Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зліпити з пластиліну солдата: майстер-клас

Як зліпити з пластиліну солдата: майстер-клас

2-01-2019, 11:47
942
0
Якщо задуматися, то багато хто з нас давно не тримали пластилін у руках. Час йде. Діти ростуть, вони вчаться, розвиваються. І ліплення з пластиліну займає перше місце з розвитку моторики ручок малюків. Так чому б вам не сісти поруч з дитиною і разом з ним не зліпити військового солдатика? Це дуже захоплююче заняття. Наприклад, такого солдата можна подарувати другові чи дідуся-ветерана. Подарунок своїми руками буде в самий раз. Адже він символізує величезну силу і міць нашої країни і самого народу. Так як же з пластиліну зліпити солдата?

Необхідний матеріал

Зліпити солдата з пластиліну дуже просто! Для початку вам знадобляться:
 • великі шматки зеленого пластиліну;
 • жовтий середнього розміру;
 • маленькі шматки білого, чорного, червоного;
 • бежевий пластилін;
 • дріт або сірники, щоб з'єднати частини тіла.
 • Як зліпити з пластиліну солдата: майстер-клас
  Пластилін зеленого кольору разом з жовтим потрібно використовувати для військового мундира. Ці два кольори необхідно змішати. Тоді сам відтінок форми буде більш яскравим, пісочним.


  Маленькі шматочки пластиліну будуть потрібні для ліплення дрібних деталей особи і самого тіла. Також чорний колір знадобиться для чобіт. Сірники знадобляться, щоб зібрати всі частини тіла. Але краще використовувати дріт. З її допомогою, можна надати будь-яку форму. Так як же зробити поетапно солдата з пластиліну?

  Як зліпити тіло воїна

  Тепер можна приступити до ліплення солдатика. Для початку змішуємо зелений і жовтий кольори (про це говорили раніше). Добре розминаємо пластилін, щоб він був м'яким. Потім розділяємо всю цю масу на сім різних частин. З цих пластилінових кульок повинні вийти:
 • кашкет;
 • галіфе;
 • кожух (кітель);
 • дві руки;
 • дві ноги.
 • Як зліпити з пластиліну солдата: майстер-клас
  А як з пластиліну зліпити солдата, щоб він був оригінальним і прикольним? Все залежить від вашої фантазії.

  Кожух і ноги

  Починаємо ліпити деталі. Основну частину кітеля (мундира) потрібно зробити з двох різних частин. Можна і з однієї, тільки не варто забувати, що потім знадобиться оформити невелике поглиблення для ременя.


  Наклеюємо сам ремінь з пластиліну жовтого кольору. Потім робимо стеком (інструмент для різання пластиліну) вертикальну лінію зверху вниз. Це будуть борта піджака. А потім кріпимо маленькі гудзички вздовж цієї лінії. Після того як зробили мундир і оформили його як годиться, починаємо ліпити такі деталі. Нижню (ноги) і верхню (тулуб, руки) частини солдата слід з'єднати з допомогою дроту. Приступаємо до ліплення чобіт і коміра. Для взуття треба зробити два циліндра з довгастими підставами знизу. Для коміра теж робимо циліндр, тільки тонше і довше. Для більш ефектного вигляду можна прикріпити невелику смужку з жовтого пластиліну. Тепер, коли чоботи і комір готові, їх потрібно з'єднати з основною частиною. Краще використовувати сірники для кращого кріплення. Основні частини солдата готові. Залишилося зробити голову і руки. Для цього знадобиться бежевий пластилін.

  Голова і руки

  Для голови робимо овальну заготовку. Стеком помічаємо, де будуть розташовані очі. Для них використовуємо білий і чорний кольори пластиліну. Потім оформляємо ніс, брови і губи. Для кистей рук формуємо дві невеликі коржі, зігнуті всередину. Стеком потрібно виділити пальці. Руки і голову ліпимо до кожуха сірниками так само, як і основні деталі. З двох маленьких кульок бежевого пластиліну робимо вуха.

  Головний убір

  Не варто забувати про те, що солдатові необхідна кашкет. Для її виготовлення необхідно взяти жовто-зелений і чорний пластилін. З них слід зробити заготовки для кашкета і козирка, а потім зліпити їх між собою з допомогою червоної облямівки. Посередині оформляємо невелику зірку. Збираємо всі деталі і кріпимо їх до голови. На плечі кріпимо погони. Для них використовуємо чорний і жовтий пластилін. За бажанням - для більшого ефекту - такого солдата можна закріпити на заздалегідь приготовленої підставці.
  Як зліпити з пластиліну солдата: майстер-клас
  Тепер ви знаєте, як зліпити з пластиліну військового солдата. Як бачите, це дуже просто. Такого цікавого чоловічка в зеленому мундирі легко зможе зробити навіть школяр.
  Читайте також
  Як зліпити кішку з пластиліну?
  Як зліпити кішку з пластиліну?
  Малюки дуже люблять ліпити з пластиліну різноманітних тваринок. Але не завжди у них виходить те, що вони задумують. Допомогти їм у ваших силах. У
  Як зробити людину з пластиліну?
  Як зробити людину з пластиліну?
  Ліплення з пластиліну - не тільки захоплююче проведення часу, але й прекрасний засіб розвитку дітей. У нашій статті ми розповімо вам, як можна легко
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Ліплення тварин із пластиліну дозволяє малюкам більше дізнатися про братів наших менших і навколишньому світі. Запропонуйте дитині зліпити милого
  Жаба з пластиліну
  Жаба з пластиліну
  Ліплення тварин із пластиліну - одне із самих улюблених занять дітей. Малюки з самого раннього віку вчаться робити спочатку прості фігурки, поступово
  Як зліпити ведмедя з пластиліну?
  Як зліпити ведмедя з пластиліну?
  Ведмідь - улюблений багатьма діточками герой казок. Ліпити його з пластиліну - дуже цікаво. У нашій статті ми розповімо, як легко зліпити ведмедя,
  Як зліпити слона з пластиліну?
  Як зліпити слона з пластиліну?
  Одним з улюблених тварин дітей є слони, і, звичайно, малюки прагнуть втілювати їх своїх виробах. У нашій статті ми дамо покроковий майстер-клас з