Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дерево з сердечок: красиві листівки і картини своїми руками

Дерево з сердечок: красиві листівки і картини своїми руками

29-12-2018, 18:20
2786
0
Дерево з листям-сердечками в якості листівки можна зробити на День всіх закоханих, коханій дівчині або мамі на 8 березня. Таку роботу виконують різними способами. Дерево можна зробити об'ємним, встановивши саморобку на аркуші картону, або прикріпити листочки на справжні гілки. У статті розглянемо, як зробити дерево з сердечок у вигляді аплікації на щільному папері кількома способами. Представлені фотографії допоможуть швидше зрозуміти принцип виготовлення та складання дрібних деталей для створення красивої картинки. Залежно від зображуваного часу року, листочки можна вирізати з паперу різних відтінків - від блідо-жовтого до темного-зеленого. Можна створити виріб казкового рослини, у якого листочки передають абсолютно незвичайні для дерев фарби.


Якщо дерево з сердечок роблять в подарунок коханій дівчині чи мамі, то можна вирізати дрібні деталі з червоного паперу.

Дерево з дизайнерського паперу

Листівка виглядає незвично за рахунок того, що всі деталі вирізані з паперу з друкованим принтом. Що стовбур, що листя не однотонні, а різнокольорові, з фрагментами якогось зображення. Створюється враження, що в якості матеріалу для роботи використані сторінки старого глянцевого журналу.
Дерево з сердечок: красиві листівки і картини своїми руками
Першим ділом на тильній стороні паперу малюють простим олівцем контури стовбура дерева з вітками. Потім акуратно вирізують всі елементи ножицями, і дерево прикріплюється на фонову папір клеєм ПВА. Далі кропітка робота над вирізанням листочків у формі серця. Тут необхідно скористатися одним шаблоном, щоб всі елементи дерева з сердечок були однакового розміру.


Наклеюють листочки в хаотичному порядку. Головне - заповнити весь простір крони. Кілька примірників можна помістити поза кола, надавши жвавість зображення. Здається, що дме вітер і кілька листочків відірвався і полетів на землю.

Намальоване дерево з об'ємними листям

Дерево з сердечками своїми руками можна зробити наступним оригінальним способом. На великому аркуші щільного паперу намалюйте чорною гуашшю дерево з витіюватими гілками. Цікаво виглядає закохана пара птахів, що сидять один навпроти одного по центру крони. Навіть гілки виросли навколо них у формі серця.
Дерево з сердечок: красиві листівки і картини своїми руками
Потім окремо вирізують з двосторонньої щільного паперу червоного кольору безліч сердечок. Щоб вони виглядали об'ємними, їх прикріплюють на не сам лист, а на невисоку підставку. Це може бути кришка від пластикової пляшки, шматочок листа пінопласту або гофрованого пакувального картону. Для прикріплення таких елементів користуються клейовим пістолетом. Картинку можна оформити в дерев'яну рамку і повісити на стіну в кімнаті.

Стовбур у формі кисті

Ефектно виглядає дерево з сердечок зі стволом у вигляді контурів кисті дитини. Вийде не тільки красива листівка мамі на свято, але і пам'ять про розмір долоньки на все життя. Виріб можна зробити з паперу з друкованим принтом, так і з звичайної кольорової. Листочки роблять не тільки із зеленого паперу у формі серця, але і з червоною. Створюється враження, що зображено квітуче дерево, що особливо доречно для березневої листівки.
Дерево з сердечок: красиві листівки і картини своїми руками
Як видно на зображенні вище, листя виконані різного розміру. Першими наклеюють великі деталі, а потім порожнечі заповнюють дрібними елементами аплікації.

Об'ємне дерево

Наступний варіант дерева з сердечок з паперу виглядає оригінально за рахунок гарного розташування деталей на кроні. Саме дерево малюють фарбами або вирізують з однотонної папери. Основна робота має над листям.
Дерево з сердечок: красиві листівки і картини своїми руками
Вони створюються з сердечок різного розміру. Так як це квітуче дерево, то першим ділом виготовляють великі квіти. Кожна пелюстка збирається з двох сердечок, складених навпіл і по черзі наклеєних нижньою половинкою на лист і один на одного. Таким же чином формують і інші пелюстки. Є на картинці квіти круглої форми, але є також півкола і деталі, що складаються з 2 або 3 елементів. Порожнечі заповнюють окремими дрібними сердечками, причому чітко необхідно оформити круглу крону. Доповнити картину можна парою пташок, у яких крила зроблені з сердечка, складеного навпіл. Якщо вам сподобалися варіанти виготовлення красивих листівок із зображенням дерева і оригінальних листя у формі серця, то пробуйте зробити подібні вироби самостійно.
Читайте також
Як намалювати дерево?
Як намалювати дерево?
Розвивати творчі здібності дитини необхідно з ранніх років, адже від природи кожна людина наділена безліччю талантів, варто лише відкрити їх.
Вироби на тему
Вироби на тему "Моя родина"
Якщо ви хочете зробити з дитиною саморобку на тему "Моя родина", перше, що приходить на розум - створення сімейного дерева. Знадобиться зовсім
Аплікація
Аплікація "Шпаківня"
Прищеплювати дітям повагу і любов до навколишнього світу, вчити цінувати і берегти природу можна по-різному, наприклад, створюючи різноманітні
Рвана аплікація
Рвана аплікація
Створення рваних аплікацій - дуже цікаве заняття, яке захопить дитину будь-якого віку, починаючи з самого молодшого. Техніка її досить проста і не
Торцювання з гофрованого паперу
Торцювання з гофрованого паперу
Торцювання - створення виробів способом вдавлювання маленьких шматочків паперу або іншого матеріалу в основу - дуже захоплюючий вид творчості.