Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців

Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців

9-01-2019, 19:59
474
0
Квіти - це прекрасний спосіб прикрасити будинок або квартиру. Однак вони швидко в'януть або потребують догляду. Але є чудова альтернатива - штучні квіти, які ви можете зробити з підручних матеріалів. Наприклад, дуже своєрідні і оригінальні вироби виходять із звичайної фольги.

Матеріали

Базовий матеріал, який вам буде потрібно для виготовлення квітки, - це фольга. У магазині ви можете відшукати оздоблювальну папір різної щільності, але для витончених прикрас найкраще підійде більш тонка. Також для створення квітки з фольги своїми руками знадобиться сріблястий або простий скотч, ножиці і паличка або трубочка для стрижня.

Створення заготовок

Наявну фольгу потрібно порізати на смуги шириною в 3 див. Робити їх ідеально рівними необов'язково, але бажано виробляти заготовки акуратно, щоб не порвати фольгу.
Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців
Всього вам буде потрібно 27 деталей на квітку, який буде складатися з трьох пелюсток, зроблених з 9 смуг, а також 3-4 додаткові для тичинок. Далі із заготовок потрібно зробити тонкі дроту. Для цього кожну смужку акуратно сминаем, а потім скручуємо її в трубочку. Нічого страшного, якщо в процесі згортання зволікання порветься. Шматочки заготовки легко можна з'єднати разом без використання клею. Просто накладіть порвавшиеся кінці один на одного і туго скрутіть їх.


Квіти з фольги: майстер-клас

Підготувавши необхідні деталі, можна приступати до виготовлення самого квітки. Спочатку по центру однієї з смужок формуємо "носик", а інші 8 дротів згинаємо навпіл. Потім по обидві сторони від "носика" одягаємо чотири зігнуті деталі. Зверху притисніть нанизані зволікання до основного елементу з "носиком", а потім знизу зберіть їх разом. Отриманий пучок обмотайте краями основний дроту. Таким чином, у вас вийде перший пелюстка. За цією ж схемою треба зробити ще два таких же елемента. З решти деталей скручуємо тичинки, формуючи на кінчиках невеликі кульки. Готові пелюстки і тичинки збираємо разом і прикріплюємо до стрижня за допомогою скотча. Сама підстава теж необхідно обмотати, і зроблений своїми руками квітку з фольги буде готовий. Таких потрібно створити кілька штук і зібрати в оригінальний букет. Також, використовуючи цю ж техніку і проявивши трохи фантазії, можна сплести та інші види квітів.


Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців

Лілія з фольги

Для створення такої квітки з фольги своїми руками необхідно нарізати 30 смуг і скрутити їх в трубочки. Також знадобиться аркуш з основного матеріалу шириною 20 см, для стебла. Виготовлення квітки з фольги своїми руками поетапно:
 • Візьміть одну із заготовок в якості основи і по черзі накрутіть на неї ще чотири дротики.
 • Краї основний так званої нитки теж загинаємо вниз.
 • Робимо ще 4 пелюстки таким же способом.
 • Нижні кінчики елементів збираємо разом, а сам виріб красиво розправляємо.
 • З двох зволікань виготовляємо листя квітки за тим же методом, що і пелюстки.
 • Беремо ще одну заготовку, складаємо її вдвічі і заокруглюємо краю. Таким чином, у вас вийде тичинка для поробки-квітки з фольги.
 • Тепер потрібно зробити стебло. Для цього широку заготівлю сминаем і скручуємо, роблячи на кінці невеликий гачок.
 • На нього чіпляємо тичинку і закріплюємо її.
 • Навколо тичинок і стебла збираємо готові пелюстки. Зверху намотуємо ще одну дротик, щоб краще закріпити квітка на підставі.
 • Також приєднуємо до стебла листя, фіксуючи їх додаткової дротиком. Зверху її можна додатково обмотати фольгою.
 • Ви можете зробити ще кілька таких квітів з фольги своїми руками, щоб вийшла гарна композиція, і поставити їх у вазу.
  Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців

