Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Гібіскус з бісеру: майстер-клас

Гібіскус з бісеру: майстер-клас

3-01-2019, 19:48
757
0
Назв у квітки, який ми хочемо запропонувати сплести з бісеру, є кілька: сирійська або китайська троянда, кетмия, каркаде, мальва венеціанська. Нам же ця квітка звичніше називати гібіскусом. Маленький, тендітний, ніжний - він приваблює більшість садівників. Цвіте гібіскус найчастіше на вулиці, так і радує око всього місяць. Вправні умільці пропонують сплести з бісеру свій гібіскус, який буде прикрашати будинок круглий рік своїми ніжними, тонкими лепесточками. Представляємо вашій увазі майстер-клас «Гібіскус з бісеру», спробуйте разом з нами створити своїми руками пишний квітка в горщику.
Гібіскус з бісеру: майстер-клас

Матеріал

Для створення цієї поробки вам знадобляться:
 • 100 г червоного бісеру;
 • 80 р зеленого бісеру;
 • 10 г жовтого бісеру;
 • дріт 0.8 мм;
 • дріт 0.4 мм;
 • дріт 0.3 мм;
 • зелені нитки муліне або атласна стрічка;
 • горщик;
 • гіпс.
 • Крім того, підберіть для композиції різні елементи декору. Це може бути штучна трава, сизаль. На гіпс відмінно лягає фарба, в тому числі акварель. Ви також можете прикрасити композицію камінням та іншими елементами декору, зробленими своїми руками.


  Гібіскус з бісеру: майстер-клас

  Плетіння квітки

  Приступимо до виготовлення гибискуса з бісеру. Майстер-клас почнемо з плетіння квітки і знайомства з однієї з технік бісероплетіння. У цієї техніки є кілька назв, але найпоширеніші - це плетиво навколо осі і кругове. Ми розповімо покроково, як сплести пелюстка для квітки. Для цього відміряйте відрізок дроту завтовшки 04 мм, довжиною приблизно 1 м. Відступивши від краю відрізку приблизно 10 см, складіть дріт навпіл і перекрутіть кінці один з одним кілька разів, залишивши маленьку петлю. Потім на вісь, тобто, короткий кінець дроту наберіть 11 бісерін червоного кольору, на другий кінець - на дещо більше, щоб при складанні дроту уздовж осі, вона кілька виступала. Довгий кінець оберніть навколо осі один раз і знову наберіть бісер, знову ж таки на кілька намистин більше. Те ж саме зробіть з іншого кінця, таким чином, у вас вийде коло. Зробіть 4 повних оберти навколо осі, накидаючи так дріт.


  Далі плетемо зубчики пелюсткам. Для цього просмикнемо дріт під верхньою дугою, залишивши місце для 11 намистин до осі. Повернемося, набравши бісер, зробимо те ж саме з іншого боку. Повторимо дію, але не доходячи до кінця на 5 намистин. Пелюстка готовий. Для квітки таких необхідно 5 штук. Для створення красивого, пишного букета сплетіть потрібну кількість. Щоб вся композиція виглядала як справжня, зробіть кілька пелюсток без зубчиків, скрутіть їх в трубочку — таким чином у вас вийдуть маленькі, бутони. Точно таким же способом сплетіть для квітки і листочки, зробивши вісь трохи довше, приблизно на 10-15 намистин. Листочки краще зробити різних розмірів. На кожну квітку знадобиться, як мінімум, 3-5 таких.
  Гібіскус з бісеру: майстер-клас

  Тичинки

  Тепер візьмемося за тичинки, у гибискуса вони яскраві, тому ми візьмемо трохи жовтого і червоного кольору. Відміряємо відрізок дроту 03 мм приблизно 30 см. На нього наберемо 25 намистин червоного кольору, відступимо від краю близько 10 см. З 5 намистин зробимо петельку, просто скрутивши два кінця між собою приблизно на 1 см в довжину. Трохи відступивши від плетіння, точно так само слід вчинити з такою п'ятіркою намистин і з наступного. Скрутимо таким чином всі 25 намистин, отримавши 5 червоних петель.
  Складіть два кінця разом і на них наберіть 5 червоних намистин. Розведіть в кінці боку і на довгий наберіть 20 жовтих бісерин. Зробіть ще 4 петлі так само, як і червоні. Знову з'єднайте кінці і наберіть 2 червоні. Потім зробіть ще 3-4 петельки. Всього необхідно три ряди жовтих тичинок. На завершення розведіть дріт знову в сторони і на кожен кінець наберіть по 20 червоних намистин. Перекрутіть їх так, щоб вийшов джгутик. Кінці дроту щільно скрутіть між собою, щоб конструкція не розпустилася.
  Гібіскус з бісеру: майстер-клас

  Збір квітки

  Тепер займемося складанням гибискуса з бісеру. Для цього складемо разом з 5 пелюсток квітки, в центр помістимо плетіння з тичинкою, скрутимо дріт разом, підклавши товсту дріт для стійкості квітки, а пелюстки акуратно розправимо. Візьмемо нитка муліне або атласну стрічку. Нею від самого початку плетіння почнемо замотувати дріт. Опустившись на 3-35 см, докладемо до плетіння кілька листочків, перекрутимо їх з дротом і продовжимо обмотувати. В горщику розведіть гіпс по інструкції, квіточку поставте всередину, зафіксуйте підручними засобами, щоб гібіскус з бісеру не впав, застигнувши при цьому в непоказною позі. Коли виріб висохне, білий гіпс задекоріруйте і поставте на чільне місце. Ми впевнені, квіти гібіскуса з бісеру будуть притягувати увагу ваших гостей.
  Читайте також
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас
  Як робити кущову троянду з бісеру: майстер-клас
  Квіти вже довгий час надихають більшість рукодільниць. Що і говорити, бісерна флористика — особливий вид хенд-мейду, заслуговує особливої уваги.
  Вишня з бісеру: майстер-клас
  Вишня з бісеру: майстер-клас
  З вишеньок, сплетених з бісеру, може вийти дійсно красиве прикраса, наприклад, комплект з сережок, підвіски, брошки. Такими ягідками можна доповнити
  Як зробити троянду з фольги: майстер-клас
  Як зробити троянду з фольги: майстер-клас
  Квіти — це, звичайно, чудово, особливо заворожує чарівний букет троянд. Тільки от живі квіти не так довговічні, як хотілося б, вони швидко
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
  Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
  Анімалістичні прикраси з бісеру - вироби у вигляді різних тварин і комах, чия забарвлення будується на контрастній гармонії, до цих пір дуже