Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Зліпити з пластиліну папугу. Як заманливо звучить!

Зліпити з пластиліну папугу. Як заманливо звучить!

2-01-2019, 11:44
883
0
Щоб зайнятися прикладним творчістю потрібно, по-перше, бажання. Не завадять деякі початкові знання про матеріали, з якими доведеться мати справу. Далі бажано вивчити основні технології. Зовсім здорово, якщо для першого досвіду вже є готовий алгоритм. Тому ми і розповімо далі, як можна зліпити з пластиліну об'ємну фігурку папугу.

Творчість

Чоловік вирішив зайнятися творчістю. Припустимо, він вибрав для своєї мети пластичний матеріал. Тобто такий, який при натисканні задану форму приймає легко і зберігає її надовго, не повертаючись до початкового вигляду. Запасаючись матеріалами, в сучасному різноманітті пропонованих товарів того, хто задумав зліпити з пластиліну папугу, як і кожному досліднику, доведеться діяти методом проб і, можливо, помилок. Але в підсумку можна підібрати підходяще саме для вас.


Зліпити з пластиліну папугу. Як заманливо звучить!

Пластилін

Це улюблений дітьми виробний матеріал. Можна зліпити з пластиліну як папуги, так і торт, і комп'ютер, і справжню рамочку для фотографії. Та все, що душі завгодно! Раніше пластилін робили з глини, в яку додавали жири тварин і віск, щоб маса довше не висихала. Зараз пластилін виготовляють з технологічних матеріалів, таких як високомолекулярний поліетилен, каучуки та інших, і офарблюють у всі можливі кольори.

Підготовка до роботи

Нетерплячий майстер, можливо, втомився вже питати: «Коли, нарешті, можна зліпити з пластиліну папугу?» Як ж приступити до роботи, якщо не готові інструменти, матеріали і робоче місце? Для роботи знадобляться:
 • пластилін;
 • стека;
 • дошка;
 • серветка.
 • Зліпити з пластиліну папугу. Як заманливо звучить!

  А чому саме пластиліновий папуга?

  Можливо, тому, що він яскравий і барвистий. Крім того, не така вже й складна натура — кожному по силам. А може бути, ще й тому, що цей птах дуже популярна. Папуга — не просто улюблений домашній вихованець багатьох городян. Він ще й знаменитий герой байок, анекдотів (і більш серйозної літератури), пісень і, звичайно ж, кіно!


  Можна згадати вітчизняний серіал «Повернення блудного папуги» і його головного пернатого героя - Кешу. Але, мабуть, ще більш відомим був отримав безліч нагород по усьому світі, улюблений дітьми і дорослими десятісерійний мультфільм «38 папуг». Одного з його головних персонажів і ми зліпимо. Не треба жахатися заздалегідь! 38 пташок ліпити не доведеться. Хоча, цілком можливо, хтось захопиться і до такої міри. Почати можна з одного.

  Ура! Ліпимо!

  Крок 1. Виліпив заготовки для майбутніх частин тіла папуги:
 • Тіло – циліндр з червоного пластиліну, закруглений зверху.
 • Плоский «фартушок», який буде животиком пташки.
 • Дві зелених, сплощені, але більш товстих, ніж животик, грушоподібних заготовки на крила.
 • Коричневі джгутики: 2 товстіший і достовірніше — для лапок, і 8 тонший і коротший – для пальців (по 4 на кожну).
 • Чорну пірамідку (майбутній дзьоб).
 • Плоску, але досить товсту «подковку» помаранчевого кольору для чубчика.
 • Два коржика білого кольору для очей і дві чорного кольору меншого розміру – для зіниць.
 • Зліпити з пластиліну папугу. Як заманливо звучить!
  На деяких деталях потрібно нанести розмітку стеком. За неї потрібно буде вирізати деталі.
  Зліпити з пластиліну папугу. Як заманливо звучить!
  Крок 2. Вирізаємо стеком на заготовках:
 • на жовтому черевці робимо виріз, як у майки;
 • на крилах по розмітці робимо 4 пальчика-пір'їнки;
 • робимо проріз по центру дзьоба;
 • вирізаємо пір'ячко на помаранчевому чубку.
 • Крок 3. З'єднуємо:
 • пальці з лапками;
 • зіниці з очима.
 • Зліпити з пластиліну папугу. Як заманливо звучить!
  Крок 4. З'єднуємо всі деталі єдиної об'ємної фігури. Папуга готовий! Тільки не треба сподіватися, що така тяжеленькая фігурка встоїть на настільки тоненьких ніжках. Секрет скульпторів і майстрів об'ємної пластилінової анімації в тому, що подібні фігури мають дротяний каркас.
  Зліпити з пластиліну папугу. Як заманливо звучить!

  Навіщо все це було

  Ну ось, тепер зрозуміло, як зліпити з пластиліну папуги – героя відомого мультсеріалу. Чи стане ця скульптурка подарунком близькій людині, чи отримає диплом на творчому конкурсі або просто прикрасить кімнату автора? А може, папуга оживе в новому мультфільмі? Адже сьогодні дитяча анімація активно розвивається по всій країні. І об'ємна пластилінова мультиплікація, коли фігурки знімаються покадрово в різних фазах руху, дуже популярна серед дітей. Що ж, папуга, живи. І навчися літати!
  Читайте також
  Як зліпити з пластиліну солдата: майстер-клас
  Як зліпити з пластиліну солдата: майстер-клас
  Якщо задуматися, то багато хто з нас давно не тримали пластилін у руках. Час йде. Діти ростуть, вони вчаться, розвиваються. І ліплення з пластиліну
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Ліплення з пластиліну - дуже корисне для розвитку дитини заняття. Запропонуйте малюкові зліпити собачку - він із задоволенням підхопить ідею.
  Як зліпити з пластиліну смішариків?
  Як зліпити з пластиліну смішариків?
  Добрі і веселі герої мультсеріалу "Смішарики" завоювали любов і популярність серед дітей. А, зроблені фігурки смішариків з пластиліну, дозволять
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Ліплення тварин із пластиліну дозволяє малюкам більше дізнатися про братів наших менших і навколишньому світі. Запропонуйте дитині зліпити милого
  Як зліпити ведмедя з пластиліну?
  Як зліпити ведмедя з пластиліну?
  Ведмідь - улюблений багатьма діточками герой казок. Ліпити його з пластиліну - дуже цікаво. У нашій статті ми розповімо, як легко зліпити ведмедя,
  Енгрі Бердз з пластиліну
  Енгрі Бердз з пластиліну
  Злі пташки з гри Енгрі Бердз - улюбленці багатьох хлопців і дівчат вже перенеслися з віртуального світу в наш реальний у вигляді аксесуарів та