Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи

Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи

9-01-2019, 20:15
1079
0
Папір – прекрасний матеріал для творчих робіт і для дітей, і для дорослих. В дитячих садах і школах на уроках праці найчастіше вироби роблять з картону і кольорового паперу. Красиво і легко зробити квіти з смужок квілінгу та відрізних квадратних листочків для записок, використовуючи паперові серветки і дріт для оформлення стебла. Існує величезна кількість способів створення плоских і об'ємних виробів, які чудово виглядатимуть в якості подарунка мамі або бабусі на свято 8 березня. Паперовими об'ємними квітами великого розміру цікаво прикрасити приміщення кімнати або банкетного залу. Такі вироби підвішують на мотузку під стелею або розташовують уздовж стіни, оформляють арку для молодят або альтанки, якщо свято проводиться на свіжому повітрі.


Як зробити красиву квітку самостійно з різних видів паперу, розглянемо далі в статті. Докладний опис виконання завдання і фотографії, представлені в статті, допоможуть впоратися з роботою простіше і швидше. Для з'єднання елементів між собою використовують клей ПВА, прозорий скотч або клейовий пістолет для великих виробів.

Тюльпан

Таку листівку зможуть зробити мамі або бабусі дошкільнята молодшої групи дитячого саду. З щільного картону вирізують за шаблоном кожній дитині заготовку у вигляді великого тюльпана з листочком. Робота проводиться наклеюванням шматочків гофрованого паперу.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Незважаючи на гадану легкість виконання вироби, малюкам важко дається прийом обривання паперу. Необхідно показати, як правильно потрібно відривати від великого аркуша шматок. Діти зазвичай просто тягнуть край паперу на себе, природно, що нічого не виходить. Перед тим як зробити красиву квітку на листівці, поясніть прийоми виконання.


Ускладнення завдання для старших дітей

В середній групі дитячого садка завдання можна ускладнити і зробити тюльпан об'ємним. Для цього нарізають маленькі квадрати гофрованого паперу і надягають їх по центру на тильну сторону олівця. Намазують центральний гурток зовні клеєм і приставляють до картону. Трохи притисніть, щоб клей схопився, і акуратно вийміть олівець. На картоні залишиться стирчить вгору циліндр із загостреними краями. Старшим дітям доведеться самостійно готувати матеріали – намалювати і вирізати по контуру сам квітка, нарізати дрібні елементи для наклеювання. Можна зробити цілу галявину весняних тюльпанів різних відтінків.

Виготовлення пелюсток складанням

Якщо ви роздумуєте, як зробити красиві квіти з паперу, то зверніть свою увагу на наступний зразок на фотографії. Складаються великі квіти з безлічі однакових пелюсток і центрального пухнастого елемента. Починають роботу з серцевини. Для цього підготуйте довгу смужку двостороннього паперу жовтого або оранжевого кольорів та один край надріжте «локшиною». Потім навколо будь-якого стрижня, наприклад, пасти від кулькової ручки, намотайте щільно смужку. Кінець намажте клеєм ПВА і прикріпіть до останнього витка.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Далі розглянемо, як зробити красиві квіти своїми руками. З фактурної або дизайнерського паперу вирізають прямокутники, довжина яких буде відповідати розміру пелюстки. Потім належить складання верхніх кутів до з'єднання по центру. Потім заготовку складіть навпіл, і незадіяні кути зріжте ножицями. Повинен вийти пелюстка такої форми, як на фотографії вище. Залишиться тільки об'єднати всі елементи вироби між собою.
Гострий кут пелюстки намазують клеєм ПВА і прикріплюють до торцевої частини серцевини знизу. Аналогічно кріплять та інші деталі, поки не заповниться весь простір навколо пухнастою серединки. Щоб не було видно місця з'єднання пелюсток, тильну сторону квітки можна обклеїти кружечком картону по центру або прикріпити весь отриманий квітка на основу для листівки.

