Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як без допомоги верстата зробити браслет "Луска дракона" з гумок

Як без допомоги верстата зробити браслет "Луска дракона" з гумок

16-01-2019, 08:25
238
0
Гумки для плетіння браслетів зачаровують всіх: малюків, підлітків і навіть дорослих. Існує величезна різноманітність моделей, що відрізняються зовнішнім виглядом і кольоровою гамою. Одним з найбільш популярних варіантів є аксесуар в стилі «Луски дракона». Зробити браслет «Луска дракона» з гумок можна своїми руками, без спеціального верстата. Так, ви можете створити цей декоративне виріб за допомогою пальців.

Покрокова інструкція

Зробити браслет з гумок в стилі «Луски дракона» не так складно, як здається на перший погляд. Для виготовлення аксесуара зазвичай використовують безліч квітів, але для кращого розуміння технології плетіння скористаємося всього двома базовими кольорами: зеленим і синім. Процедура виконання:


 • Візьміть зелену гумку, потягніть її і поверніть, щоб сформувати фігуру у вигляді «8». Помістіть одну петлю ремінця на середній палець, а іншу - на безіменний. Опустіть отриману «вісімку» трохи нижче, до основи пальців.
 • Як без допомоги верстата зробити браслет "Луска дракона" з гумок
 • Далі візьмемо гумку іншого кольору. Її потрібно точно також розтягнути і повернути, надівши на середній і вказівний пальці над зеленою гумкою. Спочатку плетіння буде здаватися складним, але зробити браслет з гумок «Луска дракона», слідуючи цьому покрокового алгоритму, досить легко.
 • Візьміть ще одну синю деталь і повторіть другий крок, надівши її на безіменний палець і мізинець. Далі слід опустити раніше розміщені зелену і синю гумки вниз. Потім зніміть обидві частини зеленої гумки з пальців, вона виявиться закріплена між синіми.
 • Основний етап роботи

  Далі потрібно виконати такі дії:


 • Виберіть протилежний колір, тобто зелений, і просто надіньте одну гумову смужку на середній і вказівний, а іншу на безіменний палець і мізинець. На цей раз їх не потрібно перекручувати. Переконайтеся, що зверху зелені, а сині знизу.
 • Далі знімаємо всі нижні сині з усіх пальців, вони закріпляться на зелених. Візьміть ще одну синю гумову смугу і надіньте її на поверх безіменний і середній пальці. Переконайтеся, що вона вище зеленої.
 • Візьміть частини зелених гумових смуг на цих пальцях і зніміть їх.
 • Можна помітити, що рухи повторюються і перетворюються в цикл. Власне, це і є весь процес плетіння. Важливо не заплутатися в послідовності. З часом ви зрозумієте порядок і схему того, як зробити браслет «Луска дракона» з гумок, рухи стануть механічними, а отже, більш швидкими.
  Як без допомоги верстата зробити браслет "Луска дракона" з гумок

  Завершення роботи

  Потрібно поставити ще одну зелену гумку на вказівний і середній пальці, а також одну на безіменний і мізинець. Повторюючи рухи, як на початку, знімаємо другу частину нижніх гумок. Потім на ці пальці надягають дві сині гумки, а зелені знімаються. Поверх надягають ще дві гумки, нижні знімаються. Потім настає важливий момент. Зелена гумка, що знаходиться по центру, знімається. І весь процес повторюється, поки браслет не стане потрібної довжини. Далі виріб необхідно з'єднати і закріпити. Для цього петлі з'єднують пластиковими кріпленнями.
  Яскравий і стильний аксесуар готовий! Як бачите, зробити браслет з гумок «Луска дракона» своїми руками досить просто.
  Як без допомоги верстата зробити браслет "Луска дракона" з гумок

  Прикраси з гумок

  Сьогодні досить популярні прикраси, сплетені з гумок. Багато хлопці не уявляють своє життя без нового захоплення, а батьки переживають за якість товарів та здоров'я дітей. Очі буквально розбігаються від різноманітних наборів, різних за ціною, виробникам, кольором, кількістю, формою деталей, наявності додаткових кріплень і інструментів. І ще великою різноманітністю радує кількість схем плетіння. Варіантів, як плести браслет «Луска дракона» з гумок неймовірно багато. Аксесуар часто виготовляють в райдужних відтінках, і виглядає він просто приголомшливо. Додатковою перевагою подібних прикрас є те, що виріб одного і того ж розміру може мати і дитина, і дорослий завдяки еластичності матеріалу. Для дітей і підлітків плетіння таких браслетів стане цікавим хобі. Тим більше, що в сучасному світі рукоділля поступається місце гаджетів, і дитині буде корисно відволіктися від них.