  Проста троянда з фольги

  Якщо ви хочете зробити квітку з фольги дуже простим способом, то вам знадобляться лише срібляста папір, лінійка і дріт. Спочатку відриваємо від рулону харчової фольги смугу шириною 50 див Потім кладемо її блискучою стороною вниз і загинаємо до середини її нижню частину. Збоку також робимо невеликий загин на 1-15 см. З іншого боку починаємо згортати заготовку в трубочку до середини смуги. Отриману деталь поверніть по спіралі, формуючи бутон квітки. Решту знизу частина зімніть і скрутіть в стебло. Зробіть стільки простих квітів з фольги, скільки захочете, а потім зберіть їх разом і перев'яжіть дротом. Щоб зробити букет ще гарніше, ви можете нанести на нього фарбу або доповнити сухоцвітом.
  Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців

  Як зробити квітку з фольги іншим способом

  Вам знадобиться вирізати з фольги кола діаметром 2535 і 45 см. Всього потрібно 4-5 деталей кожного розміру. Також для виготовлення цієї квітки з фольги своїми руками вам буде потрібен клейовий пістолет і велика скріпка.
  З самого маленького кола поверніть щільну трубочку для створення серцевини. Потім скрутіть 3-4 більш вільних конуса, виконуючи центральний бутон троянди. Після того як ви зробите щільний центр квітки, використовуйте кола середнього розміру для створення наступного ряду листя. З допомогою термопістолети закріпіть їх у підстави троянди.
  Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців
  Для створення зовнішніх пелюсток використовуйте найбільші деталі. Але замість скручування в конус зберіть низ кола в невелику гармошку, а потім приклейте пелюстки до бутону. Відкривши велику скріпку і вставивши її в основу троянди, ви зможете поставити її вертикально і прикрасити таким квіткою свій стіл.

  Ромашка з фольги

  Для роботи потрібно взяти шматок фольги розміром 15х15 см. Фольгу складають навпіл, щоб вийшла лінія згину. Розірвіть її вздовж цієї позначки. У вас вийде два прямокутника, один з яких відкладіть поки в сторону. Іншу деталь розташуйте на поверхні блискучою стороною вниз і загніть одну з його сторін до центру. Потім протилежну частину також загніть до середини, щоб краї стикалися.
  Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців
  Складіть всю заготовку навпіл. Повторіть цей крок ще 3 рази. Зігніть отриману смужку навпіл ще раз, але на цей раз по ширині. Відкладіть деталь в бік і приступайте до виготовлення пелюсток і листя. Для цього візьміть залишений раніше прямокутник, складіть його навпіл і розірвіть уздовж лінії згину. Потім повторіть цю дію з двома отриманими деталями. В результаті у вас повинно вийти 4 однакових прямокутника. Візьміть один із цих елементів і загніть обидва його краю до центру. Потім з'єднайте кути, що при складанні літачка. Після цього складіть деталь уздовж навпіл, щоб утворилася заготівля у формі трапеції. Таким же чином виконуйте 3 деталі. Візьміть ці частини і складіть з разом. Потім вставити їх в заготовку, яку ви зробили раніше. Після цього почніть її скручувати, закріплюючи трапеції нагорі. Дійшовши приблизно до середини, вставте залишилася в основну заготівлю і закінчите обертати стебло. Щоб надати створеному своїми руками квітці з фольги потрібну форму і естетичний вигляд, розправте пелюстки і листя вироби. Також при бажанні ви можете трохи підігнути краї деталей.
  Читайте також
  Як зробити троянду з фольги: майстер-клас
  Як зробити троянду з фольги: майстер-клас
  Квіти — це, звичайно, чудово, особливо заворожує чарівний букет троянд. Тільки от живі квіти не так довговічні, як хотілося б, вони швидко
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
  Вироби з фольги для дітей
  Вироби з фольги для дітей
  Блискуча фольга від шоколадок і цукерок так і манить дітей зробити щось цікаве. І це добре, адже в умілих руках навіть такий простий матеріал як
  Як зробити з паперу ромашку?
  Як зробити з паперу ромашку?
  Створення квітів з паперу - одне з найулюбленіших занять дітей. І навіть такий простий, здавалося б, квітка, ромашка, можна виготовити різними
  Вироби своїми руками для дітей 10 років
  Вироби своїми руками для дітей 10 років
  Діти до 10 років вже дуже тямущі і мають чимало досвіду у виготовленні всіляких виробів. Вони вже перепробували найрізноманітніші матеріали для
  Квіти з гофрованого паперу
  Квіти з гофрованого паперу
  Півонії - дуже красиві квіти, але тривалість їх цвітіння невелика, а зрізаними вони радують нас у вазі разом менше. Якщо ви хочете прикрасити будинок