Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вироби з сміттєвих пакетів для новорічних свят

Вироби з сміттєвих пакетів для новорічних свят

9-01-2019, 20:05
738
0
Сміттєві пакети роблять з поліетилену, а це прекрасний матеріал для різноманітних виробів. Вибір виробів у магазині великий, тому можна знайти матеріал необхідного кольору. Вироби з сміттєвих пакетів своїми руками взимку створюють для декорування приміщення до новорічних свят. Це легкий і приємний в роботі матеріал, тому до виготовлення предметів декору залучайте всіх членів родини. У статті розглянемо цікаві варіанти снігових виробів із сміттєвих пакетів. Це новорічна красуня-ялинка та веселий сніговик, оригінальні карнавальні наряди і головні убори на свято, житель холодної Арктики - білий ведмідь. Ви дізнаєтеся, як своїми руками швидко зробити різдвяний вінок на двері, чим його можна декорувати і що брати за основу. Такі легкі вироби під силу навіть початківцям майстрам, тому сміливо беріться за роботу після прочитання статті.


Вітальна листівка

В якості першої вироби з сміттєвих пакетів можна зробити оригінальну вітальну листівку з новорічним святом для близької людини. Красиво буде виглядати така картинка, тільки більшого розміру в рамці на стіні. Зробити листівку краще всього на темному тлі, щоб білий поліетилен чітко проглядався. Крім світлих пакетів, купіть ще кілька штук іншого кольору для контрастного шарфа сніговика. У нашому зразку він зеленого кольору, але ви можете зробити його та іншого яскравого відтінку, наприклад, червоним або рожевим.
Вироби з сміттєвих пакетів для новорічних свят
Доповнити виріб із сміттєвих пакетів можна помаранчевим помпоном з пряжі, очі сніговика створюють з чорних гудзиків, а руки імітують гілки дерева. Порожнечі на картинці легко заповнити паперовими сніжинками, виконаними з складеною в кілька разів папери.


Попередньо потрібно розкроїти пакети на дрібні квадратні шматочки. Потім щільно їх наклеїти на основу, намазуючи клей ПВА тільки по центру. Гострі краї повинні стирчати вгору. Чим більше елементів прикріплене до фігури сніговика, тим красивіше виглядає виріб.

Північний ведмедик

Таку легку виріб із сміттєвих пакетів цікаво робити з дітьми дошкільного віку. Цього милого ведмедика можна просто подарувати близьким у якості подарунка. Якщо ж вирізати круглі отвори на рівні очей і натягнути з боків круглу гумку, вийде маскарадна маска на ранок в дитячому саду або школі.
Вироби з сміттєвих пакетів для новорічних свят
З щільного паперу білого кольору за шаблоном вирізають голову ведмедя з круглими вухами. По центру вироби приклеюють порожній пластиковий стаканчик з-під йогурту. На його денці зміцнюють чорний коло з кольорового картону, вирізаний за розміром. Це буде ніс персонажа. Якщо ви робите виріб із сміттєвих пакетів в якості листівки, то очі виконують з картону. Якщо виріб буде надіватися на карнавал у вигляді маски, то заздалегідь вирізують отвори для очей. Далі кропітка робота по наклеюванню шматочків поліетилену, що зображують пухнасту шерсть полярного ведмедя.

Різдвяний вінок на двері

Якщо ви задумалися, з якого матеріалу можна зробити пишний вінок на Різдво чи Новий рік, то зверніть увагу на поліетиленові пакети. Краще саморобку зібрати з шматочків блакитного, білого або зеленого кольору, які нанизуються по черзі на тонкий дріт.
Вироби з сміттєвих пакетів для новорічних свят
Між шарами вставляють декоративні елементи. Представлена на фото виріб із сміттєвих пакетів своїми руками оздоблена дрібними ялинковими кульками, які за капронові нитки прив'язуються до основи вінка. Коли досягнута необхідна довжина виробу, кінці дроту скручуються між собою. Можна прив'язати зверху вінка атласну стрічку для прикріплення вироби до дверей або стіни кімнати.

