Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Техніки і схеми вишивки будиночків

Техніки і схеми вишивки будиночків

11-01-2019, 09:32
1022
0
Вишивка вважається популярним видом рукоділля, оскільки об'єднує кілька технік і дозволяє створювати як окремі елементи, так і повноцінні картини. Створені на полотні малюнки можуть мати магічний підтекст. Наприклад, схеми вишивки будиночків допомагають у вирішенні житлових питань.
Техніки і схеми вишивки будиночків

Популярні сюжети

Від того, що зображено на полотні, залежить не тільки підсумок, але і значення. Іноземні фірми випускають набори, укомплектовані потрібними для процесу матеріалами. Для вишивки будиночків використовуються бавовняні нитки, канва дрібного каунта. Для примітивів рукодільниці підбирають домоткане полотно або льон, щоб вишивка була красивою і деталізованою. До популярних схем вишивки будиночка відноситься вікторіанський шарм, хаеды замків сезонно і схеми "Химери". Вітчизняні виробники випускають також набори із зображенням будиночків, але вони не такі габаритні, як перераховані вище.


Схеми з будиночками можна поділити на кілька категорій. Це пейзажні зображення, де основна роль приділяється природі, але на красивому фоні також вишивається будинок, архітектурні варіанти, де вишивці будівлі відводиться головна роль. До комбінованих належать вишивки із застосуванням різних технік і поєднанням кількох елементів.
Техніки і схеми вишивки будиночків

Магічний підтекст

Вишивальниці вкладають у свої роботи не тільки силу і час, але і бажання. Візуалізація задуманого допомагає швидше досягти бажаного. Так схеми вишивки будиночків впливають на вирішення житлових питань. Вишивати треба на зростаючу місяць і новою голкою. Щоб бажання збулося, обов'язково в процесі уявляти собі новий будинок і те, яким він буде всередині. Не можна сідати за роботу в поганому настрої, оскільки нитки вбирають енергію і можуть потім віддавати її навколишньому середовищі.


Будиночки треба вишивати зі світлом вікнах, що означає радість і повноцінну сім'ю. Вишивальниці не радять зображати біля будинку сухі гілки, зламані дерева або висохлі річки. Бажано вибирати схему вишивки будиночка в літній час, коли довкола багато квітів і яскравих фарб. При виборі колірної гами треба звертати увагу на теплі і м'які відтінки і відмовитися від занадто темних і глибоких. Винятком є вікторіанський шарм або відьомський будиночок, що вишивається на темній основі. Цей будинок вважається магічним, оскільки в більшості випадків допомагає вирішити питання з житлом.
Техніки і схеми вишивки будиночків

Техніка виконання

Вишивати можна не тільки хрестом, але і чергуючи різні стежки і варіанти. Це робиться для створення об'ємності, плавності або деталізації переходів від одного відтінку до іншого. Популярними в процесі вишивки вважаються полукресты і хрести в різний додавання ниток. Для вишивки квітів або дрібного горошку використовуються французькі вузлики, завдяки яким звертається увагу на дрібні деталі. Бек стіч або шов назад голкою допомагає намалювати контури на вишивці і додає невеликим сюжетів чіткості і яскравості.
Техніки і схеми вишивки будиночків
Іноді можуть застосовуватися і шовчиковые техніки, що не тільки додає оригінальності роботі, але і створює реалістичний сюжет. Елементи, виконані гладдю також часто застосовуються у вишиванні, вони додають роботі акварельности і легкості. У схеми вишивки хрестиком будиночків поєднуються різні техніки і стібки для досягнення реалістичності готової роботи.

Оригінальний семплер

Вишивка такого типу поєднує в собі кілька деталей і ключовий елемент, що об'єднує всі частини на полотні. Семплери популярні завдяки своїй універсальності, адже вишитий сюжет може нести як декоративну, так і прикладну функцію. Можна самостійно створити унікальний образ з написами, популярними стають метрики, в яких прописується кількість людей, що живуть в будинку і вишиваються його архітектурні особливості. Ідея такого зображення походить від давніх часів, коли семплери передавалися з покоління в покоління, як цінні реліквії. Сьогодні формати вишивки трохи змінилися, але сенс передачі залишився той же. Завдяки красивим схемами можна створити шедевр.

Сила в примітив

Необов'язково вишивати великі картини, щоб залучити в своє життя бажані зміни. Достатньо невеликого сюжету, акуратно оформленого і з потрібними деталями. Схеми вишивки маленьких будиночків, так званих примітивів, вимагають чималого досвіду в створенні різних типів стібків. Такі картини робляться полукрестом на канві дрібного каунта, також може використовуватися бек стіч та інші стежки. Що стосується кольорів, то для примітиву достатньо кількох контрастних відтінків для передачі сенсу. Вишивку такого типу можна оформити як у вигляді декоративної роботи, так і прикладну практичну річ.
Техніки і схеми вишивки будиночків

Сезонна вишивка

В окрему категорію можна зібрати сюжети, що відшиваються в зимовий час. В таких роботах захована особлива теплота і комфорт. Схеми вишивки зимових будиночків припускають оформлення не тільки в картину, але і красивий чобіток для подарунків або затишну декоративну подушку. Хоча застосовується холодна гамма відтінків, в отшивы додаються додаткові елементи у вигляді блискучих ниток, бісеру, шармов, що надає готової роботі краси і затишку. Картини такого плану мають і магічний сенс, адже це знак об'єднання всієї родини, миру і спокою. Невеликі сюжети або окремі вишиті елементи рукодільниці оформляють у новорічні іграшки і прикрашають ними ялинку або розвішують на видних місцях. Схеми вишивки новорічних будиночків допоможуть створити святковий настрій і прикрасити приміщення, створивши в ньому бажаний затишок і комфорт.
Читайте також
Як розм'якшити полімерну глину в домашніх умовах
Як розм'якшити полімерну глину в домашніх умовах
Практично кожна майстриня, яка працює з полімерною глиною, не раз стикалася з такою неприємністю, як затверділа маса для ліплення. Таке речовина
Цікаві схеми вишивки на чорній канві
Цікаві схеми вишивки на чорній канві
Вишивка хрестом не тільки служить прикрасою речі, вона допомагає створити унікальні картини і сюжети, може служити практичним елементом. Завдяки
Семплер - це Техніка вишивки семплер: тематичне поєднання картин
Семплер - це Техніка вишивки семплер: тематичне поєднання картин
Вишивка хрестом має давню історію і об'єднує в собі різні напрямки і техніки, завдяки яким можна створити унікальну річ як декоративного, так і
Що таке семплер? Опис, техніка виконання, фото
Що таке семплер? Опис, техніка виконання, фото
Вишивка хрестом є одним з різноманітних видів рукоділля, оскільки може поєднувати в собі різні техніки і елементи. Що таке семплер знають небагато,
Візерунок для вишивки хрестом: схеми для початківців
Візерунок для вишивки хрестом: схеми для початківців
Вишивання хрестом - один із популярних видів рукоділля, який не тільки виконує практичну функцію і допомагає створити гарну картинку або сюжет, але і
Метрики для новонароджених
Метрики для новонароджених
Хочете зберегти пам'ять про день народження свого малюка оригінальний подарунком? Зробіть метрику «хрестиком», а якщо самі не можете, попросіть у