Гарний квітка з стрічки

Зробити великий пишний квітка на стеблі з дроту можна для подарунка або для декорування приміщення, поставивши кілька виробів у вазу. Можна тонкі паперові стрічки вирізати з двостороннього паперу самостійно, але зручніше скористатися смужками для квілінгу. Також знадобиться зелена гофрована або цигарковий папір для оформлення стебла і листя, а також тонка дріт, на яку і буде проводитися намотування.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Першим ділом займемося виготовленням самого квітки. Це астра або хризантема, тому потрібно приготувати безліч пелюсток. В якості основи для складання всіх елементів разом знадобиться гурток червоного картону. Наклеювання пелюсток виробляється саме на кольоровий стороні підстави, щоб вона зовсім не видна була зовні.
Смужки квілінгу нарізають однаковими відрізками, кожен згортається петлею і зрізами приклеюється на основу. Коли пелюстки зайняли свої місця по всій окружності, підготуйте відрізки меншого розміру. Аналогічним чином збираються петельки на клей і прикріплюються прямо на верхні пелюстки другим рядом. Намагайтеся розташовувати деталі у шаховому порядку, щоб всі елементи добре проглядалися. Самий центр квітки заповнюється квітами, вирізаними з двостороннім червоного паперу. Вони мають загострені краї і зігнуті навпіл. У центрі приклейте контрастну серединку квітки. У нашому зразку – це ґудзик, прикріплена клейовим пістолетом. Однак можна її зробити з широкої смужки квілінгу іншого кольору. Спосіб згортання такої деталі ми вже описували раніше, повторюватися не будемо.

Оформлення стебла

Давайте докладніше розглянемо, як зробити гарний квітка на стеблі, щоб його можна було поставити у вазу. Візьміть дріт і загніть її верхню частину петелькою. Потім потрібно смужкою зеленій гофрованого паперу по спіралі обернути дріт зверху до низу. Краї можна зміцнити прозорим скотчем або приклеїти до дроту гарячим клеєм. Листочки вирізаються окремо за шаблоном або на око, з одного боку обов'язково залиште відрізок прямокутної форми для приєднання до дроту. Гурток картону, на якому виконаний сам квітка, приклеюється на петельку клейовим пістолетом, а з іншого боку закривається подібним. З'єднання можна заховати червоним скотчем або гуртком, вирізаним з самоклейки.

Квітка на дроті з гофрованого паперу

Існує ще один цікавий спосіб, як зробити гарний букет з квітів на дроті. Спочатку робота проводиться над виготовленням стебла. Для жовтої серединки квітки підготуйте квадратний шматочок паперу і скачайте окремо кульку з вати. Покладіть його в центральну точку заготовки і оберніть краю навколо дроту, зміцнивши по периметру прозорим скотчем. Далі описаним вище способом дріт ховається під шаром закрученою спіраллю смужки з гофрованого паперу зеленого кольору. Краї зміцнюють знову ж скотчем.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Далі за шаблоном вирізають однакові пелюстки червоного кольору. Якщо ви робите крокус весняний, то можна вибрати фіолетового, бузкового, білу або жовту папір для роботи. На фотографії уважно розгляньте форму пелюсток, щоб вирізати таку ж самостійно. По черзі кожен елемент накручується нижньою частиною на стебло і закріплюється скотчем. Всі пелюстки розташовуються навколо стебла з невеликим зрушенням, щоб все добре проглядалися.

Декоративні великі квіти

З пачки квадратних листочків для записів, яку вільно можна придбати в будь-якому супермаркеті, можна виконати такі вироби, як на фотографії нижче. Вибирайте стопку з кольоровими листочками самого великого розміру. Якщо знайдете варіант з клейовий смугою збоку, то це ідеально підійде для роботи. Якщо листи будуть з простий двосторонній папери, то знадобиться пензлик і клей ПВА.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Як зробити красиві великі квіти, розглянемо докладніше далі в статті. Першим ділом потрібно вирізати кружок із щільного картону, на який будуть кріпитися всі пелюстки. Найзручніше провести заздалегідь попередню роботу по скручуванню квадратів у конуси. Для зручності можна зробити шаблон з картону і на нього накручувати заготовку, щоб папір не заламывалась. Коли зібрано безліч деталей, починають їх прикріплення до основи. Діяти потрібно пошарово, починаючи з краю кола. Останній кріпиться серединка квітки. Ефектно виглядають як однотонні вироби, так і різнокольорові. В картонному підставі можна зробити отвір і втягати нитку для підвішування декоративного квітки на стіну.

