Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Магія в схемах вишивки півоній хрестом

Магія в схемах вишивки півоній хрестом

15-01-2019, 17:54
596
0
Вишивання як один із популярних видів рукоділля поєднує в собі не тільки гарні сюжети і створення практичних речей, але ще й магічний сенс. Завдяки отшитым мотивів можна вплинути на долю. Наприклад, схеми вишивки півоній хрестом допомагають налагодити особисте життя і зустріти другу половинку.
Магія в схемах вишивки півоній хрестом

Вибір схеми

Це вважається початковим етапом у процесі підготовки. Вибір схеми – важливий момент, адже завдяки ньому рукодільниця визначається з тим, що хоче бачити в готовому варіанті, і як це буде оформлено. Кожна рукодільниця знає свій рівень майстерності. Відповідно до нього можна підібрати схему і мотив для роботи. Схеми вишивки півоній хрестом можуть бути як монохромні, так і кольорові. Перший варіант складається з декількох відтінків одного кольору, що допомагає передати його глибину. Мотиви монохромні - невеликі, часто вишиваються для прикладних речей. Повноцінні кольорові картини можуть складатися з 20-30 відтінків. Якщо робота типу хаеда, де параметри дозволяють зобразити детально сюжет, то кількість кольорів буде набагато більше – від 40 до 60.


При виборі схеми вишивки хрестом півоній слід звертати увагу на наявність додаткових типів стібків і бэкстича. Це впливає на час виготовлення вироби і якість готової роботи.
Магія в схемах вишивки півоній хрестом

Типи стібків

Стандартно для роботи використовується хрест. Він передає чіткість малюнка і створює наповнення. Від складання ниток залежить його опуклість і об'ємність. Умільці часто чергують хрест з полукрестом, щоб домогтися бажаного ефекту плавних переходів. Бэкстич (або шов "назад голка") призначений для промальовування контурів. Без нього не обходиться жоден дизайн. У схемах вишивки півоній хрестом бэкстич робиться нитками різних відтінків. В інших дизайнах це часто чорний колір в одне додавання. Французькі вузлики застосовуються для передачі об'ємності і точкового нанесення. У створенні кольорів завдяки ним промальовуються крапельки роси або дощу. Часто вишиваються світлими нитками для додаткового обсягу. Разом з різними видами стібків можуть застосовуватися дробові хрестики. Це високий рівень майстерності, адже клітина ділиться навпіл, і готовий стібок виглядає микроскопичным.


Завдяки ним відбувається деталізація у вишивці, елементи виглядають чіткими. Дробові хрестики, як і бэкстич цього виду, створюються на домотканому полотні або льоні, щоб максимально наблизитися до натуральності.
Магія в схемах вишивки півоній хрестом

Популярні сюжети

Хоча півонії вишиваються і по одній квітці, умільці часто вибирають сюжети з великим наповненням і деталізацією. Схеми вишивки хрестом півоній у вазі можуть бути як іноземних фірм, так і вітчизняних. У першому варіанті віддається перевага чіткої деталізації і фоновим сюжетів. Вітчизняні дизайнери розробляють мотиви з ключовим елементом. Навіть якщо вишивається цілий букет, один квітка повинен виділятися і бути помітніше. Для деталізації в схемах опрацьовується декілька складань ниток і напрямок стібків в різні сторони. Півонії на столі або разом з іншими кольорами також часто вишиваються. Вони символізують отримання добрих звісток і зміни в кращу сторону. Вишивальниці використовують популярні сюжети для створення не лише картин, а й прикладних елементів. Умільці радять при виборі схеми не дивитися на рівень популярності, а віддавати перевагу того, що сподобалося.
Магія в схемах вишивки півоній хрестом

Магія в хрестики

Схеми вишивки хрестом квітів півоній популярні через вплив на рукодельницу. Вважається, що вишиті квіти допомагають налагодити стосунки і поліпшити сімейне життя, а незаміжні дівчата зможуть знайти другу половинку. Необов'язково вишивати великі і складні сюжети. Досить відшити квітка, пуп'янок, щоб залучити зміни в своє життя. Для цього треба займатися вишивкою у доброму гуморі і уявляти собі майбутнє. Починати новий процес потрібно на зростаючу місяць, бажано вночі, щоб ніщо не відволікало від роботи. Якщо хочеться створити річ, яка буде завжди поруч, то можна підібрати схеми півоній в мініатюрі у вишивці хрестом і оформити ними красивий кулончик або зробити браслет. Магічний вплив відчувається не відразу, треба дати позитивної енергії можливість прийти в життя через постійну візуалізацію (вишивальниця повинна уявляти собі майбутнього хлопця, щоб хрестики наповнилися енергією любові).
Читайте також
Килимок прямокутний гачком: схема і опис
Килимок прямокутний гачком: схема і опис
Завжди приємно робити свій будинок більш затишним і красивим. А сьогодні для цього є величезна кількість можливостей, їх одну який ми сьогодні і
Техніки і схеми вишивки будиночків
Техніки і схеми вишивки будиночків
Вишивка вважається популярним видом рукоділля, оскільки об'єднує кілька технік і дозволяє створювати як окремі елементи, так і повноцінні картини.
Цікаві схеми вишивки на чорній канві
Цікаві схеми вишивки на чорній канві
Вишивка хрестом не тільки служить прикрасою речі, вона допомагає створити унікальні картини і сюжети, може служити практичним елементом. Завдяки
Семплер - це Техніка вишивки семплер: тематичне поєднання картин
Семплер - це Техніка вишивки семплер: тематичне поєднання картин
Вишивка хрестом має давню історію і об'єднує в собі різні напрямки і техніки, завдяки яким можна створити унікальну річ як декоративного, так і
Візерунок для вишивки хрестом: схеми для початківців
Візерунок для вишивки хрестом: схеми для початківців
Вишивання хрестом - один із популярних видів рукоділля, який не тільки виконує практичну функцію і допомагає створити гарну картинку або сюжет, але і
Символ любові й вірності в образах лебедів на схемах вишивок хрестом
Символ любові й вірності в образах лебедів на схемах вишивок хрестом
Ще з минулих століть мами намагалися привчити своїх дочок до рукоділля. Це було важливим аспектом як у вихованні, так і для майбутнього життя. Кожна