір, тим самим обійшовши бісером намистину. Щільно затягніть. Щоб намистинки не відходили від основи і щільно трималися, голку ще раз пропустіть через бісер і отвір основи-намистини.


  Волосінь затягніть тугіше і ще раз обігніть основу, але на цей раз без бісеру. Для наступного ряду вишні з бісеру на голку наберіть 5 намистин, з ними повторіть ті ж дії. Обігніть намистину волосінню з бісером, пропустіть голку через бісер і отвір і зафіксуйте ряд порожній волосінню. Наступний ряд складається з 8 намистин також. Чергувати кількість намистин необхідно до кінця плетення.
  Вишня з бісеру: майстер-клас
  Є кілька правил плетіння вишеньки з бісеру. По-перше, кожен наступний ряд необхідно розміщувати строго по порядку, тобто поряд з попереднім, щоб плетіння вийшло рівним. По-друге, не забувайте фіксувати бісер і ряд. Це необхідно для того, щоб волосінь під час використання вишеньки не ковзала по бусинці. У третіх, останній ряд обов'язково повинен складатися з 5 намистин, щоб плетіння виглядало однаковим з усіх боків. Коли плетіння буде завершено, волосінь необхідно закріпити. Для цього пропустіть її через кілька рядів і отвір. Відріжте зайве. Ось така вишня з бісеру (фото в статті) у вас повинна вийти.

  Черешок і листочок

  Готову вишню з бісеру відкладіть в сторону. Для другої відміряйте волосінь довжиною 100 см, оплетите так само, як і першу, але не відріжте зайве. На ній будемо плести черешок і листочок. На решту волосінь наберіть 1 бусинку вишневого кольору, пропустіть голку з волосінню через найближчим отвір. Таким чином ви замаскируете отвір намистини. Виведіть голку і на неї наберіть 20 зелених бісерин. Притримуючи останню намистинку на волосіні, пропустіть голку в зворотному напрямку через 4 намистини, пропустивши одну, останню. Волосінь затягніть, щільно притиснувши один до одного намистинки.
  Далі зробимо листочок. Для цього на голку наберіть 22 зелені намистинки і знову, притримуючи одну, пропустіть голку через одну намистину. Волосінь щільно затягніть. На голку наберіть 20 бісеринок, потім пропустіть голку через 22 ведучи голку від черешка. Коли вытянете лісочку, у вас вийде кінчик загостреного листочка. Притримуючи бісеринку на кінчику листочка, пропустіть голку через що залишилися намистинки листочка за напрямом до черешка. Затягніть волосінь. Листочок готовий. Далі наберемо ще один черешок з 15 намистин, а за ним на голку одягнемо другу вишеньку. Щоб задекорувати отвір намистини, нанизуємо одну вишневу бісерину. Закріплюємо плетіння, пропустивши голку через намистину. Закріпимо волосінь, пропустивши її через кілька рядів на вишеньці, зайве відріжемо. Вишеньки готові. Давайте знайдемо їм застосування.
  Вишня з бісеру: майстер-клас

  Брошка

  Спробуємо прикрасити брошка вишнею з бісеру. Для цього знадобиться готова вишня, трохи гарячого клею і шпилька для брошки. Розігрійте клей, капніть на стик між листком і черешками. Дайте клею секунду трохи застигнути, а потім прикладіть шпильку. Дайте виробу висохнути і сміливо користуйтеся. Прикраса виходить дуже цікавим і рухливим. Ось так просто можна сплести красиві вишні з бісеру і навіть зробити з них модну біжутерію.
  Читайте також
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
  Анімалістичні прикраси з бісеру - вироби у вигляді різних тварин і комах, чия забарвлення будується на контрастній гармонії, до цих пір дуже
  Текстильна брошка - красиве і просте прикраса
  Текстильна брошка - красиве і просте прикраса
  Брошка - це декоративна композиція або ювелірний виріб, який можна прикріпити до одягу за допомогою шпильки. Вони можуть бути будь-якої форми, але
  Виріб ялинка своїми руками
  Виріб ялинка своїми руками
  Кожен прикрашає дім до новорічних свят по-своєму. Хтось обмежується ялинкою з іграшками та гірляндами, а хтось намагається додати святковий декор в
  Вироби з кіндер яєць
  Вироби з кіндер яєць
  Коробочки з дитячих шоколадних яєць - благодатний матеріал для створення різноманітних дитячих виробів. Включивши уяву, можна створювати дивовижні