Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

2-01-2019, 11:43
731
0
Квіти вже довгий час надихають більшість рукодільниць. Що і говорити, бісерна флористика — особливий вид хенд-мейду, заслуговує особливої уваги. Почесне місце в списку натхненників займають троянди. Яскраві, ажурні, ніжні, кущові — в будь-якому вигляді і кольорі дозволяє бісер створити вічні, красиві квіти. З ним ви зможете втілити в життя ідею будь-якого букета. У цій статті можна познайомитися з майстер-класом кущової троянди з бісеру. Гарна, пишна композиція стане чудовою прикрасою для будинку, нею можна доповнити інші вироби, створені своїми руками. Кущова троянда з бісеру може стати приємним подарунком, створеним власними руками.
Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

Необхідний матеріал

З цим майстер-класом впорається навіть починаючий освоювати бісероплетіння, але на створення цією чарівною композиції доведеться витратити не одну годину. Будьте готові пожертвувати вільним часом, щоб в результаті отримати дійсно гарний, пишний кущ троянд. Для плетіння кущової троянди з бісеру вам знадобляться:


 • бісер червоного кольору;
 • бісер зеленого кольору;
 • зелена атласна стрічка;
 • дріт 04 мм;
 • товста дріт для стебел;
 • ножиці;
 • запальничка або свічка;
 • гіпс;
 • горщик для квітів;
 • дренаж.
 • Для декору композиції ви можете використовувати не тільки дренаж. Гіпс може пофарбувати, на ньому можна розмістити цілий тваринний світ, поселивши під кущем жителів з бісеру. Атласна ж стрічка знадобиться для декору дроту, її може замінити декількома мотками зелених ниток муліне. Підготуйте також і клей-пістолет, він стане в нагоді в процесі складання.
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

  Роза

  Як сплести кущову троянду з бісеру? Почнемо з найскладнішого — з плетіння троянд, а саме з пелюсток. Відріжте шматок дроту і наберіть на нього 13 червоних бісерін. Два кінця відрізка складіть разом, намистинки розмістіть рівно по центру плетіння, надягніть на два кінця одну намистинку і затягніть. Слідкуйте за тим, щоб вийшла петля була розташована в центрі відрізка. На один з вільних кінців дроту наберіть 14 намистинок, потім поверніться через першу набрану бусинку. Так у вас вийде друга петля. Зробіть таких на відрізку рівне 5 штук.


  Далі на довгий кінець дроту наберіть 10 намистинок, пропустіть через центральну бусинку сусідній петлі, затягніть. Слідом наберіть 5-6 затягнувши їх у таку ж петлю, пропустивши кінець дроту через центральну сусідній. Потім знову наберіть 10 намистин, сформувавши петлю. Скрутіть два кінця дроту, завершивши один листок. Отримані кільця з бісеру скрутіть в трубочку, обернувши навколо такої ж другий і третій пелюстка. Кінці дроту щільно перекрутіть між собою. Таким чином у вас вийде одна квітка для кущової троянди з бісеру. Таких бутонів вам знадобиться 15 штук для невеликої композиції. Щоб кущик вийшов ще пишніше, можна додати ще більше квітів, якщо у вас є час і терпіння.
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

  Чашолисток

  У кожної квіточки повинен бути чашолисток, щоб композиція виглядала максимально реалістичною і закінченою. Відріжте шматок дроту, надягніть на неї одну бісеринку. Складіть дріт навпіл і на два кінця надіньте дві намистини. Кінці дроту розведіть в сторони, щільно затягнувши дві бусинки ближче до першої. На кожен кінець надіньте за 7 бусинок. Знову з'єднайте кінці разом, просмикнувши на обидва одну намистинку. Затягніть, таким чином у вас вийде загострена петля з зеленого бісеру. Для плетіння наступній петлі на один з кінців наберіть 13 намистин, пропустивши кінець в зворотному напрямку через 101112. Додайте на кінець 7 намистин і пропустіть через дві набрані. Затягніть тугіше, щоб отримати петлю.
  Щоб зробити чашолисток, сплетіть від 3 до 5 таких гострих петель. Оберніть плетінням троянду, скрутіть кінці спочатку між собою, а потім і зі стеблом з дроту. Розправте зелені петельки.
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

  Бутони

  Додадуть реалістичності кущової троянди з бісеру бутони. Їх теж необхідно сплести для композиції. Плетуться вони дуже просто, а на 15 квіток вистачить всього 6-7 нерозкритих. Вони додадуть композиції і пишності, і природності. Відріжте шматок дроту. Відступивши від краю 6-7 см, складають її вдвоє і скрутіть приблизно на 1 див Вийде невелика петля, відрізок стане віссю для плетіння. На одну сторону наберіть 5 бісерін, на іншу - 7-8. Обігніть довгим відрізком вісь, кілька разів обернувши дріт навколо осі. Наберіть ще бісеру, додавайте для кожного обороту по кілька намистин, щоб вони щільно обгортали вісь і попередні ряди. Зробіть так 4 кола, дріт закріпіть з петлею, перекрутивши їх разом. Такий спосіб плетіння називається "французький" або плетінням навколо осі. Дуже просто, швидко і симпатично - те, що треба для плетіння кущової троянди з бісеру. Зробіть кілька таких пелюсток різних розмірів, варіюючи кількість кіл навколо осі і намистинки на ній. Не забудьте і про чашолистки для бутонів. Щоб вони здавалися маленькі, зробіть петлі чашолистка довше, додавши після першої намистини за 3-5 бісерин. Для бутонів розміром побільше підберіть чашолистки побільше. І навпаки, для маленьких — маленькі.
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

