Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант

Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант

14-01-2019, 07:59
819
0
Орігамі здатне захопити з перших проб будь-якого починаючого майстра. Це настільки захоплююче мистецтво: адже з простого паперу прямо на твоїх очах з'являється гарна фігурка. Хочеться спробувати відразу ж зробити щось ще і ще. Орігамі поділяють на різновиди:
 • Просте з квадратного аркуша паперу.
 • Модульне. Незважаючи на те, що воно з'явилося не так давно, багато хто вже встигли полюбити складання об'ємних фігур з трикутних модулів.
 • У статті детально розглянемо, як зробити орігамі "дзвіночок" з паперу одним і другим способом. І якщо скласти просту річ для листівки можна за схемою, то для модульної об'ємної конструкції потрібно докладний опис роботи. Всі покрокові інструкції читайте далі у статті.


  Виріб із аркуша паперу

  Схема складання простого орігамі "дзвіночок" показує послідовність виконання дій по складанню аркуша паперу квадратної форми. Згинати папір необхідно послідовно, за порядковими номерами схеми.
  Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант
  Пунктирні лінії показують місця згину, а стрілки вказують напрям складання листа. Після виконання ряду нескладних маніпуляцій отримаємо орігамі "дзвіночок". Таку саморобку можна наклеїти на аркуш картону і зробити різдвяну або новорічну листівку. Доповнить роботу пишний бантик (бажано, теж орігамі).

  Як робити і об'єднувати модулі

  Далі розглянемо, як правильно виконати модульне орігамі "дзвіночок". По-перше, потрібно придбати спеціальну папір. Вона щільніше звичайної, і виріб вийде більш об'ємною. По-друге, знадобиться зібрати безліч дрібних модулів, щоб почати збирати фігуру дзвоника.


  Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант
  Аркуш формату А-4 розріжте на 16 або 32 деталі прямокутної форми. Кожен елемент зберіть навпіл по горизонталі і по вертикалі. Потім загніть крайні верхні кути всередину до приєднання до центрального згину. Стирчать відрізки паперу сховайте всередину і складіть заготовку навпіл таким чином, щоб кишеньки виявилися зовні. Тепер можна почати складання орігамі "дзвіночок". На фотографії видно, як збирається початок вироби. 4 модуля розташовують кутами назовні по колу. Всередину кожного трикутного елемента вставляють ще по одному. Потім всі деталі фіксуються третім рядом. Всі гострі краї вставляються у кишеньки по колу. Так нарощують до отримання необхідного діаметра кола.

  Дзвіночок орігамі з модулів

  Акуратно придавивши руками з усіх боків, надайте виробі циліндричну форму. Далі вже форма дзвони подовжується рівномірно без середніх модулів. З'єднання деталей відбувається звичайним способом: тобто на кути ряду нанизують модулі кишеньками по колу.
  Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант
  В кінці можна просто розгорнути крайні ряди назовні руками або зробити щербини трикутної форми, виклавши модулі кутами. Для цього поділіть кількість елементів на групи по 5 штук і кожну п'ятірку зменшуйте спочатку до 3 деталей у другому ряду, у третьому залишається тільки 1 модуль по центру. Крайні куточки не ховаються в кишеньки і стирчать просто в бік. Декорувати виріб можна синельної паличкою, вставивши її всередину. Вона зобразить язичок дзвони. Зверху красиво буде виглядати пишний яскравий бант з атласної стрічки. Пробуйте, у вас обов'язково вийде!
  Читайте також
  Як з модулів зробити маленького лебедя - опис, інструкція та рекомендації
  Як з модулів зробити маленького лебедя - опис, інструкція та рекомендації
  Лебідь – це граціозна і красивий птах, символ кохання і вірності, тому майстри рукоділля часто використовують даний спосіб для створення виробів.
  Покрокова складання за схемою динозавра орігамі
  Покрокова складання за схемою динозавра орігамі
  Дорослі і діти обожнюють збирати різноманітні паперові фігурки у техніці орігамі. Але без докладної інструкції легко заплутатися, особливо новачкам...
  Краб-орігамі: дві легкі схеми
  Краб-орігамі: дві легкі схеми
  Орігамі - це стародавнє мистецтво складання квадратного аркуша паперу в цілях виготовлення фігурки тварини, птаха або будь-якого іншого предмета.
  Як зробити з паперу скорпіона: дві докладні схеми
  Як зробити з паперу скорпіона: дві докладні схеми
  Орігамі - це складання з квадратного аркуша паперу різних об'ємних фігурок. Зародившись в країнах Сходу, цей вид творчості підкорив весь світ. Таке
  Як зробити з паперу ромашку?
  Як зробити з паперу ромашку?
  Створення квітів з паперу - одне з найулюбленіших занять дітей. І навіть такий простий, здавалося б, квітка, ромашка, можна виготовити різними