Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання

Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання

15-01-2019, 17:59
719
0
Багато радісних миттєвостей доставляє милування живими квітами на природі. Продовжити задоволення можна саморобними виробами, використовуючи для створення виробів абсолютно різний матеріал. Роблять квіти з паперу та газетних трубочок, пластикових пляшок і атласних або капронових стрічок, тканини та пластиліну. Ефектно виглядають зроблені своїми руками квіти з фольги. Благородний блиск металу приковує погляди і здавна привертає увагу любителів рукоділля. Фольга податлива в роботі, добре складається і здавлюється, приймає бажану форму і пластична. Вироби довгий час зберігають гідний зовнішній вигляд, не схильні до вологості і перепадів температур, не вигорають під впливом сонячних променів. Тому багато майстри із задоволенням використовують даний матеріал при виготовленні своїми руками квітів з фольги.


Початківцям і в роботі з дітьми можна користуватися звичної багатьом харчовою фольгою, яку легко придбати в будь-якому супермаркеті. Для професійних робіт закуповують фольгу в рулонах різних кольорів. Чудово виглядають червоні і золотисті квіти зі стеблинками зеленого кольору. Роботи виходять яскравими, барвистими, особливо приємно милуватися виробами при світлі електричних ламп або природному сонячному освітленні. Здається, ніби квіти випромінюють світло, так як пускають сонячні відблиски по всіх стінах кімнати. У статті розглянемо, як створювати різні квіти з фольги своїми руками, а інструкція з покроковим описом виконання завдання допоможе швидше освоїти способи роботи з новим матеріалом. Фотографії описаних зразків дадуть більш повне уявлення про готовий зовнішній вигляд виробів.


Використання шаблонів

Для початку розглянемо, як зробити своїми руками квітку з фольги по декількох шаблонів різного розміру. Так, в нашому зразку потрібно на картоні намалювати квіти з п'ятьма пелюстками різного діаметру в порядку збільшення розміру. Потім переносяться контури на харчову фольгу простим вдавленням олівцем або кульковою ручкою. Акуратно вирізують всі деталі квітки ножицями. Якщо ви хочете додати пелюсткам рифлену форму, то можна нанести невеликі штрихи по всій поверхні, як на зразку нижче на фотографії, проте красиво буде виглядати квітка і з рівними пелюстками.
Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання
Залишиться тільки прикріпити на основу спочатку найбільший елемент, а потім всі інші в порядку зменшення розміру. Причому розташовуються вони з невеликим зрушенням у бік, щоб добре проглядалися всі пелюстки. Серединку квітки можна декорувати кружком з фольги іншого кольору або прикріпити кулька, виконаний з зім'ятого шматка матеріалу. Добре утримає шари між собою термоклей. Наприкінці ретельно розправте і злегка підніміть вгору кожна пелюстка, тоді квітка буде виглядати об'ємним. Такий зразок можна взяти для дітей. Квіти з фольги своїми руками можна наклеїти на аркуш картону або прикріпити на дріт і поставити у вазу.

Троянда з фольги

Чудову троянду часто майстри використовують у виробах. Цей пишний квітка можна зробити і з харчової фольги. Кожна пелюстка вирізається за шаблоном окремо. Знадобляться деталі мінімум трьох розмірів, адже пелюстки збільшують при видаленні від серединки. Бутон згортають смужки спіралеподібні і щільно придавлюють його внизу, буквально расплющивая матеріал пальцями.
Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання
На фотографії нижче добре видно, як роблять такі квіти з фольги своїми руками. Так само, як і в попередньому варіанті, пелюстки можна залишити рівними і гладкими або надати їм рельєфність смятием або натисканням дерев'яною паличкою.

Як зібрати квітка

Коли вирізане безліч пелюсток різного розміру, починають складання деталей воєдино. Першим ділом виготовляється бутон, до нього приєднуються невеликі пелюстки по колу. Знизу кінці фольги щільно скручується разом. Далі робота проводиться з пелюстками середнього розміру. Розміщують їх з невеликим зрушенням в бік, щоб вони не перекривали попередній ряд. В кінці приєднують найбільші деталі. Залишиться ретельно розправте пелюстки і надати квітці бажану форму.
Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання
Після того, як зібраний квітка своїми руками з фольги, його прикріплюють на дріт. Її можна залишити в первісному вигляді або обмотати тонкою смужкою фольги, щільно накручуючи її по всій довжині стебла. Доповнять саморобку листочки. Як їх робити самостійно, розглянемо далі в статті.

