Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Комахи з бісеру - прості вироби зі схемами

Комахи з бісеру - прості вироби зі схемами

11-01-2019, 09:33
860
0
Бісероплетіння останнім часом придбало велику популярність серед майстрів handmade, що можна пояснити величезною кількістю різноманітних виробів, які виконують з найдрібніших елементів. Це брошки й каблучки, браслети і сережки, декоративна вишивка картин і одягу, кольє і намиста, брелоки і підвіски на сумки і гаманці. Перераховувати можна довго. Вироби виконують на площині або роблять об'ємними. У статті розглянемо, як виконати плетіння комах бісером. Це павуки і бабки, оси і метелики. При бажанні, користуючись схемами, поданими у статті, можна зробити самостійно смугасту бджолу або муху, божу корівку або блискучу бронзовку. Виконують вироби частіше на міцній капроновій нитці або волосіні, проте багато майстри люблять розміщувати бісеріни на тонкому дроті - адже таким виробам можна надати абсолютно будь-яку форму.


Так, комахи з бісеру можуть розставити ніжки в сторони, як, наприклад, павучок. Крила метелика або бабки цікаво трохи підняти вгору, імітуючи політ. Лапки будь-якого жука на нитці будуть просто опущені вниз, а на дроті – правильно вигнуті навпіл. Щільні закрилки можна зробити злегка прочиненими, щоб була видна внутрішня частина тулуба комахи. Фантазувати буде набагато простіше після вивчення способів роботи з бісером.

Павучок

Навчання виготовлення об'ємних комах з бісеру почнемо з милого павучка. Першим ділом потрібно підібрати відповідні деталі для тулуба і лапок. Спочатку на дріт, складену вдвічі, нанизують найбільший камінчик в оправі, потім додають сріблясту серединку і закінчують тулуб синьою довгастою головою. Кінці дроту пасатижами згортають кільцями в протилежні сторони. Ту ж процедуру потрібно повторити і на початку голови.


Комахи з бісеру - прості вироби зі схемами
Далі робота проводиться над лапами. Роблять їх попарно, нанизуючи бісер однаково з двох сторін дроту. Потім по центру лапок зрушують деталі в одну і іншу сторони, звільняючи невеликий простір дроту для приєднання до тулуба. Накручування передніх лап проводиться між головою і сріблястою бусинкою. А задні лапки кріпляться між останньою і найбільшим елементом. Вийшло відмінне комаха з бісеру, який можна причепити на блискавку куртки або на колечко сумки.

Проста бабка

Одним з популярних комах для виробів стала бабка. Вона має своєрідну, ні на яку іншу (мається на увазі комаха) не схожу форму з великими крилами і тонким хвостом. Найзручніше така комаха з бісеру робити за схемою, розташованої нижче в статті.
Комахи з бісеру - прості вироби зі схемами
Робота проводиться на двох відрізках дроту, виділених на схематичному зображенні зеленою і чорною лініями. Щоб бісеріни на тулубі трималися разом, кінці дроту вставляють в один ряд одночасно зліва і справа. Починається виріб двома бісеринками, а в другому ряду додають ще одну, причому в цей місці виділяються очі чорними деталями. У третьому ряду дріт виводиться в сторони, і на неї нанизують необхідну кількість намистинок для виконання передніх крил. Заготівля загинається дугою, і дріт вставляється в 4 ряд вже з іншого боку.
Нижня вузька частина комахи з бісеру на схемі, що зображує хвіст. Кожен ряд складається всього з двох деталей. Для задніх крил беруть не так багато дрібних деталей, так як вони мають менший розмір. В кінці вироби дріт пасатижами загинається кільцями. Вони не дадуть деталей впасти і утримають конструкцію разом.
Комахи з бісеру - прості вироби зі схемами
Варіювати фігуру бабки можна використовуючи подовжені бусинки або чергуючи їх кольору, як на фотографії в статті.

Метелик

Набагато простіше з дрібних деталей зробити метелика. Тулуб збирається на два відрізки дроту одночасно. Спереду закручують вусики з одним дрібним камінчиком на кінці.
Комахи з бісеру - прості вироби зі схемами
Великі передні і менші задні крила зміцнюються в одній точці між намистинами тулуба і хвоста. Крила можна зробити однотонними або різних кольорів, залишити порожнечі посередині або повністю заповнити поверхню.

Бджола

Знаючи принцип виконання виробів за схемою, спробуйте зробити оригінальну брошка-комаха з бісеру. Це бджола або оса зі смугастим тілом чорного і жовтого кольорів. Крила у неї одинарні і невеликі, голова велика і має гостре жало на кінці.
Комахи з бісеру - прості вироби зі схемами
Як бачите, творити з бісером дуже цікаво. В процесі роботи рекомендується застелити поверхню столу однотонного світлого скатертиною, щоб у разі падіння деталі, її легко було знайти. Пробуйте нові види рукоділля, вдосконалюйте свої навички і робіть оригінальні прикраси з бісеру своїми руками! Вдалих починань!
Читайте також
Майстер-клас: полуниця з бісеру
Майстер-клас: полуниця з бісеру
На сьогоднішній день існує величезна кількість матеріалу, з якого можна зробити дуже цікаві, красиві і зручні речі. Їх використовують для ручної
Гібіскус з бісеру: майстер-клас
Гібіскус з бісеру: майстер-клас
Назв у квітки, який ми хочемо запропонувати сплести з бісеру, є кілька: сирійська або китайська троянда, кетмия, каркаде, мальва венеціанська. Нам же
Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
Схема ящірки з бісеру для початківців рукодільниць
Анімалістичні прикраси з бісеру - вироби у вигляді різних тварин і комах, чия забарвлення будується на контрастній гармонії, до цих пір дуже
Текстильна брошка - красиве і просте прикраса
Текстильна брошка - красиве і просте прикраса
Брошка - це декоративна композиція або ювелірний виріб, який можна прикріпити до одягу за допомогою шпильки. Вони можуть бути будь-якої форми, але
Вироби з шишок своїми руками
Вироби з шишок своїми руками
Шишки - прекрасний природний матеріал для виробів. Вони легкі і зручні в роботі, до того ж добре поєднуються з іншими матеріалами. Ми пропонуємо
Вироби
Вироби "Комахи"
Знайомити дитину зі світом комах можна по-різному: здійснюючи прогулянки по вулиці і придивляючись до їх світу, читаючи цікаві книжки і, звичайно ж,