Гіацинти на паличках

Таку чудову річ можна зробити на дроті або дерев'яною шпажці. З двостороннього кольорового паперу вирізають довгу смужку і складають її навпіл. На згині виконують надрізи «локшиною». Намотується заготівля на стрижень, починаючи з верхньої частини, по спіралі.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Низ і верх папери фіксується клейовим пістолетом або прозорим скотчем. Інша паличка оформляється зеленим папером обгортанням навколо стебла. Тонкі листочки загострені вирізають окремо і приєднують до верхньої частини стебла скотчем. Можна зробити букет із квітів одного кольору, але чудово буде виглядати і строкатий варіант.

Пухнасті вироби

Як зробити красиву квітку з серветок? Найпростіший варіант – це скласти щільну однотонну серветку «гармошкою» і середину замотати дротом або зав'язати капроновою ниткою. Далі ножицями зрізають крайні куточки. На фотографії нижче показано 4 різних варіанти таких зрізів. Бордовий квітка виходить з округлими пелюстками, синій – з гострими. Жовта квітка має різьблені краю, а зелений – увігнуті всередину. Кожен з них виглядає чудово, тому вибирайте бажаний варіант або пробуйте різні.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Залишиться тільки акуратно розгорнути кожен шар тонкого паперу і ретельно розправте пелюстки. Пишні квіти-помпони зазвичай підвішують на довгу волосінь. Вони прикрасять і кімнату дитини, і весільний банкетний зал.

Чорнобривець

Наступний квітка носить назву чорнобривець. Росте з весни до кінця літа, тому виріб можна зробити під час літніх канікул. Знадобиться довга смужка для формування серцевини квітки, а також вирізані деталі за шаблоном з п'ятьма пелюстками. Як зробити красиву квітку? Починається збірка чорнобривця з середини. Вона зовні нагадує сонечко з безліччю промінчиків. Можна постаратися і вирізати на кінцях тонких променів закруглення, проте легше наклеїти кілька тичинок окремо.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Потім загортається навколо заготовки смужка з нарізаним «локшиною» краєм. Можна для пишноти прикріпити не одну, а дві стрічки. Залишається по черзі до серединці приклеїти всі пелюстки. Розташовуючи їх у шаховому порядку, щоб вийшов пишний квітка. Чудово буде дивитися виріб, якщо її приклеїти на листівку і домалювати маркером стебло і листочки. Однак можна прикріпити стебло, щоб поставити чорнобривець у вазу.

Троянди з серветок

Зробити красиві квіти з паперу своїми руками можна з декількох яскравих серветок. Дії виконуйте, дотримуючись покрокової фотографії нижче. Основна робота має над об'єднанням пелюсток троянди разом. Розміщують їх зі зрушенням на пару сантиметрів убік, а нижні кінці серветок туго зв'язують у пучок. Потім троянду можна прикріпити на паличку, додавши листочки з зеленого серветки.
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
У статті ми познайомили вас з кількома популярними способами, як швидко і легко зробити об'ємні квіти з паперу. Спробуйте виконати роботу самостійно, вибравши потрібний варіант. Удачі!
Читайте також
Саморобний квітка з туалетного паперу
Саморобний квітка з туалетного паперу
Навіть з туалетного паперу можна зробити красиві квіти, які дивують своєю величчю і різноманітністю. Для роботи потрібна тільки туалетний папір і
Квіти з мішковини своїми руками: покрокова інструкція
Квіти з мішковини своїми руками: покрокова інструкція
Мішковина - це технічна тканина з грубих луб'яних волокон. Це натуральний матеріал, створений переплетенням волокон джуту або конопель. Його
Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
З кольорового паперу можна зробити чудовий букет троянд у мініатюрному форматі . Над їх виготовленням можна експериментувати, щоб в результаті
Як зробити з паперу ромашку?
Як зробити з паперу ромашку?
Створення квітів з паперу - одне з найулюбленіших занять дітей. І навіть такий простий, здавалося б, квітка, ромашка, можна виготовити різними
Квіти з гофрованого паперу
Квіти з гофрованого паперу
Півонії - дуже красиві квіти, але тривалість їх цвітіння невелика, а зрізаними вони радують нас у вазі разом менше. Якщо ви хочете прикрасити будинок