Листочки з фольги

У кожної рослини лист має свою унікальну форму. Для виготовлення поробки розгляньте жива квітка уважніше, щоб правильно намалювати контури листа на картоні. Потім вирізані ножицями шаблон переносять на лист фольги, обводячи картон по периметру вістрям зубочистки або простим олівцем. Дійте акуратно, щоб не порвати матеріал. Повинні залишитися тільки вдавлені лінії, за якими згодом і вирізують листочки з фольги.
Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання
Прожилки і центральний стрижень також малюють загостреним предметом. Фольга добре гнеться, тому листочків можна надати абсолютно будь-яку форму. Щоб прикріпити лист з даного матеріалу до проволочному стеблу, не потрібен ніякий клей, достатньо залишити невеликий прямокутний відрізок біля основи і просто примотати заготовку до стрижня. Додатково укріпіть його прозорим скотчем для надійності з'єднання і можна ставити букет у вазу або дарувати ювіляру.

Гіацинти

Якщо ви хочете зробити барвисті квіти з фольги своїми руками (фото нижче в статті), придбайте матеріал в рулонах різних кольорів. Для формування стебла і листочків знадобиться зелена фольга, а для власне квітів підберіть більш різноманітні відтінки. Красиво виглядає двостороння фольга, у якій тильна сторона також пофарбована сріблястим або золотистим відтінком.
Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання
Гіацинт роблять за аналогією з паперової виробом. З фольги вибраного кольору вирізають довгу смужку шириною 4-5 см і одну сторону нарізають тонкою «локшиною», протилежна сторона залишається цілою, так як саме на неї і буде виконуватися накручування на стебло. Починають роботу зверху вниз. Кінець фольги прикріплюють до стрижня або клейовим пістолетом, або прозорим скотчем. Далі щільно накручують заготовку по спіралі, і в кінці нижній край знову фіксується обраним способом. Далі закручують кожен надрізаний шматочок фольги всередину. Зручно використати для такої мети круглий олівець чи кулькову ручку. Достатньо один раз провести по фользі округлим предметом, і відрізок закрутиться пасмом.

Як оформити стебло

Квітка гіацинта накручується на дротяний стрижень до середини, решту поверхню палички заповнюють фольгою зеленого кольору. Роботу проводять вже знизу вгору, накручуючи тонку смужку матеріалу по спіралі. Краю, як і раніше фіксують скотчем або термоклеєм. Ближче до квітів прикріпіть видовжені тонкі листочки, властиві даному весняного квітки. Таку саморобку можна зробити з дітьми молодшого шкільного віку для подарунка мамі на 8 березня.

Квітка орігамі

Якщо ви вмієте робити квіти в техніці орігамі, то подібні можна скласти з щільної фольги, діючи за схемою. Згини виконуються акуратно, без такого сильного прасування, як у варіанті з паперової виробом.
Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання
Спробуйте і ви зробити квіти з харчової фольги своїми руками. Це захоплюючий і творчий процес, який захопить вас з перших виробів. Вдалих починань!
Читайте також
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Як зробити красиву квітку своїми руками: ідеї та способи
Папір – прекрасний матеріал для творчих робіт і для дітей, і для дорослих. В дитячих садах і школах на уроках праці найчастіше вироби роблять з
Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців
Квітка з фольги своїми руками: майстер-клас для початківців
Квіти - це прекрасний спосіб прикрасити будинок або квартиру. Однак вони швидко в'януть або потребують догляду. Але є чудова альтернатива - штучні
Як зробити троянду з фольги: майстер-клас
Як зробити троянду з фольги: майстер-клас
Квіти — це, звичайно, чудово, особливо заворожує чарівний букет троянд. Тільки от живі квіти не так довговічні, як хотілося б, вони швидко
Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
Вироби з фольги для дітей
Вироби з фольги для дітей
Блискуча фольга від шоколадок і цукерок так і манить дітей зробити щось цікаве. І це добре, адже в умілих руках навіть такий простий матеріал як
Вироби своїми руками для дітей 10 років
Вироби своїми руками для дітей 10 років
Діти до 10 років вже дуже тямущі і мають чимало досвіду у виготовленні всіляких виробів. Вони вже перепробували найрізноманітніші матеріали для