  Плетіння листя

  Кущика необхідна зелене листя. Плести її можна декількома способами. Симпатичний і швидкий спосіб — плетіння по осі, точно так само, як пасли і бутони. Всього для куща знадобиться 45 листочків з 5 намистинками на осі і 90 з 7. Кожен листочок повинен складатися з 3 повноцінних кіл. Сплетіть всі листочки, щільно закріпіть дріт і переходьте до етапу складання. Наш майстер-клас про кущової троянди з бісеру для початківців вийшов на фінішну пряму.
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

  Збірка кущика

  Коли всі елементи композиції готові, можна зайнятися складанням кущиків. Почнемо з листочків. Візьміть один зелений листок, той, що з 5 намистинками на осі. Капніть у початку плетіння трохи клею і прикладіть край атласної стрічки. Оберніть дріт стрічкою приблизно на 1-2 сантиметри, потім приєднайте до бетону-наступний аркуш (з 7 намистинками), відступивши приблизно сантиметр від початку плетіння. Трохи нижче, ще на 05-1 см, приєднайте ще один такого ж розміру. Хвостики з дроту скрутіть разом, обернувши їх один за одного, а потім задекоріруйте стрічкою, закрутивши нею гілочку до самого кінця. Зайву відріжте стрічку, а її край закріпіть на дроті крапелькою клею.

  Точно так само поступите і з нераскрывшимися бутонами кущової троянди з бісеру. Для однієї гілочки для кущика візьміть один бутон, три листки і одну троянду. Троянду для плетіння гілочки візьміть за основу. Почніть закручувати стебло в атласну стрічку, поступово приєднуючи до неї бутон і листя на різних рівнях. Зберіть всі елементи вироби, у вас повинно вийти 15 штук гілочок кущової троянди з бісеру. Майстер-клас завершується. Все, що залишилося, це зібрати гілки у купу і «посадити» їх у горщик. Всі 15 гілок зберіть разом, розташувавши гілочки у формі кругленького кущика. Кінці гілочок переплетіть разом, закріпіть декількома оборотами дроту або хомутами. Розправте гілочки, переконайтеся в тому, що положення квіток, бутонів та листя вас влаштовує, і займіться розміщенням і декором.
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас

  «Посадка» троянди

  Залишилося тільки «посадити» кущову троянду в горщик. Візьміть непотрібну ємність, в якій можна замішати гіпс, розведіть його водою відповідно до інструкції на упаковці. У горщик для квітки можна покласти різне сміття, щоб витратити менше гіпсу. Залийте розчин у горщик і акуратно помістіть в нього кущик. Зафіксуйте плетіння підручними засобами, щоб воно не потонуло в гіпсі, не пішло вбік. На дно горщика також можна покласти кілька каменів. Вони не тільки обтяжать виріб, але і додадуть їм стійкості. Між ними можна зафіксувати «коріння» троянд. Коли гіпс затвердіє, його можна задекорувати за своїм бажанням. Можна покрити його фарбою або засипати дренажем.

  Фото кущової троянди з бісеру

  Бісерна виріб готова. Ось така композиція може вийти і у вас, якщо дотримуватися цього майстер-класу. Кущова троянда з бісеру впишеться в будь-який інтер'єр, стане чудовою прикрасою і доповненням, крім того, приємним подарунком. Підберіть вдале місце в кімнаті для горщика з кущиком і насолоджуйтеся вечноцветущим квіткою.
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас
  У статті було наведено покроковий майстер-клас. Кущова троянда з бісеру — це відмінна ідея прикрасити інтер'єр.
  Читайте також
  Вишня з бісеру: майстер-клас
  Вишня з бісеру: майстер-клас
  З вишеньок, сплетених з бісеру, може вийти дійсно красиве прикраса, наприклад, комплект з сережок, підвіски, брошки. Такими ягідками можна доповнити
  Як зробити троянду з фольги: майстер-клас
  Як зробити троянду з фольги: майстер-клас
  Квіти — це, звичайно, чудово, особливо заворожує чарівний букет троянд. Тільки от живі квіти не так довговічні, як хотілося б, вони швидко
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
  Анімалістичні прикраси з бісеру - вироби у вигляді різних тварин і комах, чия забарвлення будується на контрастній гармонії, до цих пір дуже
  Як зліпити з пластиліну троянду?
  Як зліпити з пластиліну троянду?
  Троянда - дивовижний по красі квітку. І багато діти намагаються зліпити його з пластиліну, що зробити дуже непросто. У нашій статті ми дамо 3