Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Покрокова складання за схемою динозавра орігамі

Покрокова складання за схемою динозавра орігамі

12-01-2019, 12:58
891
0
Дорослі і діти обожнюють збирати різноманітні паперові фігурки у техніці орігамі. Але без докладної інструкції легко заплутатися, особливо новачкам, в цьому виді рукоділля. У наведеній нижче покрокової схемі в якості основи взято модель паперового динозавра Брахиозавра, яку зможуть виконати шанувальники орігамі будь-якого рівня підготовки.

Що знадобиться для складання динозавра

Покрокові рекомендації по схемі динозаврів орігамі дозволять зібрати модель всього за 30 хвилин. Знадобляться наступні матеріали:
 • папір;
 • лінійка;
 • ножиці;
 • клей для фіксації готового виробу.
 • Красиво виглядають фігурки з кольорового паперу, варто віддати перевагу листам щільніше, пофарбованим з обох сторін.

  Опис покрокової складання динозавра

  Для початку потрібно підготувати паперовий квадрат 20х20 см. Потім намітити згини, як це показано на малюнку (кроки 1-6).
  Покрокова складання за схемою динозавра орігамі
  Після того, як вийшла фігурка, що нагадує кроляче вухо, куточки необхідно скласти з обох сторін всередину. Нижній передній клапан піднімається вгору, використовуючи трикутник, утворений наміченими складками в якості орієнтира. Обидві сторони притискаються у напрямку до центру, потім потрібно зігнути одержаний задній клапан (кроки 7-8).


  Далі необхідно перевернути модель, і скласти передню частину. Нижній клапан злегка згинається так, як це показано на схемі кроків 9-10. Цей згин допоможе намітити орієнтир для подальшого складання орігамі.
  Покрокова складання за схемою динозавра орігамі

  Найскладніша частина схеми динозавра

  Наступний етап – найбільш відповідальна, що вимагає особливої уваги. Помилки, допущені в схемі динозавра орігамі на кроках 11-19 , не дозволять доробити модель до кінця. Краї потрібно притиснути до складок, отриманих на кроці 10. Бічні клапани складаються вгору, а потім витягуються два великих клапана вниз до упору (кроки 11-13). Згини потрібно скласти вивернути назовні і назад з обох сторін (кроки 14-15).
  Покрокова складання за схемою динозавра орігамі
  Після чого модель складається навпіл, шия вигинається назад. З кінчика шиї за допомогою декількох вигинів формується голова динозавра, кінчик носа. Немає жодних критеріїв правильності складання голови. Можна надати таку форму, яка сподобається. За бажанням також можна намалювати очі, ніздрі й пащу за допомогою кольорових маркерів (кроки 16-18). Після декількома згинами формуються стійкі ноги (кроки 19-20). Кінчик хвоста можна залишити прямим або зігнути його кількома складками. І ось проста фігурка динозавра готова.
  Покрокова складання за схемою динозавра орігамі
  Описана в статті схема складання динозавра з паперу підійде для будь-якого охочого. Докладний покроковий опис з схематичним розбором буде зрозуміло навіть новачкам.
  Читайте також
  Корзини з мотузок своїми руками – 4 варіанти вироби
  Корзини з мотузок своїми руками – 4 варіанти вироби
  Білизняні або прядив'яні мотузки – це прекрасний матеріал для творчих поробок. Їх використовують для декорування квіткових горщиків, плетіння і
  Краб-орігамі: дві легкі схеми
  Краб-орігамі: дві легкі схеми
  Орігамі - це стародавнє мистецтво складання квадратного аркуша паперу в цілях виготовлення фігурки тварини, птаха або будь-якого іншого предмета.
  Як зробити з паперу скорпіона: дві докладні схеми
  Як зробити з паперу скорпіона: дві докладні схеми
  Орігамі - це складання з квадратного аркуша паперу різних об'ємних фігурок. Зародившись в країнах Сходу, цей вид творчості підкорив весь світ. Таке
  Як намалювати Лунтика?
  Як намалювати Лунтика?
  Один з улюблених в останні роки героїв мультиплікації, Лунтик, викликає розчулення, як у малюків, так і у дорослих. Це чарівне миле створіння не може
  Як намалювати динозавра?
  Як намалювати динозавра?
  Ці давні мешканці планети сьогодні користуються підвищеним інтересом серед дітей, особливо хлопчиків. Звичайно ж, дитина неодмінно захоче намалювати
  Як зробити з пластиліну динозавра?
  Як зробити з пластиліну динозавра?
  Загадковий світ динозаврів приваблює дітей всіх віків. І малюкові безсумнівно хочеться мати фігурку доісторичного гіганта для ігор. У нашій статті ми