Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Прикраса з яблук для дитячого свята

Прикраса з яблук для дитячого свята

9-01-2019, 20:10
582
0
Прикраси з яблук своїми руками зможе зробити кожен. Такий щільний фрукт з яскравою шкіркою просто створений для різноманітних творів мистецтва. М'якоть яблук світла і вигідно виглядає на тлі контрастного шкірки. Щоб вона не темніла, майстри протирають поверхню зрізів лимонним соком. Прикраси з яблук можна укласти на блюдо і поставити на святковий стіл для дітей. Часто батьки стикаються з проблемою небажання малюків вживати фрукти й овочі. Однак жодна дитина не відмовиться скуштувати красиво подану фігурку ведмедика або зайчика, черепахи або лебедя. Смішні пички, вирізані гострим ножем, зможуть підняти настрій навіть плакав дитині. Багато хто не вирішуються робити прикраси з яблук самостійно, вважаючи це непосильним завданням, однак, прочитавши нашу статтю, ви зрозумієте, що це зовсім не складно.


Проста черепаха

Для роботи над створенням фігури черепахи приготуйте гострий ніж, одне зелене яблуко, такого ж кольору виноградинку, шматочки шоколаду для очей і зубочистку для приєднання голови до тулуба. Якщо виріб не відразу буде подаватися на стіл, то знадобиться лимон для обробки поверхні зрізів, інакше вони потемніють.
Прикраса з яблук для дитячого свята
Яблуко добре вимийте й насухо витріть рушником. З одного боку від качана зріжте гурток (приблизно 1/3 плоду), який буде виконувати функцію панцира черепахи. У самому широкому місці яблука зріжте гострим ножем пластину, покладіть її на дощечку і позбавтеся від центральної частини з насінням. Отримані 2 півкола потрібно поділити навпіл. Це будуть лапи тварини. Їх потрібно розташувати на тарілці на деякій відстані один від одного і накрити заготовку «панциром». Далі проводиться робота над головою. Виберіть велику овальну виноградинку зеленого кольору і обріжте той кінець, де розташовується гілочка. Зубочисткою продырявьте 2 отвори в місці розташування очей і вставте в них дрібні шматочки чорного шоколаду. Голова приєднується до тулуба за допомогою зубочистки. Все, прикраса з яблук готовий, можна подавати на стіл!


Краб

Ефектно виглядає виріб у вигляді краба, вирізана з яблук червоного кольору. Складається фігура з декількох частин: це передні великі клешні, тулуб краба і безліч задніх лап. Починаємо виготовлення з нарізування тонких пластин. Для цього вирізують кола ближче до качану, щоб деталі вийшли великого розміру. Потім вирізують ту частину, де розташовані насіння, і викладають по 5 напівкіл один на інший так, як показано на фотографії нижче.
Прикраса з яблук для дитячого свята
Для передніх клешнею підготуйте два товстих скибочки яблука і на м'якоті гострим ножем виріжте два гострих куточка. Залишиться зрізати третину плоду, щоб зробити «панцир» і викласти цю частину зверху на підготовлені деталі. Очі роблять способом, описаним вище, тому повторюватися не будемо.

Прикраса з яблука «Лебідь»

Фігурки цієї красивої птахи часто використовують майстри у своїх виробах, не обійшли вони увагою і плід яблуні. Щоб фігура рівно лежала на блюді, зрізають великий шматок, не доходячи трохи до качана. Хвостик можна залишити на місці або зрізати щипцями. Візуально отриману деталь потрібно розділити на вузьку смужку для установки голови і однакові частини для нарізування кутами крил. Щоб зрізи вийшли гарними і гладкими, ніж необхідно добре заточити.
Прикраса з яблук для дитячого свята
В залежності від розміру плоду нарізають від 3 до 5 кутів, потім їх необхідно злегка зрушити в бік хвоста. З відрізаної частини яблука вирізають голову з загостреним дзьобом і хвостову частину, яку цікаво прикрасити різьбленням. На центральній частині лебедя зробіть ножем довгасте отвір і вставте шию з головою, ззаду звільните простір для хвоста. Всі елементи скріпіть зубочистками, щоб фігурка не розпалася при перенесенні.

Смішні пички

Забавні прикраси з яблук, фото яких можна розглянути нижче, роблять або спеціальним ножем для карвінгу, або на шкірці малюють деталі майбутнього зображення вістрям зубочистки, а потім акуратно по контурах вирізають гострим кухонним ножем.
Прикраса з яблук для дитячого свята
Такі вироби можна робити разом з дитиною, надавши йому можливість пофантазувати. Обов'язково обробіть зрізи лимонним соком, інакше зовнішній вигляд смішний фігури швидко потьмяніє.

Сова з фруктів і овочів

Для роботи над совою приготуйте яблука червоного і жовтого кольорів, дві великі редиски, дві маслини, трикутний ніж для карвінгу і рівна гострий кухонний ніж невеликого розміру. Для з'єднання елементів, як правило, користуються зубочистками. Якщо яблука великі, то центральну частину тулуба можна проколоти дерев'яною шпажкою.
Прикраса з яблук для дитячого свята
Першим ділом оформляють очі сови. Краще скористатися шаблоном, намалювавши рівні кола вибраних місцях. Потім гострим кутом ножі для карвінгу роблять надрізи до центру. Намагайтеся тиснути на нього з однаковою силою. У центр вставте маслини, прикріпіть зубочистками. На червоному яблуці спереду малюють куточки «пір'я». Редис поділіть навпіл і один край надріжте кутами. Це кігті хижого птаха. Залишиться з'єднати всю виріб разом і прикріпити загнутий дзьоб гачком. Як бачите, прикраси з яблук робити просто і цікаво. Обов'язково спробуйте сили в новому виді мистецтва. Удачі!
Читайте також
Кішка з полімерної глини - покрокова інструкція
Кішка з полімерної глини - покрокова інструкція
Полімерна глина – це прекрасний матеріал для творчості, що має властивості пластиліну. Це пластична маса, що твердне при високих температурах, що
Текстильна брошка - красиве і просте прикраса
Текстильна брошка - красиве і просте прикраса
Брошка - це декоративна композиція або ювелірний виріб, який можна прикріпити до одягу за допомогою шпильки. Вони можуть бути будь-якої форми, але
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень. Робимо своїми руками
Новорічний півень – це відмінна виріб наближається до 2017 року, адже саме ця горда і квітчаста птах буде йому протегувати. Ви без проблем зможете
Як варити компот немовляті з яблук?
Як варити компот немовляті з яблук?
Яблучко часто стає першим «дорослим» продуктом харчування, який пробує дитина після маминого молочка, оскільки цей фрукт найлегше засвоюється
Компот з яблук для грудничка
Компот з яблук для грудничка
По досягненню дитиною віку 6 місяців, в його раціон харчування потроху починають вводитися нові продукти харчування. Особливе місце займає рідина,
Як зліпити кішку з пластиліну?
Як зліпити кішку з пластиліну?
Малюки дуже люблять ліпити з пластиліну різноманітних тваринок. Але не завжди у них виходить те, що вони задумують. Допомогти їм у ваших силах. У