Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Приємно познайомитися, лев з пластиліну

Приємно познайомитися, лев з пластиліну

2-01-2019, 11:43
848
0
Пластилін – дуже благодатний матеріал для дитячої творчості. З його допомогою можна створювати об'ємні скульптури, плоскі картини і плоско-об'ємні аплікації. З однією з них легко впорається дитина навіть дошкільного віку. На її виготовлення потрібно не дуже багато часу, матеріалу і сил. Головне, запастися терпінням і бути акуратним.

Пластилінова аплікація

Аплікація – створення на якійсь основі, яка буде служити фоном, картини з різноманітних матеріалів. Можна, наприклад, створити лева з пластиліну. Це заняття сприяє розвитку фантазії, творчої індивідуальності, трудових навичок. Пластилін буває:
 • твердий (марка Т),
 • м'який (марка М),
 • розумний (схожий на жувальну гумку, може текти, ламатися і рватися, магнититься або навіть світитися і змінювати свій колір).
 • Як підготуватися до роботи

  Пластилін можна купити в магазині. Але потрібно враховувати, що для пластилінової аплікації потрібен матеріал, який прилипає до картону. А той, що ні до чого не клеїться, підійде для об'ємного ліплення.


  Знадобиться стека – спеціальна лопатка, яку скульптор вживає при ліпленні. Іноді замість неї використовують ніж, зубочистку, дріт. В результаті кожен художник зупиняється на своїх особливих інструментах. Для майбутньої роботи над левом з пластиліну буде краще, якщо є підкладна дошка. Її можна зробити самостійно з шматка лінолеуму, або купити. Треба лише пам'ятати, що на клейонці працювати не зручно, так як вона буде прилипати до пластиліну, тягнутися за ним і загортатися. Ну і серветка паперова або полотняна. Вона потрібна не тільки для підтримання чистоти на робочому місці, але і для того, щоб витирати руки, коли потрібно поміняти колір з темного на світлий.

  Ліпимо лева з пластиліну поетапно

  З яких геометричних фігур може складатися зображення левеняти? З кіл, трикутника, овалів. Можна придумати свої варіанти Крок 1 Підготуємо контрастний фон (кольоровий картон). Крок 2 Нанесемо приблизний нарис (намітимо положення голови і тулуба).
  Приємно познайомитися, лев з пластиліну
  Крок 3 Розкачуємо з пластиліну довгі джгутики:
 • помаранчеві (для голови і тіла лева з пластиліну);
 • жовті (для гриви і хвоста);
 • коричневі (для лапок і щічок).
 • Зліпимо п'ять лепешечек:
 • дві чорні – для вічко;
 • дві білі (трохи менше) – для зіниць;
 • ще одну чорну – для носика.
 • Приємно познайомитися, лев з пластиліну
  Крок 4 З джгутиків робимо заготовки майбутньої аплікації.
 • Скручуємо круглу голову.
 • Ліпимо овальні лапки.
 • Скручуємо круглі щічки.
 • Формуємо тіло лева з пластиліну у вигляді пружинки, розширюється донизу (хвіст є продовженням джгутика тіла).
 • Драбинкою згинаємо джгутик для гриви і розташовуємо його по дузі навколо голови.
 • Приємно познайомитися, лев з пластиліну
  Крок 5 Переносимо заготовки на картон фону і злегка придавлюємо. Пензлик хвоста прикрашаємо трьома маленькими шматочками коричневого джгутика. Крок 6 Основу з нанесеною на неї аплікацією можна вставити в красиву рамку.
  Приємно познайомитися, лев з пластиліну
  Це всього лише одна з інструкцій того, як зробити з пластиліну лева. Якщо включити фантазію, можна придумати безліч своїх варіантів. Така нескладна у виготовленні твір може слугувати добрим подарунком чи ж наочним посібником. А може бути, воно покладе початок цілої пластилінової галереї.
  Читайте також
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Ліплення з пластиліну - дуже корисне для розвитку дитини заняття. Запропонуйте малюкові зліпити собачку - він із задоволенням підхопить ідею.
  Як зліпити кішку з пластиліну?
  Як зліпити кішку з пластиліну?
  Малюки дуже люблять ліпити з пластиліну різноманітних тваринок. Але не завжди у них виходить те, що вони задумують. Допомогти їм у ваших силах. У
  Жаба з пластиліну
  Жаба з пластиліну
  Ліплення тварин із пластиліну - одне із самих улюблених занять дітей. Малюки з самого раннього віку вчаться робити спочатку прості фігурки, поступово
  Як зробити з пластиліну троянду?
  Як зробити з пластиліну троянду?
  Ліплення квітів з пластиліну досить складний процес, особливо для маленьких дітей, які ще не вміють ліпити маленькі деталі. Ми пропонуємо вам кілька
  Ліплення з пластиліну для дітей
  Ліплення з пластиліну для дітей
  Ліплення з пластиліну - цікаве заняття, яке може зацікавити не тільки дітей, але і дорослих! А ще це неймовірно корисно для маленьких дитячих ручок!
  Ліпимо з пластиліну покроково
  Ліпимо з пластиліну покроково
  Пластилін у руках дітей - це завжди незвіданий світ, це яскрава фантазія! І кожен раз дитина відкриває для себе щось нове До того ж, ліплення -