Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Цікаві схеми вишивки на чорній канві

Цікаві схеми вишивки на чорній канві

11-01-2019, 09:26
1055
0
Вишивка хрестом не тільки служить прикрасою речі, вона допомагає створити унікальні картини і сюжети, може служити практичним елементом. Завдяки можливості фарбування канви вишивати можна навіть на темних тканинах. Схеми вишивки на чорній канві виконуються світлими нитками, щоб створювався контраст і елементи були добре видні.
Цікаві схеми вишивки на чорній канві

Популярні сюжети

На чорному тлі можна вишивати не лише монохромні світлі елементи, але й створювати повноцінні картини. Майстрині поєднують із звичайними нитками світловідбиваючі, завдяки чому насолоджуватися сюжетом можна в нічний час. Популярними на темному тлі є квіткові мотиви або пейзажні елементи. Гілки дерев, квіти, рамки з рослин поєднуються з вишитими написами.


Популярними тривалий час є монохромні роботи. Схеми вишивки на чорній канві можуть бути різних розмірів, починаючи з невеликих елементів і закінчуючи повноцінним картиною. Наносяться і чоловічі або жіночі образи. За допомогою декількох світлих відтінків на темному полотні можна передати повноцінне зображення, акцентувавши увагу на рисах обличчя. Завдяки контрастності і чіткості схеми вишивки хрестиком на чорній канві користуються популярністю як серед вітчизняних, так і серед іноземних споживачів.
Цікаві схеми вишивки на чорній канві

Створення метрик

Вишивка сюжетів з малюками популярна і затребувана, оскільки разом з гарним сюжетом можна поєднувати написи і дату народження. Метрики виконуються на канві авторського забарвлення, темні тони також користуються популярністю, оскільки додають невеликий картинці чіткості і посилюють яскравість ниток.


Схеми вишивки малюка на чорній канві можуть бути різних розмірів і складності. Для темної основи краще підбирати прості сюжети, щоб не помилитися в процесі роботи. На чорному матеріалі деталі видно краще, ніж на світлому тлі, тому деякі контури не можна обводити. Метрики дозволяють поєднувати важливу інформацію з красивою картинкою або створити свій сюжет з допомогою авторських схем.
Цікаві схеми вишивки на чорній канві

Зображення символів

Крім різних сюжетів і невеликих картин, на темну основу можна наносити також обереги та символи геометричного типу. У кожного народу є свої атрибути у вишивці та відмінні риси. Слов'яни люблять виконувати захисні елементи разом із звичайними сюжетами, передаючи таким чином, магічний підтекст і енергетичний посил. Для жінок обереги вишиваються яскравими червоними нитками, можна додавати жовті відтінки або темні зелені хрестики. Ці кольори мають на увазі життєву енергію і силу, бажання розвиватися і давати продовження життя. Для чоловіків талісмани вишиваються темними нитками, але на чорному тлі вони можуть бути не видно. Тому використовується стандартний білий колір у поєднанні з червоним, що для представника сильної статі символізує міць і могутність. Схеми вишивки хрестом на чорній канві можуть поєднувати в собі не тільки сюжети, але і символьні елементи, за рахунок чого картини будуть різноманітними і цікавими.
Цікаві схеми вишивки на чорній канві

Магічний підтекст

Вишивка вважається не тільки видом рукоділля, але і має в собі прихований сенс, тому може залучити до життя не тільки позитивні емоції, але і нових людей. Наприклад, парні сюжети (чоловік і жінка, звірі або повторювані символи) можуть залучити в життя самотньої вишивальниці другу половинку або подарувати кохання.
Хоча немає великої різниці, на якому тлі виконувати, світле або темне, але остання основа популярнішим, оскільки поєднання чорної основи і світлих ниток в певний період наповнюється магічною силою. Так, рукоділля на зростаючу місяць може принести успіх і виконання бажань. Для тих майстринь, що хотіли отримати рішення питання в житлових темах, виходом вважається вишивка контуру будиночка або маяка, що обіцяє швидке вирішення проблеми й одержання бажаного. Схема вишивки на чорній канві чоловічого або жіночого оберега, виконана на місяць, вважається потужним захистом від злих сил.

Квіткова символіка

Вишивання рослин передбачає наявність різних відтінків і найчастіше це кольорові картини, але на темному фоні вони виглядають яскравіше, більш об'ємними і деталізованими. Для залучення любові у життя майстрині радять виконувати маки або півонії, бажано, щоб бутони були великими і красивими. Якщо жінка хоче посилити красу і гармонію з природою, підкреслити свій внутрішній світ, то використовуються схеми вишивки на чорній канві із зображенням троянд. Для темного фону ідеальним буде малюнок квітки білого або декількох бутонів в різних відтінках. Для підвищення впевненості та отримання можливостей самореалізації радять вишивати конвалії або іриси фіолетових тонів. При виконанні букетів потрібно звертати увагу на поєднання різних відтінків кольорів, щоб не нашкодити собі неправильним підбором.

Вибір матеріалів

Для темної основи підійдуть, як бавовняні нитки, так і товста вовняна пряжа. Остання добре передає об'ємність і додає пишноти деталей. Деякі майстрині поєднують бавовняні і вовняні нитки, щоб вийшла цікава картина. Але без потреби цього краще не робити, оскільки чергування плоских і опуклих хрестиків не завжди йде на користь.
Цікаві схеми вишивки на чорній канві
У схемах вишивки квітів на чорній канві краще використовувати вовняні нитки, щоб сюжет не виглядав плоским. Що стосується матеріалу, то така основа для вишивки підійде краще, ніж такого ж кольору льон або домоткане полотно. На них буде важко розглянути дірочки і працювати у вечірній час. Помилитися на чорній основі набагато легше, ніж на звичайному світлому фоні, особливо, якщо процес виконується темними відтінками. Тому майстрині, крім стандартного набору з полотна і ниток, рекомендують придбати також спеціальний маркер, щоб розкреслити квадрати для роботи і стежити за ходом роботи.
Читайте також
Техніки і схеми вишивки будиночків
Техніки і схеми вишивки будиночків
Вишивка вважається популярним видом рукоділля, оскільки об'єднує кілька технік і дозволяє створювати як окремі елементи, так і повноцінні картини.
Як випрямити пряжу після розпускання: кілька простих способів
Як випрямити пряжу після розпускання: кілька простих способів
Не завжди можна придбати потрібну пряжу. Зупиняє ціна, відсутність необхідного кольору або фактури. Буває, що потрібно зовсім трохи ниток, щоб
Семплер - це Техніка вишивки семплер: тематичне поєднання картин
Семплер - це Техніка вишивки семплер: тематичне поєднання картин
Вишивка хрестом має давню історію і об'єднує в собі різні напрямки і техніки, завдяки яким можна створити унікальну річ як декоративного, так і
Що таке семплер? Опис, техніка виконання, фото
Що таке семплер? Опис, техніка виконання, фото
Вишивка хрестом є одним з різноманітних видів рукоділля, оскільки може поєднувати в собі різні техніки і елементи. Що таке семплер знають небагато,
Візерунок для вишивки хрестом: схеми для початківців
Візерунок для вишивки хрестом: схеми для початківців
Вишивання хрестом - один із популярних видів рукоділля, який не тільки виконує практичну функцію і допомагає створити гарну картинку або сюжет, але і
Метрики для новонароджених
Метрики для новонароджених
Хочете зберегти пам'ять про день народження свого малюка оригінальний подарунком? Зробіть метрику «хрестиком», а якщо самі не можете, попросіть у