Новорічна красуня

Що за новорічне свято без ялинки? Сім'ї з дітьми намагаються до кінця року придбати справжню сосну або ялину, пахне лісом. Однак багато хто не вітають вирубку дерев для тижневого милування, замінюючи її або штучною, або саморобними виробами з непридатного матеріалу.
Вироби з сміттєвих пакетів для новорічних свят
Щоб зробити таку пухнасту ялинку з поліетиленових пакетів, потрібно нарізати безліч гуртків різного діаметра. Також знадобиться стрижень на міцному підставі для утримання вироби у вертикальному положенні. Це може бути шматок пінопласту і дріт або дерев'яний брусок. Одягаються на стрижень спочатку великі кола, потім розміщуються більш дрібні елементи в порядку убування. На верхівці залишаються найменші деталі. Можна ялинку залишити рівною, але ефектніше виглядає виріб з загнутою верхівкою. Добре почепити на неї дзвіночок з бантом або прикріпити золотисту зірку з пінопласту.

Пишна спідниця

З довгих смужок поліетилену досить легко зробити пишну спідницю для карнавального костюма. Для цього на будь-яку широку гумку необхідно прикріпити безліч поліетиленових стрічок, складених навпіл.
Вироби з сміттєвих пакетів для новорічних свят
Нею обертають основу і просмикують в кінці петельку по центру. Чим більше елементи, тим пишніше вийде виріб. Можна зібрати пачку для будь-якого костюма, підібравши потрібний відтінок матеріалу.

Конусні капелюхи

Конус для головного убору фокусника або петрушки роблять з щільного паперу з друкованим принтом. Основною прикрасою вироби служать помпони. Для їх виготовлення потрібно нарізати тонкими смужками пакети для сміття і зв'язати між собою, створивши довгу нитку. Далі діють аналогічно звичайному виконання помпонів з пряжі.
Вироби з сміттєвих пакетів для новорічних свят
Для цього готують два картонних колечка, зовнішній діаметр яких відповідає розміру помпона. Потім нитку прив'язують через внутрішній отвір і накручують безліч разів, щоб домогтися більшої пишності. В кінці розсовують смужки і просовують ножиці, щоб розрізати нитки по колу. Між кільцями вставляють капронову нитку і міцно затягують всі елементи помпона між собою. Тепер можна вийняти картонні шаблони і викинути. Кріплять виріб на капелюх степлером. У статті ми розглянули вироби з сміттєвих пакетів. Взимку з поліетилену можна створити багато оригінальних іграшок, ялинкових прикрас та фігур тварин з помпонів. Спробуйте виконати подібні вироби своїми руками. Удачі!
Читайте також
Вироби з целофанових пакетів - цікаві ідеї з покроковим описом
Вироби з целофанових пакетів - цікаві ідеї з покроковим описом
Целофанові пакети в нашому житті з'явилися відносно недавно. З часом у кожній квартирі накопичується величезна кількість цього матеріалу. Багато
Практичні серветки з тканини своїми руками
Практичні серветки з тканини своїми руками
Зробити серветки з тканини своїми руками досить просто, якщо знати кілька секретів. Необхідно підібрати відповідну тканину, правильно обробити її і
Вироби з сміттєвих пакетів своїми руками: килимок і ялинка
Вироби з сміттєвих пакетів своїми руками: килимок і ялинка
До чого тільки не додумуються люди! Приміром, останнім оригінальним і швидко став популярним трендом стало виконання різних виробів із сміттєвих
Вироби з ватних паличок
Вироби з ватних паличок
Давно увійшли в наше життя і стали настільки звичними нам ватні палички крім основних функцій можуть виконувати творчі завдання розвитку дитини. А
Вироби з поліетиленових пакетів
Вироби з поліетиленових пакетів
Виявляється, навіть з такого непоказного матеріалу, як поліетиленові пакети, при бажанні можна зробити дуже цікаві дитячі вироби. У нашій статті ми
Новорічні вироби в дитячий сад
Новорічні вироби в дитячий сад
До Нового року в дитячому садку влаштовують ярмарки та виставки поробок. На такий захід малюкам доручають завдання підготувати тематичні поробки.